Премини към съдържанието
Монката

Desire 610 предната камера не работи

Препоръчан отговор

Имам споменатия телефон от година някъде, не съм ръчкал по софтуер, не съм отключвал буутлоудъри, не съм руутвал. Изведнъж от няколко месеца предната камера не ми работи, просто не я отчита дори, където имах камера имах 3 опции, задна камера, видео и предна, сега имам само задна и видео...Сега се чудя, софтуерен бъг ли е или просто камерата е счупена или дефектна. Телефона е гаранционен, но сервиза на въпросния оператор не е кой знае колко коректен и имам опит с него, та да го давам ли, да се занимавам ли с него ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Отивай с баща/майка си в оператора, придружен с телефона и гаранцията. Оставяш го и си го получаваш след около 20-30 дена.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Имам споменатия телефон от година някъде, не съм ръчкал по софтуер, не съм отключвал буутлоудъри, не съм руутвал. Изведнъж от няколко месеца предната камера не ми работи, просто не я отчита дори, където имах камера имах 3 опции, задна камера, видео и предна, сега имам само задна и видео...Сега се чудя, софтуерен бъг ли е или просто камерата е счупена или дефектна. Телефона е гаранционен, но сервиза на въпросния оператор не е кой знае колко коректен и имам опит с него, та да го давам ли, да се занимавам ли с него ?

ЛЕВСКИ за винаги!!!

сега,

опитай се да върнеш телефона на фабрични настройки. Това значи, че ще загубиш всичката онформация (каквото можеш - архивирай, запази). Това действие няма да анулира гаранцията. Но тук е момента. Ако се оправи след това действие - значи е софтуерен дефект и си ОК. Качваш си на ново информацията, която си си архивирал и си ОК. Ако не се оправи обаче, говори за хардуерен проблем и ще трябва да се възползваш от гаранцията. Все пак тя е за това ;)

Успех!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ЛЕВСКИ за винаги!!!

сега,

опитай се да върнеш телефона на фабрични настройки. Това значи, че ще загубиш всичката онформация (каквото можеш - архивирай, запази). Това действие няма да анулира гаранцията. Но тук е момента. Ако се оправи след това действие - значи е софтуерен дефект и си ОК. Качваш си на ново информацията, която си си архивирал и си ОК. Ако не се оправи обаче, говори за хардуерен проблем и ще трябва да се възползваш от гаранцията. Все пак тя е за това ;)

Успех!

Това вече го правих, но като камерата се появи ( предната) имаше предна камера, тоест да цъкна на нея, цъкам и се бъгва нещо и тя не работи, след 2 минути вече я няма...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това вече го правих, но като камерата се появи ( предната) имаше предна камера, тоест да цъкна на нея, цъкам и се бъгва нещо и тя не работи, след 2 минути вече я няма...

Значи гаранцията - възползвай се от нея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.