Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Знаете ли такъв, нещо като нашия free.bg ?

10x

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Хостингки много, но малко са тези, които ти дават неограничен трафик или не врат реклами. Ако смяташ да правиш нещо по-сериозно от играчка, наеми си хостинг и купи домейн име, за да нямаш ядове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Знаете ли такъв, нещо като нашия free.bg ?

10x

Във всичко,което е безплатно има някакъв капан!После изникват ограниченията,затрупват те с реклами или просто не ти работи пълноценно сайта.По нататък се оказва,че някои от техните услуги са  платени!А като направиш сметката,ще излезе,че за това което ти е нужно, ще плащаш доста повече.Чичко гугъл,пък не стимулира безплатното,затова такива сайтове не стигат до първите страници ,в резултатите на търсачките!Имам познати с такива сайтове,които си въобразяват,че имат нещо.Всъщност за да се открие техният сайт,трябва да напишеш името на домейна му в търсачката.С друга дума или съчетание от думи не излизат в резултатите на търсенето въобще!Т.е. сайт има,но никой  не може да го открие в интернет,ако не му знае точното име.Аз използвам Руски хостинг за два сайта,на  ниска цена и съм много доволен.За 1 гб. място и регистрирани два домейна към тях,плащам общо около 25 евро на година!Не е имало никога проблем със сайтовете ми.Отварят се бързо,неограничен трафик,откриват се съвсем лесно от всякъде.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Тоя ми попадна http://narod.ru/

Да обаче,трябва да използваш техния конструктор за направа на сайта.Безплатните шаблони които предлагат,като не ти харесат,ти продават по хубавите за 10-40 долара...Допълнителните функции,също имат подобни тарифи!Въпросът мисля че е за хостинг,но на предварително подготвен проект на сайт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Значи на тоя хостинг , който съм дал не може да се качва с фтп клиент и няма мисял база данни само шаблони 

ако е така се извинявам то най важното го няма значи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Значи на тоя хостинг , който съм дал не може да се качва с фтп клиент и няма мися база данни само шаблони 

ако е така се извинявам то най важното го няма значи

Правилно си разбрал,няма за какво да се извиняваш!Такива хостинги,стават само за най обикновенните сайтчета,които са просто само с картинки с текстове към тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.