Премини към съдържанието
insiper

Препоръчайте ми Игра за превъртане!

Препоръчан отговор

Здравейте! Тъй като си взех преди месец и половина новото компютърче изиграх бая игрички и сега дойде време за нови! Обаче вече от толкова много игри се изчерпах и незнам ,какво да играя през свободното ми време ,когато не съм навън ! Препоръчайте ми някакви жанр няма значение само да не са Horror/Racing/Simulators и игри като Фифа/Пес и без ЦС/Teamfortress/Left4dead и подобни ,всичко друго става ! Предпочитам да са с хубава и дълга история ,но дори да не са няма проблем да има нещо за превъртане :) ! Чудя се за Mass Effect имам 3--ката изтеглена, но не я играя..Игрите ,които играя или съм изиграл са:

Всички Assassin Creed игри , Всички Call of Duty , Мафия и Мафия 2 , Всички GTA , Всички Saints row ,Всички Sprinter Cell без новата BlackList (която се чудя да я играя имам и изтеглено Исо-то) ,Watch Dogs 

Сега кажете ми какво да играя ,препоръчайте ми нещо.. Мерси Предварително :)

Редактирано от Давидов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Че ти най-хубавите игри си изключил от списъка :P

Старите Tom Clancys  превъртал ли си?

Crysis 1, 1.5, 2, 3?

Skyrim?

Metro 2033, Last Light?

Игри бол и все за превъртане. 

Пробвай и някой Тетрис да превъртиш. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Мерси ,възнамерявам да превърта Skyrim и Metro :D Не се сетих за Crysis от нея само 3ката не съм минал 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Все още чакам за предложения :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ballance

Доста часове прекарах над тази игричка.Дано успееш да я превъртиш.

Редактирано от onogondur (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

:D Такива игри не са ми на кеф ,защо не знам 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Fallout 3

Far cry поредицата(мен най-много ме кефи 3-ката)

Metal gear solid 4 и 5.

a други в момента не се сещам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Murdered: Soul Suspect, Thief, Tomb Raider, Dishonored, Sniper Elite, Sniper: Ghost Warrior, Deadpool, Darksiders, The Witcher, Max Payne, The Godfather, Middle Earth: Shadow of Mordor, Star Wars: The force unleashed 1/2. Mass effect 3 е доста дълга доколкото си спомням. Аз я зарязах на 50% някъде.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Абе игри хиляди. Що не отвориш STEAM  и не потърсиш с някакъв филтър, например "екшъни" ? Гледай само на първа страница какво има. Хм. Бая нещо съм изкупувал така като гледам.

2015-06-22_145346.jpg

А имаш 201 страници...е нямам думи. А ти искаш да превърташ всичко. Как ще стане, че на теб ти трябва един месец да разгледаш всички игри и модове. Като казах модове, давай с модовете. Например на STALKER. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Превърти първо skyrim и the witcher 3(най добрата история) и след 2-3 месеца като си готов се обади да ти кажем още ;)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте! Тъй като си взех преди месец и половина новото компютърче изиграх бая игрички и сега дойде време за нови! Обаче вече от толкова много игри се изчерпах и незнам ,какво да играя през свободното ми време ,когато не съм навън ! Препоръчайте ми някакви жанр няма значение само да не са Horror/Racing/Simulators и игри като Фифа/Пес и без ЦС/Teamfortress/Left4dead и подобни ,всичко друго става ! Предпочитам да са с хубава и дълга история ,но дори да не са няма проблем да има нещо за превъртане :) ! Чудя се за Mass Effect имам 3--ката изтеглена, но не я играя..Игрите ,които играя или съм изиграл са:

Всички Assassin Creed игри , Всички Call of Duty , Мафия и Мафия 2 , Всички GTA , Всички Saints row ,Всички Sprinter Cell без новата BlackList (която се чудя да я играя имам и изтеглено Исо-то) ,Watch Dogs 

Сега кажете ми какво да играя ,препоръчайте ми нещо.. Мерси Предварително :)

S.T.A.L.K.E.R. - Объединенный Пак 2 

Това, ако го изиграеш за под 3 месеца, ще те призная!  :P

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Давам ти още един глас за скайрим, а ако почнеш и с модове да играеш... основния куест лайн на скайрим се минава за около 10-12 часа, ако си спестяваш всякакви сайд куестове, а ако ги включиш и тях и изследваш света, няма да паднеш под 100 часа. Включи си после трите експанжъна, които са ти с големина на отделни игри и... абе бая време ще убиеш докато я превъртиш. Мога да ти кажа че аз имам над 500 часа навъртени в скайрим и все още има неща, които не съм изследвал или минал ;)  После можеш да провериш TES: Online ако разбира се играеш онлайн игри :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Поцъквам за сега малко Метро играх там 1час игрицата ме грабна доколко може да се каже, играх и СкайРим но нещо ,нещо не ми харесва :/

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Хубава ли е BioShock ,защото се чудех?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

3 част е много добра!! За съжаление не започнах от 1 и 2.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Castlevania : Lord of Shadows 1 и 2 ... просто задължителна за всеки геймър

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Хубава ли е BioShock ,защото се чудех?

Първата част е много добра (игра на годината за 2007-ма). Втората не е лоша. Третата е едно голямо еднообразие.

Редактирано от Agentpat™ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Първата част е много добра (игра на годината за 2007-ма). Втората не е лоша. Третата е едно голямо еднообразие.

Мисля че историята на 3та част е много добра, пък и разбрах че в длс-тата се връзва с другите 2 :) Не съм срещал друга подобна, което я прави уникална!!!

На това ако викаш еднообразие ... Явно те кефи повече Сериозният Сам!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Мисля че историята на 3та част е много добра, пък и разбрах че в длс-тата се връзва с другите 2 :) Не съм срещал друга подобна, което я прави уникална!!!

На това ако викаш еднообразие ... Явно те кефи повече Сериозният Сам!

Историята е добра, просто геймплея е до болка еднообразен.

А за Сириозниу Сам, хич не позна! Едва ли има игра, която да не понасям повече. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Заслужава ли си ? И аз гледах много Трейлъри и откачах по тая игра 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Утре излиза Batman Arkham Knight тя ще е уникална ! 

Заслужава ли си ? И аз гледах много Трейлъри и откачах по тая игра 

Летиш като делтапланер из целия град, подскачаш като маймуна по парапети, арки и прочее, биеш противниците по един и същи до болка познат начин.

С няколко думи: игра за малките деца.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.