Премини към съдържанието
Verbal.Terror

Препоръчайте ми някакъв racing

Препоръчан отговор

Така, след като врътнах за 7-8 пореден път NFS:U1/2, Most Wanted & Carbon си търся някъкъв уникален рейсинг, който да ме грабне и да го врътна на 1 дъх. Отворен съм за всякакви предложения, дори и по-нови заглавия (тежки игри не са проблем). Гледах доста в стийм, игри колко щеш, но ме е страх да пробвам нещо което не са ми препоръчали като добро, за да не бъда разочарован след това.

Също искам да спомена че предпочитам играта да е трудна, да има голям набор от костумизации, тунинги (нещо подобно на NFS:U2). Не държа особенно на реализма.

Редактирано от Verbal.Terror (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

_xSuNnYbGx_    17

NFS Rivals, NFS World(тази е multiplay ама ще я спират на 14 Юли), Asphalt 8(ако си с Windows 8/8.1 може да я изтеглиш от Microsoft Store).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    oic    1567

Ще предложа нещо по различно:

TrackMania 2 (Valley, Stadium Canyon) - мултиплеър има и сингъл.

Free версията са няколко писти, и не е интересна,колкото мулти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    BG-Team-DRIFT    8033

Така, след като врътнах за 7-8 пореден път NFS:U1/2, Most Wanted & Carbon си търся някъкъв уникален рейсинг, който да ме грабне и да го врътна на 1 дъх. Отворен съм за всякакви предложения, дори и по-нови заглавия (тежки игри не са проблем). Гледах доста в стийм, игри колко щеш, но ме е страх да пробвам нещо което не са ми препоръчали като добро, за да не бъда разочарован след това.

Също искам да спомена че предпочитам играта да е трудна, да има голям набор от костумизации, тунинги (нещо подобно на NFS:U2). Не държа особенно на реализма.

Макар че има тема, ще ти кажа една игра, която аз врътнах не един, а поне 7-8 пъти досега и то на един дъх. Макар че един дъх озьначава няколко дена, а нивата на трудност са такива, че има дори 'невъзможно". Наистина е невъзможно или почти невъзможно. Малко са се избъзикали разработчиците при тая трудност, но аха да мина първата част и не ми достига малко. Все пак поне на 30% я минах. Ако ти я минеш, ще си герой. Не само за мен, а и за целия свят :P

О, забравих играта - Gas Guzzlers Extreme - най-екстреманта и увлекателна игра, която съм играл някога. Само пази клавиатурата да не изхвръкне някой клавиш от яд.  Ако имаш възможност, вземи си и DLC-тата. С тях нещата са още по-увлекателни. В тая игра няма грам реализъм, но е най-добрия екшън-рейсинг, появявал се някога или поне който аз съм срещал. Между другото, след като я превъртях за първи път, някак си на късмет( или не?) ми пуснаха българския химн за финал. Изкефих се максимално. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ще я пробвам, много ми прилича на Crashday, само че обновен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    blu3x    9

NFS Rivals, NFS World(тази е multiplay ама ще я спират на 14 Юли), Asphalt 8(ако си с Windows 8/8.1 може да я изтеглиш от Microsoft Store).

Asphalt 8 e доста добра игра. Преди това играех NFS но почнаха новите версии на  NFS да не ви тръгват. Инсталирах си Asphalt 8 и върви много бързо и  има онлайн състезания с хора. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.