Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Ако може да ми помогнете търся добър компютър за игри с бюджет 600 лв , но първо погледнете този и ми кажете дали е добър за игри http://plasico.bg/%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D1%8E%D1%82%D1%8A%D1%80-shark-intel-g1840-8gb-1tb-gt730-2gb-13118.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

В  описанието на машината игри не са споменати. Все пак леки игри на ниска резолюция и настройки, ще се плейват на вграденият на процесорната пластина графичен процесор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

В  описанието на машината игри не са споменати. Все пак леки игри на ниска резолюция и настройки, ще се плейват на вграденият на процесорната пластина графичен процесор.

а можеш ли да ми дадеш предложение за 600 лв ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Колегите се справят значително по-добре от мен със събирането на конфигурациите. Дори има няколко, които вероятно вече се занимават с тази работа. Изчакайте техните предложения. Имайте на предвид само, че при този ограничен бюджет, за да се покрие изискването машината да е възможно най-добра за игри, ще се наложи да се "реже" от останалите компоненти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

аз неискам да има много игри , аз играя само Leauge of Legends И Minecraft имам впредвид за тези игри някъде около 100 fps  да дигам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

С това вградено видео мнооого ще имаш да се надяваш.... Най-малкото, което е по-добре нека се сглоби конфигурация така ще имаш персонално точно, това, което искаш... Готовите компютърни конфигурации не могат да удовлетворят всеки. Иначе не искам да ти разваля настроението, но с този бюджет компютър за сърфиране в Интернет можеш само да вземеш.... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Мога да ти предложа една комфигурация,която надхвърля малко бюджета,но LoL ще върви перфектно.

Capture.png

И да се предположи че имаш стар компютър на който можеш да му вземеш кутията,мишката и клавиатурата плюс монитора,за да не се набутваш излишни пари.

Редактирано от Nikolay Chapkanski (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Мога да ти предложа една комфигурация,която надхвърля малко бюджета,но LoL ще върви перфектно.Capture.png

Колега, бихте ли ни посъветвали, как да монтираме АМД процесор на дънна платка предназначена за процесор на Интел?

• Харесва ми 8

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Колега, бихте ли ни посъветвали, как да монтираме АМД процесор на дънна платка предназначена за процесор на Интел?

Ако крачетата съвпадат би трябвало да стане,и да си работи нормално

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако ставаха нещата с "ако", животът щеше да е песен.

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Кои крачета визираш?Технологията на производствения процес е съвсем различен при Intel и AMD.Предлагам ти първо разгледай внимателно какво представляват сокетите на тези компании и колко драстична разлика има при тях.Няма вариант при който интелски процесор да оперира с дънна платка на AMD или обратно.

Редактирано от Ross Atanasov (преглед на промените)
    • Харесва ми 8

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това е за бисерите. :D

• Харесва ми 11

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ASROCK H81M-DG4 /LGA1150

G1820 2.7GHZ/2MB/LGA1150/BOX

4GB DDR3 1600 A-DATA

HDD TOSHIBA DT01ACA100 1TB 32MB SATA3

POWER C AXR7 250X 2GBD5-HE

SHENHA ATX TOWER SH-999

PSU Chieftec GPA-450B8 450W

Обща стойност - 598.04 лв. с ДДС с тази конфигурация при лигата ще имаш доста над 100 кадъра на максимална графика, майнкрафта ще върви екстра.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Хубаво .. а ще мога ли да записвам примерно с bandicam докато играя Лига без да ми лаги ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Хубаво .. а ще мога ли да записвам примерно с bandicam докато играя Лига без да ми лаги ?

Ако записваш видео, по добре с MSI Afterburner го прави... Ако ще стрииймваш си трябва доста по мощна конфигурация.. Накратко ДА. Ще можеш да записваш с не много голям спад в кадрите...

Редактирано от bogomilkorbankolev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Максималния обем, който дъното поддържа е 16GB DDR3 RAM.. Тоест 2 плочки по 8GB

Редактирано от bogomilkorbankolev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

А на минимална графика колко фпс мога да дигам на лига

Това абсолютно никой не може да ти го каже.. Да не сме калкулатори за кадри в секунда (фпс).. Еми около 200 предполагам.... То в тая игра, най много товарят сянките..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Абе момче, знаеш ли изобщо какво е фпс ? 100 кадъра не му стигат  :D  Вземи една линия и си измери пишката, та да се хвалиш. Или точно затова ти трябва 500 фпс.

• Харесва ми 8

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Тъй като най-вероятно монитора ти е 60hz едва ли ще видиш разлика в повече от 60fps 

Иначе за мен това нещо втора употреба, примерно това: http://olx.bg/ad/geymarski-kompyutar-posledno-pokolenie-ID5iwCM.html#60138ec553

С клок издържа r9 280x без проблем, но без ще спъва малко, човека го е клокнал така че няма да има спъване

С стоков охладител е за това когато събереш пари му вземи, защото ще загрява.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За лигата и MC си трябва и читав процесор. Предложението ми е да караш с вграденото видео на i3, като след време добавиш външна карта + 4 GB RAM (ако решиш да играеш и други игри). Ето как се представя с вграденото - Линк (в описанието пише FPS-a като не записва - 60 + ).

ASROCK H81M-DG4 /LGA1150
    I3-4170 3.7GHZ/3MB/LGA1150/BOX
    4GB DDR3 1600 A-DATA
    HDD TOSHIBA DT01ACA100 1TB 32MB SATA3
    EVGA 430W 80 PLUS 100-W1-0430-KR
    CM N300 BLACK /USB3 /NO PSU

Обща стойност - 603.03 лв. с ДДС

Количка

A и повече от 60 FPS няма да виждаш, освен, ако мониторът ти е не е с повече от 60 Hz опреснение. Това не е означава, че точно толкова FPS трябва да стигаш разбира се (освен, ако не го заключиш).

Редактирано от enigmatic (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.