Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,преди малко ми блокира телефона,някой ако знае какво да направя,сега ще опиша проблема,телефона е Самсунг Галакси Иънг с 2 Сим карти.Преди малко блокира,не разчита никаква Сим карта,пробвах с няколко и не мога даже в менюто му да вляза ,някой ако може да помогне !Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пробвай хард ресет. Прави се, като задържиш volume up + home button + power button и от менюто избереш factory reset. В това меню се навигираш с хардуерните бутони, тоест звук нагоре и надолу е за нагоре и надолу, а бутона за изключване е "ок". Ако не стане, носиш го от където си го взел с гаранцията.

П.П. Забравих да кажа че се прави докато телефона е изключен.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

П.П. Забравих да кажа че се прави докато телефона е изключен.

И при включен телефон става. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И при включен телефон става.

Човека е написал че не може да стигне до менюто, кажи ми как ще го направиш при включен телефон ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Човека е написал че не може да стигне до менюто, кажи ми как ще го направиш при включен телефон ?

Може да влезе в рекавъри, даже да е включен телефона, за да направи хард ресет (както си споменал) само трябва да задържи по-дълго време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Телефона пак се изключва за да влезе в рековърито, моля те, спри да не спасиш като не си наясно с устройствата на Samsung.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.