Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

От близо година и половина съм с видео карта GT 630. На повечето игри не ми прави проблеми, обаче на някои FPS-то пада драстично в сравнение с другите. Като за пример са игрите Dying Light и TESV: Skyrim. Картата е с 2GB собствена памет и не очаквах да прави някакви проблеми. До колкото знам, игрите зависят най-вече от видео картата. Изоставам малко с другите статистики на компютъра, но смятам, че не би трябвало да прави проблеми като спад на FPS. Има ли някакъв начин да поправя това, защото е наистина неприятно да играя с 20-30 кадъра в секунда. Държа драйверите на картата постоянно up-to-date.

П.П

Тъй като не ми се хвърлят пари по игри, всичките игри, които играя, са изтеглени пиратски, кракнати, а не закупени.

Редактирано от Boneknapper (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Игрите са доста тежички... Но наистина проблема ти е в слабата карта !.. Тази 2ГБ памет на картата не е единственото важно нещо в картата ... Гледат се битове и други неща и тогава вече паметта ... Пример ти давам карта да кажем с 4ГБ с 64бит-а , и друга 1ГБ с 256-бита... Картата с 1Гб и 256-битове е същност по-добрата карта :) Ако искаш да ги играеш игрите ,помисли за нова карта

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Щайга та сигурно е слаба, помисли за смяна. Все пак кажи и останалите компоненти. Освен това, тея игри не са леки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

А и особено SkyRim ,както е "супер" оптимизирана....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Искам да попитам каква е разликата между закупените игри и тези, изтеглени по пиратски начин? Освен основните неща, имат ли си работа краковете с това как ще върви самата игра на компютъра? Защото до колкото четох са едни и същи в това отношение. Не съм преинсталирал операционната система на компютъра от близо година. От всички тези кракове и "остатъци" на игрите(като сейфове, данни и т.н) също може да има влияние. Ще я преинсталирам скоро, ще сложа най-новите драйвери на видео картата, няма да тъпча компютъра с боклуци и ще видим какво ще стане. Ето статистиките на кутията:

8189190R.png

Видео картата е със статистики 2048MB памет и 128bit.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Разликата между закупените и пиратските игри е, че при вторият вариант крадеш от издателите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И видеото ти е ташак и процесора още по-голям. Трябва да смениш всичко тотално. Проблемът ти според мен е в много калпавия процесор, който не става дори за тая бавна видеокарта. Dying Light и Skyrim  са игри, които искат много як процесор. Особено пък Skyrim  откровено си иска интелски процесор  и то с висока честота. Не се тормози, просто отвори прозореца и всичко накуп през терасата. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Сериозно са те набутали с тоз АМД А4 и GT630 с твърдението че стават за игри моя стар пентиум е6300 от 2009 е само 40% по-слаб а да не говорим за това че 5570=ГТ630 ... и относно пиратството това си е много сложна тема за дискусия особено с това сегашно безпаричие та който има пари купува който няма или не му се дават търси качествен релийз с позитивни отзиви това е!  :)

П.С И аз бих искал да не пиратствам ама....

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Всъщност, при мен Cinebench  показа друго. A4 4000   е по-слаб от стария ми клокнат E6750. А4 4000  е единствения процесор, който спъва вградената си видеокарта при DOTA 2. Останах озадачен след тестовете и псувах Техополис дни наред. За щастие тоя боклук не бе моя, а на дъщерята на един колега, които ей така видели компютри на промоция в ТП и си взели един. Абсолютен боклук. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.