Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

npax    3

Здравейте,

Миналата година по това време ми подариха слушалки Beats By Dre Studio (по-старият модел) ,бяха малко ползвани ,но за съжаление имах възможността да им се порадвам за много кратко. Слушалките изкараха максимум месец и половина (като признавам ,че съм ги слушал винаги на макс). Първият дребен проблем беше (вероятно заради евтината изработка), че едното от болтчетата на диадемата от лявата страна, при мястото за сгъване просто беше паднало (вероятно от вибрациите) и не го открих повече . Болтчето е мисля шестограм от най-малкият размер ,но супер странна дължина (по малко от 2 mm) . Вторият и основен проблем беше ,че левият ми говорител започна да прекъсва ,а съвсем скоро десният съвсем отказа ,като левият се оправи напълно . Отначало сметнах ,че е от батерийте тъй като това е признакът им ,че батериите са изтощени ,уви пробвах с 3 различни марки ,но без успех . Тогава реших да попитам местни майстори (не съм от София) ,дали има вариянт да ги погледнат отвътре или нещо от сорта ,тъй като тогава процедурата с международната гаранция беше като мисия до луната . Хората любезно ми отказаха да ги отворят ,някой под предтекст ,че ще наруша тъй или иначе неизползваемата ми гаранция ,други не искаха от страх да не ги до-повредят' . Търсих из интернет свестни сервизи в София ,но никъде не намерих човек който да се наеме с ремонт или поне диагноза ,че е невъзможно да се оправят. Аз обаче се наех и ги отворих сам след няколко клипа в Youtube, но смисълът беше никакъв тъй като дори разглобени ,хората се чувстваха некомпетентни да ми помогнат .

Аз се примирих и ги хвърлих в шкафа .

Днес обаче реших да поразчистя и случайно попаднах пак на тях ,като веднага оставиха горчив вкус в устата ми ,тъй като и преди съм ползвал Beats ,но за щастие имах късмета да ги върна след дву-седмично ползване от което не бях никак впечетлен.

Пиша ви за да имам вашето компетентно мнение ,дали "аджеба" става нещо от тези "боклуци" за толкова много пари или  дали вие ще можете да ми препоръчате свестен техник в столицата. Че дори да ми кажете ,че всичко е изгубено ,за да мога да се отпусна и да ги хвърля гордо в кошчето .

Допълнителната информация която мога да ви дам е ,че като ги пуснах преди малко в саундкартата на лаптопа (SRS Premium Sound) ,когато натисках няколко определени бутона на лаптопа , като стрелката нагоре ,се чуваше странно бучене .

Левият говорител работи перфектно ,десният не помръдва .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

niki292002    2505

Да не са реплика ? Поне на мен така ми звучи ... Ако не са, не е трябвало да ги отваряш защото можеше да направиш рекламация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    npax    3

Купувани са от САЩ ,рекламацията е по-скоро невъзможна ,пък и мисля ,че не пазя кутията .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.