Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Искам да ви попитам как мога да разбера каква видео карта ми трябва на моя лаптоп? Сегашната ми видео карта е Intel HD Graphics 4000. Лаптопа ми е HP Paviilion 15 ето и параметрите:

Processor : Intel Core i3-3217U 1.8 GHZ (Dual Core) Ivy - Bridge 

RAM 8 GB

Chipest : North Bridge Intel Ivy Bridge - MB IMC

Вградената карта си е Intel HD Graphics 4000 , но може би ми трябва ннякаква по-хубава даже незнам дали мога и да сложа... Така искам предложения за видео карти до 150 лв може би, които стават и за игри.

Редактирано от proxy97 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Няма как да направиш upgrade на видеокартата на лаптопа. Това е още един от минусите на лаптопите като модели и конфигурации. Ugrade е невъзможен. Единственото което може да се сменя и добавя са РАМ памет или SSD вместо хард диск.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Няма как да направиш upgrade на видеокартата на лаптопа. Това е още един от минусите на лаптопите като модели и конфигурации. Ugrade е невъзможен. Единственото което може да се сменя и добавя са РАМ памет или SSD вместо хард диск.

това е лошо... на мен ми трябваше главно за ЦС ГО, ппц върви перфектно дори и на максимални настройки, но си мислех, че ще е по-добре снова видео акрта...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.