Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, искам да попитам някой може ли да ми препоръча лаптоп до към 1 200- 1 400лв. Ще се  използва за чертане на AutoCad и други подобри програми. Благодаря предварително :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

AntiAlGor    12116

Здравейте, искам да попитам някой може ли да ми препоръча лаптоп до към 1 200- 1 400лв. Ще се  използва за чертане на AutoCad и други подобри програми. Благодаря предварително :)

https://www.kaldata.com/forums/forum/273-%D1%81%D1%8A%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%B8-%D0%B7%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BA%D1%83%D0%BF%D0%BA%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%BE%D1%81%D0%B8%D0%BC%D0%B8-%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D1%8E%D1%82%D1%80%D0%B8/

Виж тук. Може да си избереш нещо. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    soulless.id    85

15-ка или 17-ка търсиш? Ще има ли рендериране, 3D и пр. или само 2D чертежи ще се обработват?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Този ще ви върши много добра работа, но надскача вашата цена почити със 100 лева, но пък има и опция да го изплащате по 57 лева за 36 месеца което пак не е никак във тежест като услуга.  ;)

http://laptop.bg/laptops-fujitsu-Lifebook_AH564-fujitsu_lifebook_ah564_FUJ_NOT_AH564_i5_4210_120gbssd

Но ако не ви харесва ето ви нещо наистина добре направено този Dell Vostro 5470 не е просто лаптоп а е нещо направено да бъде удобно за потребетелят и да е стилно на мен лично много ми харесва.  :wink12:

http://laptop.bg/laptops-dell-Vostro_5470-dell_vostro_5470_5397063656424

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    baikolio95    745

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    stzbg    178

С три ръце за модела ASUS X550JK-XO031D - това максималният максимум :D, който може да се извлече от този бюджет!

Но съвсем различен въпрос е, че охлаждането надали ще се справи с тези мощни компоненти!

И също така, не могат да се кажат хубави неща и за дисплея, но е трудно да се намери модел с добър дисплей за тези пари!

Редактирано от stzbg (преглед на промените)
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    soulless.id    85

Съдейки по конфигурацията, на която работи жена ми (с аналогичните програми) - според мен това + едно ССД е мнгоо удачен вариант :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Тези който ти предложи са добри не го отричам но аз предложих лаптопи който са за инжинери и за бизнес  ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    baikolio95    745

Тези който ти предложи са добри не го отричам но аз предложих лаптопи който са за инжинери и за бизнес  ;)

Миленчо, вижда се, че си "зелен" и знанията ти стигат единствено до филтъра на сайта за лаптопи, който ти е селектирал модела при зададена отметка на "Софтуерни инженери"... ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Миленчо, вижда се, че си "зелен" и знанията ти стигат единствено до филтъра на сайта за лаптопи, който ти е селектирал модела при зададена отметка на "Софтуерни инженери"... ;)

Няма значение как е намерен моделът важното е, че е намерен, но хайде няма да спорим защото така спамим темата на момичето а това не е никак приятно затова нека спрем до тук...  ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    baikolio95    745

Няма значение как е намерен моделът важното е, че е намерен, но хайде няма да спорим защото така спамим темата на момичето а това не е никак приятно затова нека спрем до тук...  ;)

За да разбереш къде бъркаш, само ще ти обърна внимание, че първото ти предложение е с умряла слаба видеокарта, а второто със слаб процесор и малко памет за нуждите на автора. Кад програмите се нуждаят от добър сметач/процесор/, от много RAM и специализирана видеокарта. За тези пари с такава карта няма варианти, поради което се взима с най-мощната, която се включва в бюджета. 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Glenarvan    1025

Марина, аз имам 2 въпроса към теб:

-Ще рендираш ли нещо в 3D, някакви симулации?

-В какви условия ще се използва - домашни или ще го разнасяш на работата, в офиса и тн.?

Ако ти удобно ми отговори, за да обясня някои съществени неща при избор на компютър за подобна дейност.

Редактирано от baner4ooo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.