Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

kombainera    0

здравейте,моля помогнете ми,сина ми си е заключил телефона да приема само неговата сим карта,телефона е най-обикновен самсунг  1100,тези,които подаряваха при преподписването на договори във виваком,сем.сме на 1 оператор,сложих моята карта в неговия телефон и ми изписва заключена сим,а когато сложим неговата телефона я приема без никакви кодове да иска. :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

exwol    2766

А сигурeн ли си, че карта няма пин код? Не мисля, че е въпрос на настройка в телефона, а на сим картата. Ако е така, просто от менюто на телефона деактивирайте искане на пин, но трябва да знаеш пин кода.

Редактирано от exwol (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от WhiteTooth
        Здравейте съфорумници ,преди време бях публикувал тела в която бях попитал какъв телефон да си закупя ,но тъй като вече имам някаква представа реших да пусна отделна тема в която да видя дали някой от Вас има Samsung Galaxy S6 / Samsung Galaxy S6 Edge или Samsung Galaxy S6 Edge Plus/+ който да е за продан.
        Като за начало ще дам малко информация ,в какъв вид търся телефона и какво да има в комплекта.
        - Кутия ,Зарядно ,Слушалки (слушалките не са задължителни).
        - Остатъчна гаранция от 9-10 месеца и нагоре.
        - Телефона да е в добро състояния ,със следи от нормална употреба ,без пръснат дисплей ,не работещ тъч и т.н.
        Бюджета ми не е много голям ,в рамките на 400-450лв ,ако има хора нека да пишат ,ще гледам телата г/д до 18-20.08.2017.
      • от TpeBoMaH
        Здравейте, трудно ми е да избера между таз годишните телефони и по-точно флагманите.. 7S, S8 , U11 , P10 Plus..? Онези не толкова известни телефони като марка, но пък със добри характеристики..?  Бюджета няма значение. Гледам да го взема нов и да не се занимавам поне 2 години със него (поне докато мине гаранцията)
        Телефона ще се взима в началото/средата на септември. Т.е след около месец.  Просто търся мнения относно телефоните. За какво ще се използва? Ами камерата не ми е толкова важна като цяло, ежендневието ми е еднообразно и нямам какво да снимам искам да има повечко издръжлива батерия, защото ще го вземам със цел да разцъквам като съм нощна на работа.  За сега съм се спрял на Huawei P10 Plus, ще се радвам да чуя мнения все пак.
        Поздрави.
      • от WhiteTooth
        Здравейте ,собственик съм на Lenovo A319 ,не мога да похваля телефона с характеристиките му ,но за сметна на това телефона е външно издръжлив и здрав. Но ,преди време седнах върху него и дисплеят се пукна ,телефона както и тъча работят почти отлично ,като на места малко по-трудно тъча отчита ,но за мен това не е от голямо значение.

Та ,в крайна сметка съм решил да сменя тези дни или идният месец телефона ,но търся нещо бюджетно ,хубаво и добре изглеждащо на външен вид. Изключително много харесвам моделите на Samsung ,а именно Samsung Galaxy S7 Edge и Samsung Galaxy S6 Edge ,но това са скъпи телефони. Търся нещо подобно ,но поне малко по-евтино.
        Научих за Lenovo P2 ,и до колкото мои познати ми казаха това е най-добрият бюджетен телефон на пазара за момента ,но не знам дали да рискувам без да съм напълно сигурен ,ако имате мнения ,предложения и съвети ще се радвам да ги споделите с мен!
        ~* Малка редакция: Ако може притежатели на Huawei P9 Lite или Huawei Honor 8 (Lite версията) да изкажат своето мнение за телефона ще съм също много благодарен ,и дали е хубаво да взема Lite версия вместо пълната.
        Бюджета ми е от 0 до 500 ,най-много от 600лв ,имайте в предвид че съм габровец и не ми се харчат много ,много парички. :Д
        Благодаря Ви предварително ,приятна работна или почивна седмица от мен.
      • от jvv
        Здравейте , 
        имам проблем с телефона си , не се включва . Когато натисна бутона за включване излиза марката lenovo и пак се изключва , когато натисна бутона за намаляване на звука излиза следния надпис : have been in meta mode , long press the power button and enter normal boot  . Ако някой знае как мога да го оправя пробвах да сменя батерията с нова , но не стана . 
      • от Icaka94
        Искам да си закупя honor 8, заслужава ли си или да чакам да излезе 9-ката ?
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.