Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

I3Deadmaus    0

Здравейте!Купих си чисто нови слушалки на Deadmau5 и ползвах ги 1 месец, и накрая на кабела му се разказа играта...Няма външни следи, но мисля,че има някакво прекъсване отвътре.Та.. въпросът ми е откъде мога да си купя друг такъв кабел и как е наименованието му?

Снимка:

c5XK8bA.jpg

Още: Кабелът започва с 1 жакче, след това се разделя и стават 2 жакчета, които влизат директно в слушалките.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пaчo    1327

При такава цена трябва да имат гаранция "без въпроси". Ходи си поискай нов кабел.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    *LZ4JW*    15419

Техниката приятелю иска и малко пазене, а не само ползване. Що се касае до кабела. Ако не намерите кабел  както ви е посъветвал колегата в горният пост, един добър майстор може да ви направи същият кабел с  трите жака и 2 метра кабел. Няма нищо сложно.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    I3Deadmaus    0

Не мисля,че трябва да давам обяснение?Взел съм си ги понеже получих много добри отзиви за тези слушалки, а що се касае до гаранцията, няма как да стане понеже е доставката от Америка и, мисля че нямат гаранция.И откъде мога да си закупя такъв кабел?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    1Force1    4389

От който и да е  магазин, в който продават аудио или компютърна техника. Няма да е точно същия с по този начин изглеждаща контрола за звука, но жаковете са стандартни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от Kamen Koichev
        Здравейте. Имам лаптоп Asus X550VC от известно време ми създава проблеми забива без причина и понякога не иска дори да зареди а след преинсталация всичко се оправя.Осъмних се в хард диска и изтеглих програмата HDTunePRo. Наистина ми излезе грешка,но досега не съм имал подобен проблем и незнам какво точно означава,ще бъда благодарен ако някой може да ми помогне.Прикачвам снимка с грешката ако трябва ще пусна и допълнителни тестове просто незнам какви. Благодаря предварително.

• от crashgold
        Здравейте!   Тъй като кабела ми за субуфера се скъса..Искам да си купя нов... Ще прикача снимки    ... http://dox.bg/files/dw?a=e0557e9211   http://dox.bg/files/dw?a=343a02dec5 ..
        Та на снимките се вижда една мърлящина ... аз се опитах да го запоя ама не се получи... та ме интересува името.. има 2    3.5мм изхода (червен и зелен)  и другия жак не му знам името ..  Благодаря       

• от dadino
        Проблемът ми е следния. Имам слушалки Plantronics със сплитер с жак за аудио и микрофон. 
        Когато включва слушалките в компютъра директно (микрофона в розовото, слушалките в зеленото) се чува много по - слабо, от тогава, когато включа без сплитера слушалките в колонките ми. Нямам преден панел с аудио жакове, работя само с тези отзад на кутията. Иначе си работят, няма пращене и микрофона си работи. Пробвах да ги включва и на лаптоп, чува се както, когато ги включва в колоните.
      • от Marinela Georgieva
        Здравейте!
        Преди 2 дни инсталирах пиратската версия на Norton Internet Security + ID security. След рестарта на компютъра обаче, за появи огромен проблем с Chrome - не зарежда, не иска да показва начална страница, дори и настройки! Рових се в настройките на антивирусната, деинсталирах я, рестартирах компютъра няколко пъти. Опитах да деинсталирам Google Chrome, но ми даде грешка. Не че не мога да използвам Morzila/Opera, но с Chrome ми е по-удобно.
        Моля, помогнете!

Благодаря много предварително!
      • от CaptainJord
        Когато говоря с някой той си чува гласа на моя микрофон, дори в скайп изобщо пък там не ми се чува микрофона, а на човека гласа се чува .. Моля помогнете ми компютъра ми е чисто нов на 6 месеца ми е ..
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.