Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Таблетчето е намалено е еМаг в момента. Ще съм благодарен ако изкажете мнението си.
    Заслужава ли си покупката?
     http://www.emag.bg/tablet-allview-wi8g-s-procesor-intelr-atomtm-z3735g-1-83ghz-8-ips-1gb-ram-16gb-wi-fi-3g-bluetooth-windows-8-1-bjal-allview-wi8g-w/pd/D79GMMBBM/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Румънска марка, по форумите е пълно с оплаквания от смартфоните и таблетите им. Вземи си нещо друго по-добре...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Прав е 'WhiteHart' , андроид устройства не е добре да се вземат от Емаг защото това е румънска фирма и идват на мамалитарски език (това беше преди, сега незнам как е), а иначе по т.т. данни таблета е добър, понякога евтиното излиза скъпо....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Че е мамалигарска фирмата е вярно, имам от тази марка АХ4Nano от 6 месеца дадоха ми го от един от операторите безплатно с мобилен интернет и не мога да се оплача. Най много го ползвам като "бисквитка" за лаптопа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Румънска марка, по форумите е пълно с оплаквания от смартфоните и таблетите им. Вземи си нещо друго по-добре...

Аз като споменах че Allview не струва в една тема за избор на смартфон, половината от отговорилите ме нападнаха ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако се абстрахираме от марката, нормален Windows 8.1  с 1 ГБ RAM ще е доста спънат. Поне 2 трябват :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Малко късно се включвам ( с около 2 години), но да изкажа мнението си като собственик на два (изпотрошени) такива таблети. Като за 1ГБ РАМ се държи доста добре, ако не се пускат много приложения (+бекграунд такива), става за цъкане на по-леки игри. Става за гледане на видео през интернет, за писане на офис документи (с хардуерна клавиатура, разбира се), става за доста неща. Минусите са много, обаче. Най-големият е, крехкия пластмасов дисплей. И двата таблета само от носене (с калъф!) в раницата си спукаха дисплеите "сами", което автоматично елиминира тъча, затова сега ползвам блутуут мишка. Втория минус - вградена памет - 16 гб, 14 използваеми, 7 са само за уиндоуса. Последните ъпдейти не искат да се инсталират поради липса на място, опитвам (дори в момента) с външен сторидж с допълнителни 16 гб, не ще и не ще, пищи си, че иска на вътрешната да му освободя. Третия минус - След един от ъпдейтите от 8.1 към 10-ка спря да ми работи GSM модема. Драйвери ли, кво ли...? Вижда го, но не иска да го използва. Като ревъртна на 8.1 работи на пушка, но пък постоянно пищи че иска да се ъпдейтне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 20 минути, Александър Бъчваров написа:

Малко късно се включвам ( с около 2 години), но да изкажа мнението си като собственик на два (изпотрошени) такива таблети. Като за 1ГБ РАМ се държи доста добре, ако не се пускат много приложения (+бекграунд такива), става за цъкане на по-леки игри. Става за гледане на видео през интернет, за писане на офис документи (с хардуерна клавиатура, разбира се), става за доста неща. Минусите са много, обаче. Най-големият е, крехкия пластмасов дисплей. И двата таблета само от носене (с калъф!) в раницата си спукаха дисплеите "сами", което автоматично елиминира тъча, затова сега ползвам блутуут мишка. Втория минус - вградена памет - 16 гб, 14 използваеми, 7 са само за уиндоуса. Последните ъпдейти не искат да се инсталират поради липса на място, опитвам (дори в момента) с външен сторидж с допълнителни 16 гб, не ще и не ще, пищи си, че иска на вътрешната да му освободя. Третия минус - След един от ъпдейтите от 8.1 към 10-ка спря да ми работи GSM модема. Драйвери ли, кво ли...? Вижда го, но не иска да го използва. Като ревъртна на 8.1 работи на пушка, но пък постоянно пищи че иска да се ъпдейтне.

Няма да ти работи на 10, защото драйвера не става. Просто ще си работиш на 8,1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на 9/15/2017 в 19:06, Емил Костов написа:

Няма да ти работи на 10, защото драйвера не става. Просто ще си работиш на 8,1

*хлип* Еми.... Ще чакаме , явно... 
    Пробвах да експортна драйвера от Win8.1 към 10-ката, пак не ще да захапе, вижда го като нещо от рода на CDC MBM устройство, без модел , без марка... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.