Премини към съдържанието
CrazyNumber4

Относно драйвърите и чипсета на дънна платка ASRock P5B PRO

Препоръчан отговор

Здравейте, преинсталирах си компютъра, но не мога да намеря на ASRock P5B PRO Chipset Driver-и за Windows 7, гледах в сайта на ASRock но и там няма (за всички останали Vista, XP и т.н има).
    Въпроса ми е може ли да се кара без Driver-ите за Chipset-а или ще стане голям проблем?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Често пъти драйверите за Vista са съвместими с тези за 7.

Инсталирайте за Vista (32 или 64 bit), в зависимост каква ОС, сте инсталирали.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Често пъти драйверите за Vista са съвместими с тези за 7.

Инсталирайте за Vista (32 или 64 bit), в зависимост каква ОС, сте инсталирали.

Добре е това упражнение да се направи в съвместим режим (в свойства на изпълнимия файл на инсталатора в раздел Compatibility от падащото меню се избира Windows Vista Service Pack 2 или Windows XP Service Pack 3), после Apply  и OK. И се стартира инсталаторът.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Стана ли 'фатката? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Кое проработи? Инсталиране на драйвъри за Vista или инсталирането им в съвместим режим?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Кое проработи? Инсталиране на драйвъри за Vista или инсталирането им в съвместим режим?

Не знам, аз директно го направих Driver-ите за Vista да са съвместими с 7-ца. Няма ли начин да маркирам и двата отговора, като "най-добър отговор"?

Но иначе май и без да се прави това за съвместимост си стават нещата.

Понеже инсталирах на друг компютър без това със съвместимостта с Windows 7 :)

Все пак съм благодарен на OiC и на теб ExaFlop, никога не е излишна допълнителна информация, ако нещо не станат нещата, Благодаря отново :D!

Редактирано от CrazyNumber4 (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.