Премини към съдържанието
MC12

Дайте мнение за LG spirit H420?

Препоръчан отговор

Какво мислите за този телефон , заслужава ли си парите ? Плюсове и минуси ... или нещо друго..?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Средна хубост телефон. Съседката си го взе от виваком с подновяване на договора много евтино.Личното ми мнение - слабичък като процесор, малко памет, иначе добре изглежда на външен вид. Работи си съвсем прилично на всички функции. Не му работeше гласовото командване на GPS - sa. Можете да погледнете и други модели. до 350 лева със сигурност ще намерите по-добър от този модел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Хубав телефон, но 350 са много за него. Кажете по-точно за какво ще го използвате, да знаем към какво да се насочим. Иначе, можеш да погледнеш и lenovo a6000 (коката го има и като гледам много му харесва).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Motorola Moto G2 или LG G3 S 8GB

Малко над бюджета, но си заслужават и двата. Леновото също е добър вариант.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Купих  за дъщеря ми  по високата версия: LG Spirit 4G LTE H440N за 340 лв.

Разликата е в процесора Quad-core 1.2 GHz Cortex-A53, който има 64 битова поддръжка(както и Lollipop e първият 64 битов Android),  основно по добра работа с паметта при много активни приложения. Все още няма достатъчно 64 битови приложения и ефекта е за в бъдеще време.  Също се води и по енергоспестяващ. Kамерата е 8 mp ( за разкика от Spirit H420 където е 5 mp). Поддръжка на 4G,  което в  БГ почти  няма.

Много добър дисплей 4.7 inch, с IPS, висока резолюция  720 x 1280.

Телефонът е добър за парите си, не лагва и се държи доста прилично, няма олеофобно покритие, което е малко неприятно, иначе е с Gorilla Glass 3. Сложих му закалено стъкло на дисплея.

Вече може да се намери и за 300 лв.

http://www.pazaruvaj.com/mobilni-telefoni-gsm-c3277/lg/spirit-lte-h440n-p268313773/

Редактирано от izen (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Така, отново ще попитам автора за какво ще го ползва да знам към какво да го насоча. Например, ако е за игри, предложението на колегата над мен не става поради причината че процесора е енергоспестяващ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Така, отново ще попитам автора за какво ще го ползва да знам към какво да го насоча. Например, ако е за игри, предложението на колегата над мен не става поради причината че процесора е енергоспестяващ.

Авторът е класически случай на задал въпрос и изчезнал.

Мнението си го писах за другите потребители, които четат и може да им е полезно.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Този телефон е на по-ниска цена и е много по-добър и качествен ако си търсите добър телефон вижте първо този модел на Samsung и прочетете внимателно характеристиките му, но ако го вземете ви гарантирам че няма да съжалявате.  :)

http://www.bomba.bg/telefoni/gsm-aparati/samsung-smartphone-g313hd-galaxy-trend2-dual-sim-ceramic-white-sm-g313hrwhbgl.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Този телефон е на по-ниска цена и е много по-добър и качествен ако си търсите добър телефон вижте първо този модел на Samsung и прочетете внимателно характеристиките му, но ако го вземете ви гарантирам че няма да съжалявате.  :)

Ниска резолюция дисплей, двуядрен процесор, 512 рам. Морално и хардуерно остарял. И тези пари са му много.

Иначе не е лошо да споменете предимствата му и да ги цитирате след  "внимателния прочит на  характеристиките му"

Щото аз гарантирам, че който го вземе много ще съжалява, освен ако му трябва бюджетен двусимов телефон!

Редактирано от izen (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

То потребителят ако иска и втора ръка ги има добри във OLX за неговият бюджет  ;)

Виждам че си новорегистриран и предлагаш на своите впечатления, но мога да те убедя че този телефон не струва! 1. Слабият процесор. 2. Рамта. 3. Резолуцията. 4. Цената. (много е за това което се предлага)

Автора може да изнамери читав S4 втора употреба за същите пари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите!Вече направих своя избор.. взех Lg H420 за 289лв.

Телефона е добър .. и на мен ми харесва , идеален за браузване и малко игри.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Хубаво е че не избра LG Leon. Иначе, честито. :) Като го вземеш, сподели впечатления да знаят и другите колеги. (също и недостатъци)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Телефона го имам от няколко дена .. и за сега се представя много добре.Благодарение на енергоспестяващия Mediatek процесор батерията държи вече 3 ден /2100 mAh/. Като съм го ползвал за малко браузване и разговори.Хареса ми също така ,че подържа HTML5 и отваря тежки сайтове доста бързо.Друг плюс е страхотния извит дизайн на телефона който приляга идеално на ръката а и прилича на по-скъп телефон .. гърба му наподобява на метален корпус което също е яко.

За минус мога да кажа ,че дисплея се цапа много бързо понеже не е олиофобичен а и на открито не се вижда много добре.

За парите си е супер. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Проблема с дисплея може да се реши а някой протектор против отпечатъци или матов. Също си вземи и някой кейс, защото ще престане да прилича на смсртфон ако го изпуснеш на бетона. :huh:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Взех му този протектор за дисплея , наистина реши проблема с мазните петна :) . За сега ще мина без калъф , не намерих нещо което да ми хареса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Тук има много може да си харесаш нещо, но му вземи за да не го изпуснеш някъде, че тогава ще е кофти...  ;)

http://aksesoarizatelefoni.com/cs/kalyfi_tip_tefter_za_lg/83/#1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И още нещо .. който е запознат моля за помощ за root на този телефон.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И още нещо .. който е запознат моля за помощ за root на този телефон.

Провери дали има информация в българският  андроид форум.

http://forum.androidbg.com/

Редактирано от ПОТРЕБИТЕЛ 65 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Провери дали има информация в българският  андроид форум.

http://forum.androidbg.com/

Няма налична такава все още.. за съжаление.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Цък (спокойно, работи и на твоя телефон) и Цък. Също, наистина ти препоръчвам да си вземеш калъф, защото колкото и да го пазиш, все ще има някой който да те бутне.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.