Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравйте бих искал да ви попитам как мога да си сложа външно видео на лаптоп,защото имам проблем с игрите дори и те да са стари характеристиките на лаптопа:Процесор:Intel Celeron Quad Core Processor N2920 2.0GHz   Рам:4GB  Видео карта:Intel HD Graphics  моля препоръчайте ми някоя видео карта за лаптоп която ще ми върше работа с новите игри цената да е около 170лв

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравйте бих искал да ви попитам как мога да си сложа външно видео на лаптоп,защото имам проблем с игрите дори и те да са стари характеристиките на лаптопа:Процесор:Intel Celeron Quad Core Processor N2920 2.0GHz   Рам:4GB  Видео карта:Intel HD Graphics  моля препоръчайте ми някоя видео карта за лаптоп която ще ми върше работа с новите игри цената да е около 170лв

Не може да си сложиш външно видео. А и лаптопа не става за игри поради проблема с охлаждането.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Vladov    252

Тотално забравяш за този лаптоп  :computer8:   и събираш пари за НАСТОЛНА машина, която да подкарва НОВИТЕ игри. Ако искаш лаптоп за новите игри си приготви 1500лв минимум. 

При лаптоп не можеш да сменяш части, както ти се иска. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    stzbg    178

Човек, не знам кой те е излъгал, че това става за НЯКАКВИ игри! Това е някакво недоразумение, което има 15.6-инчов дисплей, но с ТАБЛЕТЕН процесор, с доста ниска производителност!

Явно, повечето хора, като чуят Quad, си мислят, че е супер мощна машинка, но не е така!

Иначе, има начин да сложиш НАСТОЛНА видеокарта, но ще са то нужни E-GPU адаптер, настолна видеокарта, захранване, адекватна кутия, за да ги побереш и USB Wifi адаптер, което ще ти струва май повече от 170лв.

Може би ще се запиташ защо ще ти трябва последното(USB Wifi-то) - защото на мястото на Wifi-то на лаптопа ти, ще се сложи този

e gpu адаптер!

Но има 2 причини, това цялото нещо да НЕ го правиш, освен превишаването на бюджета:

- много ти е слаб процесорът и това обезсмисля цялата работа;

- не е проверено дали с твоя модел, това ще заработи.

А, да не говорим, че с този адаптер, няма да можеш да ползваш на 100% мощта на видеокартата....

Но пак ще повторя - основно машината ти страда от липсата на по-добра процесорна производителност, а ти процесорът не можеш да ъпгрейднеш(запоен е към дъното, а и чипсета поддържа само осакатени процесори от същото поколение)

Редактирано от stzbg (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    m_power94    50

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това е ясно, проблема е, че излиза много скъпо и няма да има ефекта който иска.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    stzbg    178

Дори не е това... Новите таблетни лаптопи(аз така казвам на лаптопите с подобни процесори) нямат Expresscard слот и ще трябва да ползва порта на Wifi картата...

И заради това написах, че ще трябва да си купи и USB Wifi устройство, а това още увеличи бюджета за тази глезотийка!

Expresscard слот имат само някои бизнес модели!

Редактирано от stzbg (преглед на промените)
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.