Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Ако дойде трета световна война ще има много последици на икономиката на България , ще се затворят ли предприятия , агенции ,  ще го бъде ли животът както е сега . Къде точно ще се провежда чета , чувам , че до края на месеца САЩ ще доставтасът танковете си и тежка бойна техника на територията на БГ къде по точно села , градове , на граници ??

Редактирано от adersa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако има трета световна война ще се използва ядрено оръжие и света ще престане да съществува. Спри с тази параноя и си гледай живота.

Колкото до САЩ и танковете, те така или иначе си имат база тук в България така, че могат да си доставят каквато техника пожелаят.

Колкото до икономиката на България единствено си я съсипваме ние българите, а се оправдаваме с всяко световно събитие или проблем.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Страшна работа! Пети ден стоиш със заглъхнало ухо и не отиваш на лекар, но иначе имаш време за пускане на гениални теми!

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Как може само "трета" да се напише с малка буква ?

Къде са тези редактори ?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако (недай Боже) избухне Третата световна, то не се притеснявай за нищо - просто след няколко часа няма да ни има.  На нас ни трябват точно 2 ракети "Сатана" и от тези 111 х.кв.к. ще остане само ядрена пепел. Тъй че...хич не се притеснявай - мъките ще са кратки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Страшна работа! Пети ден стоиш със заглъхнало ухо и не отиваш на лекар, но иначе имаш време за пускане на гениални теми!

Не отивам на лекар защото през деня нямам време имам свободно време само 1 /2 мин Моите проблеми са си мои проблеми не се заяждай с сериозен здравословен проблем ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не отивам на лекар защото през деня нямам време имам свободно време само 1 /2 мин Моите проблеми са си мои проблеми не се заяждай с сериозен здравословен проблем ...

Първо - въобще не се заяждам. Второ - ти си единственият човек, който неглижира здравословния си проблем, защото в цялата ти тема в здравния раздел ти го казаха поне 20 човека, че трябва да се заемеш сериозно и да отидеш на лекар.

Ама нищо де - пускай си теми за войни и фантастики...

Редактирано от Merryl (преглед на промените)
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Тя ще почне от Украйна! САЩ ще я започнат, изкарвайки руснаците виновни, неслучайно воюват в Украйна - там има руско оръжие, до което искат да се докопат и да го използват срещу Русия!

Аз я мисля тази война и ме е яд, че близките ми са твърде наивни и не виждат какво става..........Иска ми се да се укрием, но това означава да си оставим имуществото в ръцете на нацистите - а не искам.

Надарям се руснаците да не реагират емоционално. Не Сатана, а ракети с обеднен уран срещу американските бази + посолството, и ще сме свободни. Но и да го няма САЩ, я има заплахата от Турция и от Ислямска държава.  Слава Севрюкова е предсказала, че Турция ще ни нападне и ще откъсне част от България а Европа нищо няма да направи. Вярвам и. Сами няма да се справим, ще ни трябва помощта на Русия.  Без САщ Ердоган ще откачи и ще ни нападне, обладан от параноя и алчен за земи и власт. Той иска възстановяването на Османската  империя. Да, ама заедно с това ще дойде ИДИЛ в Европа. А европейците много бързо забравиха как Виена едва не е станала турска колония..........Русия ще има да води война на два фронта - със САЩ и Турция+ ИДИЛ. Без помощта на Китай, Индия, Северна Корея, Беларус,  Унгария,  Сърбия - не виждам как ще стане. Ние, Гърция, Италия, Испания и Португалия сме на предна линия, най - застрашени. Надявам се Русия да е близо до границата ни с Турция, за да реагират своевременно, иначе, докато дойдат, тук ще стане страшно. На Европа нова война не и трябва.  Достатъчно кръв се ля тук.

Затова искам от Путин изпреварващи ходове и изпреварващ ядрен удар. С агресори като САЩ и Турция ще е глупост, лудост, наивност да сме добри! Това ще коства много! Някой трябва да го каже на президента........... Или изпреварващ удар, или цивилизацията отива на кино!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Каква тая война?  Я дайте някви линкове, че съм закъснял с няколко проекта и една война може да ми дойде баш навреме да се оправдая.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Тя ще почне от Украйна! САЩ ще я започнат, изкарвайки руснаците виновни, неслучайно воюват в Украйна - там има руско оръжие, до което искат да се докопат и да го използват срещу Русия!

Аз я мисля тази война и ме е яд, че близките ми са твърде наивни и не виждат какво става..........Иска ми се да се укрием, но това означава да си оставим имуществото в ръцете на нацистите - а не искам.

Надарям се руснаците да не реагират емоционално. Не Сатана, а ракети с обеднен уран срещу американските бази + посолството, и ще сме свободни. Но и да го няма САЩ, я има заплахата от Турция и от Ислямска държава.  Слава Севрюкова е предсказала, че Турция ще ни нападне и ще откъсне част от България а Европа нищо няма да направи. Вярвам и. Сами няма да се справим, ще ни трябва помощта на Русия.  Без САщ Ердоган ще откачи и ще ни нападне, обладан от параноя и алчен за земи и власт. Той иска възстановяването на Османската  империя. Да, ама заедно с това ще дойде ИДИЛ в Европа. А европейците много бързо забравиха как Виена едва не е станала турска колония..........Русия ще има да води война на два фронта - със САЩ и Турция+ ИДИЛ. Без помощта на Китай, Индия, Северна Корея, Беларус,  Унгария,  Сърбия - не виждам как ще стане. Ние, Гърция, Италия, Испания и Португалия сме на предна линия, най - застрашени. Надявам се Русия да е близо до границата ни с Турция, за да реагират своевременно, иначе, докато дойдат, тук ще стане страшно. На Европа нова война не и трябва.  Достатъчно кръв се ля тук.

Затова искам от Путин изпреварващи ходове и изпреварващ ядрен удар. С агресори като САЩ и Турция ще е глупост, лудост, наивност да сме добри! Това ще коства много! Някой трябва да го каже на президента........... Или изпреварващ удар, или цивилизацията отива на кино!

Анушка!

Нито ще има изпреварващ удар, нито цивилизацията ще отиде на "кино" Успокой се. По света има хора, които не мислят само за война. И в Америка и в Русия. А за "натискане на копчето" хората са вземали много сериозни мерки. И от двете страни.Току така, не се избират държавните мъже на великите нации.Имало е до сега поне три мерака за погром на човечеството, но е имало и умни глави, които са успели да го преодолеят. Не ми е ясно едно. Защо са тези теми във форума! Има конфликти, но с отстъпки всичко се решава накрая  по мирен начин. Едно е конфликт, съвсем друго е да изпепелиш земята с нейното население.Мисли си за любов моето момиче и си живей живота. Това те чака, а не война. Поздрави от мен.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

А, не, без отстъпки!  Русия няма и не бива да отстъпва пред САЩ! САщ пък също няма да отстъпят!  Не четеш ли? Виж това:

http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=4834938

САЩ: Вадете ядрени ракети

говори достатъчно!  Този път ги няма Кенеди и хручшов, Америка насила не може да бъде фалирана, а САщ искат война, за да си нулират дълговете!  Путин може и да е разумен, но е наивен, а Обама излъга всички и кой го знае колко е луд и на какво е способен.......Излъга за Гуантанамо, излъга, че го интересува само вътрешната политика............ Не му вярвам и на една дума........... Президентите не се избират с психотест!

Да се отстъпи пред САщ значи светът да попадне под световен терор. Не и не!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

А, не, без отстъпки!  Русия няма и не бива да отстъпва пред САЩ! САщ пък също няма да отстъпят!  Не четеш ли? Виж това:

http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=4834938

САЩ: Вадете ядрени ракети

говори достатъчно!  Този път ги няма Кенеди и хручшов, Америка насила не може да бъде фалирана, а САщ искат война, за да си нулират дълговете!  Путин може и да е разумен, но е наивен, а Обама излъга всички и кой го знае колко е луд и на какво е способен.......Излъга за Гуантанамо, излъга, че го интересува само вътрешната политика............ Не му вярвам и на една дума........... Президентите не се избират с психотест!

Да се отстъпи пред САщ значи светът да попадне под световен терор. Не и не!

Замисли се прагматично и ще се успокоиш. А за четенето, чета много повече от много присъстващи тук. Аз те посъветвах да се успокоиш. Друго за сега не мога.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Замисли се прагматично и ще се успокоиш. А за четенето, чета много повече от много присъстващи тук. Аз те посъветвах да се успокоиш. Друго за сега не мога.

Тя Anne винаги чака Русия и Щатите да се сбият и да има погром,война и убийства. Позовава се на източници, които многократно са се доказали с лъжите и неверните данни, които предоставят. Отдавна съм казал на Anne да спре с параноята и да се радва на живота, но това решение си зависи само и единствено от нея.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Времето навън е чудесно - слънчево, но и не горещо. Идете на разходка, за да разведрите обхванатите си от натрапчиви идеи мозъци и забравете поне за малко бойните действия.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Я си попишете на воля в темата, че като цопне бомбичката няма да има нито кой да пише, нито кой да чете.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Времето навън е чудесно - слънчево, но и не горещо. Идете на разходка, за да разведрите обхванатите си от натрапчиви идеи мозъци и забравете поне за малко бойните действия.

Аз контрата не оставям! По цял ден редя тактики и  стратегии за бойни дествия! :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.