Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам проблем със лаптоп Lenovo G550, кото натисна Power бутона почва да се зарежда лед лампичките от преде светят, но не и екрана. След 1/2 минути перката се включва, записвачка работи, но самият екран не ще да се включи...
Ето и видео за какво става въпрос:

https://www.youtube.com/watch?v=4rHKSlJ-g1s

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Носи го на сервиз. Така или иначе нямаш възможност да го тестваш. Дано не си е заминала машината изцяло.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Носете го в сервиза.

Възможно е да има прекъснат лентов кабел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Носете го в сервиза.

Възможно е да има прекъснат лентов кабел.

И аз се съмнявам от подобни неща, като лентовия кабел, видеокартата или самият екран.. Ще го занеса на сервиз най-скоро. Благодаря за мненията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз се съмнявам от подобни неща, като лентовия кабел, видеокартата или самият екран.. Ще го занеса на сервиз най-скоро. Благодаря за мненията.

Пиши какво е станало и каква е била причината. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На този модел захващането на дисплея ,като изпълнение е малко нескопосано.Ползвам такъв,след 2-та година се разхлаби и вече няколко пъти се налага да го притягам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от taika
      Здравейте, имам следният проблем. Преди един ден, когато влизах в CS-GO fps ми беше заключено на 60 с VSync, а без него 170+. Сега в игра ми падат на 40 максимум 50 кадъра. Помислих си че е нещо от играта, защото преди това нямах такъв проблем, но влязох в Dota 2 и забелязах че при повече ефекти кадрите също ми падат до 30. Лаптопа не прегрява постоянно следя за натоварването на процесора и на видео картата и повече от 60 градуса трудно се вдигат. Предния ден ъпдейтнах драйвъра на видео картата (nvidia gtx 1050 Ti 4 gb), който е специално оптимизиран за Fallout 4 VR. Моля за помощ, ако някой знае защо ми прави този проблем ще съм много благодарен, ако сподели. Благодаря!
    • от Vladimir96
      Здравейте,наскоро си купих настолен компютър втора ръка Lenovo M58. Реших че не искам да използвам вградените LAN и  Видеокарта и реших да се обърна към вас за помощ,проблемът е че платките са нископрофилни и не мога да си намеря нископрофилна видеокарта поне 512MB втора ръка и LAN карта (най-простата) . Компютърът се ползва главно за интернет и играене на игри чрез андроид емулатор.Може ли да ми дадете съвет от къде мога да си купя втора ръка части,продават ли се изобщо и много ли са скъпи? Благодаря ви за помощта 
    • от xXx*Triple*xXx
      Имам въпрос свързан с телефона или по точно батерията Когато включа да се зарежда на няколко пъти забелязвам пише : Зареждане при АС 
      Въпрос ? Някой има ли на идея какво е това АС ? Търсих из разни форуми но нищо не намерих за това АС Батерията е оригиналната телефона е купен чисто нов не е сменяна !!! Не е подута не е прегрявяла никога от както го имам близо 2 години При нормална работа (като не си играя толкова много с телефона батерията изкарва по 2 дни) Някой ако знае какво е това - Зареждане при АС нека да пише телефона е Lenovo C2 Vibe K10a40
    • от El Shaarawy92
      Здравейте! Имам следният проблем. Когато пусна някои приложения на Google (Google Play, Google Docs, Google Services) се минимизират и просто не мога да работя с тях или пък ми излиза error - за съжаление com.google.android.apps.docs спря. Телефонът ми е Lenovo A328 (ANDROID 4.4.2), инсталирал съм ROM, понеже не искаше да се пуска преди 3-4 месеца, след инсталацията беше добре.
    • от Hadjimehmed Shener
      Здравейте! Юли месец си купих Lenovo V310 и до сега го бях ползвал само 2-3 пъти ,тази година съм първокурсник , реших да си имам един преносим компютър. Проблема е там че понякога както си стоя на лаптопа забива и по никакъв начин не мога да го оправя освен да задържа копчето за захранването и да го изключа напълно . От какво може да е и как да го оправя че е доста дразнещо ? Благодаря предварително!
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.