Премини към съдържанието
Leny Iwanovv

Проблем с root на таблет prestigio pmt5487

Препоръчан отговор

Imam problem s tablet prestigio pmt5487_3g problemut e che mnogo zsbiva opitvam se da go rootna s framaroot no ne se poluchava izpisva failed i ne stava sigurno e versiqta na framaroota tableta e s andoid 4.2.2 pomagaite celta na rootvaneto e da iztriq nqkoi sistemni prilojeniq za da ne zabiva tolkova pomosht ...

post-356619-0-40445500-1434979952_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

2.1 Писането на български език с кирилица е задължително. Теми и съобщения, написани на латиница, само с главни букви или със заместени символи вместо Ч-4, Ш-6 и т.н. се изтриват без предупреждени

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Гост
    Тази тема е заключена за нови отговори.

• Подобни теми

• от Димитър Кунчев
        Привет, форум.
        От седмица имам един тривиален проблем, какъвто преди не съм имал.
        Не знам защо, но много често вече, когато цъкна да отворя някой линк или страница на лаптопа ме редиректва към някакви рекламни сайтове. Отваря ми желаната страница на нов таб и старият/текущият го редиректва към разни рекламни/секс сайтове.. 
        Как мога да го махна? Браузвам с Chrome, предполагам е възможно нещо от настройките, но поразцъках в Settings-а и не открих решение.
        Моля за помощ.
      • от Кристиян Йорданов
        Здравейте, 
        Искам да ви попитам понеже върнах фабричните настройки на моя iphone 7 и забравих моето Apple ID Има ли как да го премина без Apple ID  аз съм с IOS 10.3.3 
      • от DangerFTW
        Здравейте ! Когато сложа стил на phpbb3 ми излиза следната грешка:
        Някои да знае как да се оправи това ?
      • от Борис Недялков
        Здравейте, колеги,

Имам един наистина кратък, бърз и може би елементарен за Вас въпрос, но какво точно е KVM Linux базирана виртуализация? В моят случай тя(виртуализацията) трябва да бъде инсталирана на сървър.
        Като нормална Linux server-based операционна система ли е, т.е. като RedHat или Suse? Ако инсталирам RedHat 7(примерно) на този сървър значи ли, че съм инсталирал KVM Linux базирана виртуализация?
        От сега благодаря на отговорилите, защото този въпрос ме тормози от известно време.

Поздрави!
      • от nikolay11
        Здравейте, днеска си инсталирах windows 10, но при стартирането му не ми тръгна touchpad-а.. Изгледах доста клипове в интернет и пак не ми се получиха нещата..
        Някакви предложения?

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.