Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам проблем със лаптоп Lenovo G550, кото натисна Power бутона почва да се зарежда лед лампичките от преде светят, но не и екрана. След 1/2 минути перката се включва, записвачка работи, но самият екран не ще да се включи...
    Ето и видео за какво става въпрос:

https://www.youtube.com/watch?v=4rHKSlJ-g1s

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Носи го на сервиз. Така или иначе нямаш възможност да го тестваш. Дано не си е заминала машината изцяло.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Носете го в сервиза.

Възможно е да има прекъснат лентов кабел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Носете го в сервиза.

Възможно е да има прекъснат лентов кабел.

И аз се съмнявам от подобни неща, като лентовия кабел, видеокартата или самият екран.. Ще го занеса на сервиз най-скоро. Благодаря за мненията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И аз се съмнявам от подобни неща, като лентовия кабел, видеокартата или самият екран.. Ще го занеса на сервиз най-скоро. Благодаря за мненията.

Пиши какво е станало и каква е била причината. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

На този модел захващането на дисплея ,като изпълнение е малко нескопосано.Ползвам такъв,след 2-та година се разхлаби и вече няколко пъти се налага да го притягам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от xXx*Triple*xXx
        Имам въпрос свързан с телефона или по точно батерията Когато включа да се зарежда на няколко пъти забелязвам пише : Зареждане при АС 
        Въпрос ? Някой има ли на идея какво е това АС ? Търсих из разни форуми но нищо не намерих за това АС Батерията е оригиналната телефона е купен чисто нов не е сменяна !!! Не е подута не е прегрявяла никога от както го имам близо 2 години При нормална работа (като не си играя толкова много с телефона батерията изкарва по 2 дни) Някой ако знае какво е това - Зареждане при АС нека да пише телефона е Lenovo C2 Vibe K10a40
      • от El Shaarawy92
        Здравейте! Имам следният проблем. Когато пусна някои приложения на Google (Google Play, Google Docs, Google Services) се минимизират и просто не мога да работя с тях или пък ми излиза error - за съжаление com.google.android.apps.docs спря. Телефонът ми е Lenovo A328 (ANDROID 4.4.2), инсталирал съм ROM, понеже не искаше да се пуска преди 3-4 месеца, след инсталацията беше добре.
      • от Hadjimehmed Shener
        Здравейте! Юли месец си купих Lenovo V310 и до сега го бях ползвал само 2-3 пъти ,тази година съм първокурсник , реших да си имам един преносим компютър. Проблема е там че понякога както си стоя на лаптопа забива и по никакъв начин не мога да го оправя освен да задържа копчето за захранването и да го изключа напълно . От какво може да е и как да го оправя че е доста дразнещо ? Благодаря предварително!
      • от ctoyan
        Здравейте,
        Купувам Lenovo Thinkpad X60. За предпочитане с неподменяни части.
        Цената зависи от състоянието и параметрите му.
      • от ilianakurteva
        Здравейте!
        Преди няколко дни свързах телефона си към Wi-Fi вкъщи и телефонът ми изведнъж се включи в recovery mode незнайно как. Имам само тези опции,които виждате на снимката.Дадох factory reset и след това Reboot,но телефонът се връща на това recovery меню. Моля ви за помощ.Опитах да кача custom Rom и отново не се получи.Благодаря ви предварително!

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.