Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Falken12    2

Здравейте! Имам проблем със лаптоп Lenovo G550, кото натисна Power бутона почва да се зарежда лед лампичките от преде светят, но не и екрана. След 1/2 минути перката се включва, записвачка работи, но самият екран не ще да се включи...
    Ето и видео за какво става въпрос:

https://www.youtube.com/watch?v=4rHKSlJ-g1s

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Носи го на сервиз. Така или иначе нямаш възможност да го тестваш. Дано не си е заминала машината изцяло.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    onogondur    3107

Носете го в сервиза.

Възможно е да има прекъснат лентов кабел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Falken12    2

Носете го в сервиза.

Възможно е да има прекъснат лентов кабел.

И аз се съмнявам от подобни неща, като лентовия кабел, видеокартата или самият екран.. Ще го занеса на сервиз най-скоро. Благодаря за мненията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Computer7    5

И аз се съмнявам от подобни неща, като лентовия кабел, видеокартата или самият екран.. Ще го занеса на сервиз най-скоро. Благодаря за мненията.

Пиши какво е станало и каква е била причината. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    NIKISHARK    8662

На този модел захващането на дисплея ,като изпълнение е малко нескопосано.Ползвам такъв,след 2-та година се разхлаби и вече няколко пъти се налага да го притягам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Hadjimehmed Shener
        Здравейте! Юли месец си купих Lenovo V310 и до сега го бях ползвал само 2-3 пъти ,тази година съм първокурсник , реших да си имам един преносим компютър. Проблема е там че понякога както си стоя на лаптопа забива и по никакъв начин не мога да го оправя освен да задържа копчето за захранването и да го изключа напълно . От какво може да е и как да го оправя че е доста дразнещо ? Благодаря предварително!
      • от ctoyan
        Здравейте,
        Купувам Lenovo Thinkpad X60. За предпочитане с неподменяни части.
        Цената зависи от състоянието и параметрите му.
      • от ilianakurteva
        Здравейте!
        Преди няколко дни свързах телефона си към Wi-Fi вкъщи и телефонът ми изведнъж се включи в recovery mode незнайно как. Имам само тези опции,които виждате на снимката.Дадох factory reset и след това Reboot,но телефонът се връща на това recovery меню. Моля ви за помощ.Опитах да кача custom Rom и отново не се получи.Благодаря ви предварително!

• от jvv
        Здравейте , 
        имам проблем с телефона си , не се включва . Когато натисна бутона за включване излиза марката lenovo и пак се изключва , когато натисна бутона за намаляване на звука излиза следния надпис : have been in meta mode , long press the power button and enter normal boot  . Ако някой знае как мога да го оправя пробвах да сменя батерията с нова , но не стана . 
      • от Emo Emilov
        Ще пусна този въпрос и тук, дано някой има адекватно предложение: 
        Купих си онлайн Lenovo vibe shot z90-7, което е европейската версия на модела. Оказа се обаче, че не намира покритие, чете картата, приема пин и я отключва, след което изписва sim not detected, картата работи на други устройства. Андроида беше 5.01 с български език, хард ресет не помогна, затова го флашнах с официалния ром на модела Z90a40 версия на ос 6.0.1. Освен че направо лети с новия ром, други ползи няма, защото основният проблем си остана. 
        Посъветваха ме да флашна друг радио модем файл, но никъде не мога да намеря подходящ, не намирам от къде да го сваля или пък ако може да се експортне и копира от работещ телефон за да го флашна на моя? Благодаря на отзовалите се! 
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.