Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Става въпрос за този телефон http://olx.bg/ad/iphone-5c-sin-namalen-za-posledno-ID5euM2.html, заключен е към Водафон Англия и се питах , дали може да се отключи с р-сим , турбосим или нещо подобно ? Това му е IMEI-ят  358543056761387, питах го за айклауда и каза , че си е негов и при продаване го премахва .... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Питах го , чакам отговор ... 

Но ми каза , че Icloud-a е негов , как е възможно да е краден ? 

Каза ми , че има зарядно и калъфче към телефона ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    niki292002    2505

А кутия и някакви документи ? Трябва да има. А ако аз ти кажа че Ферарито (примерно) от среща е мое без документи ще ми повярваш ли ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    BMW Маниак    14763

Питай го за документи и кутия + аксесоари. Ако няма, е краден.

Логика !

Е краден, може да е краден, има вероятност да е краден ....

Ти точно върху какво направи това гениално заключение ? По твоята логика да си мисля ли че моя е краден понеже го купих без документ от продавача ?

По темата мога да кажа на автора да не се занимава със заключени телефони. Да пита автора може ли да го отключи по имей и колко ще му е цената като отключен ако може и да прецени дали го устройва.  Ако не може най добре да не се занимава със заключени телефони нищо че са по евтини, турбо симовете създават много главоболия и неудобства.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    niki292002    2505

Защото по принцип без доказателство че телефона е негов и ако няма нищо друго към телефона освен самият телефон, може един ден да му се обадят от районното.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    BMW Маниак    14763

Защото по принцип без доказателство че телефона е негов и ако няма нищо друго към телефона освен самият телефон, може един ден да му се обадят от районното.

Пак влизаш в заблуждаващи условности.

Пак ще те попитам да считам ли че някой ден ще ми се обадят като съм купил над 20 телефона от търговци без фактура?

А само запечатан в кутия. Ако тръгна да си продавам някой от устройствата и определено не им знам къде са кутиите ако ми дойде един такъв философ като теб да ми обяснява че са крадени ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    niki292002    2505

Пак влизаш в заблуждаващи условности.

Пак ще те попитам да считам ли че някой ден ще ми се обадят като съм купил над 20 телефона от търговци без фактура?

А само запечатан в кутия. Ако тръгна да си продавам някой от устройствата и определено не им знам къде са кутиите ако ми дойде един такъв философ като теб да ми обяснява че са крадени ...

Добре де, аз не казвам че са на 100% крадени, но без фактура, аксесоари и кутия има такъв шанс.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.