Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте :)

Решил съм да минавам отново на настолен комп...Писна ми от лаптопи :) Разглеждах няколко модела, но не съм много на вътре с нещата...Преди като зимах нов комп винаги се обръщах към някой който с това се занимава и ми сглобяваха прилични машини от които бях много доволен след това...Сега не мога да сглобя и мисля да взема направо готов от ебей.де с доставка...В Германия съм за това от ебей мисля да го взема....Ще го ползвам предимно за игри филми...Да е с добра видео карта и добър процесор, но както казах не съм много на ти с ново-излязлите технологии ;) Машината да държи на натоварване...Ето ги и моделите които съм се загледал.

1- http://www.ebay.de/itm/gamer-pc-game-komplett-Set-mit-monitor-TFT-Computer-Rechner-AMD-FX-6300-8GB-RAM-/261709476915?pt=LH_DefaultDomain_77&hash=item3cef19b433- Предимството е, че е комплект Монитор, Мишка, Клавиатура тонколони :)

2- http://www.ebay.de/itm/GAMER-PC-AMD-BULLDOZER-FX-6300-6x4-1-GHz-8GB-GTX750-Ti-2GB-DX11-Computer-System-/161556298281?pt=LH_DefaultDomain_77&hash=item259d817a29

3- http://www.ebay.de/itm/Quad-Core-Computer-gamer-a10-5800k-8gb-1000gb-PC-Rechner-Komplett-windows-7-/251740697369?pt=LH_DefaultDomain_77&hash=item3a9cea3319 отпада като вариант :) не съм обърнал достатачно внимание на видео картата :)

4- http://www.ebay.de/itm/GAMER-PC-Intel-i7-4770-4x3-4GHz-8GB-GTX750-1000GB-650W-Windows7-Prof-COMPUTER-/400338698277?pt=LH_DefaultDomain_77&hash=item5d360bc025

5- http://www.ebay.de/itm/Gamer-PC-Computer-AMD-FX-6300-6-X-4-1GHz-Nvidia-GTX750-Ti-2GB-OC-Gaming-OC-Turbo-/201342236560?pt=LH_DefaultDomain_77&hash=item2ee0eeb790

Също така може и вие да предложите някой модел който смятате, че ще е добър избор стига да е от този сайт който съм посочил ;) Решил съм да отделя нещо до 500-600 евро или 1100 -1200 лв...

И ако може да изкажете мнение за посочените от мен модели с тяхните предимства и недостатаци....

Монитор нямам ще взимам след това...

Редактирано от RE1DANNNNN (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

I3-4170

Gainward 750 Ti Golden Sample

2x4GB 1600MHz CL9 Crucial Ballistix Sport

MSI B85M-E45

500GB Toshiba

be quiet! PURE POWER L8 350W

CM N200

пс. Ако наистина няма да се играят игри видеокартата се маха и се ползва вграденото

което е много над необходимото за БлуРей а дъното има всички необходими изходи като HDMI, DVI-D и D-Sub.

Монитора не ми стана ясно вкл. ли е в бюджета но гледай за IPS без трептене и не се занимавай с TN.

Примерно LG 23MP75HM като има и малко по-евтини модели без някой екстри но със същия дисплей което е най-важното.

Алтернатива (реално си е същото) е PLS на Самсунг. Примерно S24D390 но най-добре потърси ревюта.

Въпроса не е само до изображението а и до зрението ти. Хубаво е и да е минимум 23 инча при стандартна резолюция.

Тия неща от линка ти стават само за боклука та не си ги причинявай. Гледай за отделни части.

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да на части ми е ясно, че е по добрия вариант, но мисълта ми беше дали няма да се намери нещо готово направо.И не монитора не влиза в цената, ще го взимам след избора на комп...или докато чакам доставката на компа...Толкова ли да са зле машините на които съм дал линк :) И както споменах ще се ползва за игри...

Редактирано от RE1DANNNNN (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ми първата е с видеокарта на ниво вградено за това реших че няма да играеш игри. Третата пък си е със вградено.

Готови не гледай понеже не са изгодни ценово а и частите обикновено имат кусури. Гаранцията също не е ясно цялата ли им е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ами може да вземеш I5-4460 както и GTX960 но това значи да отделиш повече пари.  За екстри като SSD едва ли може да се говори.

Щом ще се купува от Германия при бюджет до 600 евро това ти е идеално останалите пари ги концентрирай в монитора.

Виж колко ще ти излезе 23 инчов IPS монитор както и периферията която ти трябва (LG 23MP75HM е с говорители) и ако останат някакви пари ни кажи.

Да не се окаже накрая че ти остават пари единствено за 21 инчов TN понеже ще убие целия смисъл от хубавата машина.

GTX960 на високи честоти и със задна планка + 85 евро.

I5-4460 + 63 евро.

Видеокартата и процесора не налагат смяна на захранването или кутията та всичко си остава по-същия начин.

Някой от частите са на промоции та като тръгнеш да купуваш може да се окаже че има разлики в цените.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Толкова ли не може да се измъдри нещо добро направо готово просто да го поръчам....до едни 700 евро...? Някой ако има предложения нека сподели...Брат ми ще го натоварва с неговите игри :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не съществуват такива магии. Готово значи лошо, скъпо и с по-малка гаранция.

Принципно в България някой фирми като си избереш частите ти ги сглобяват при желание. Понякога дори е безплатно.

В Германия несъмнено има такива също но за целта се звъни във фирмата а не се пита в български форум.  ;)

Ако я купуваше в България веднага те ориентирам към Скай или Никем и ще си го получиш сглобен без да плащаш нищо за целта.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.