Премини към съдържанието
_xSuNnYbGx_

Търся програма която може да чисти вируси от .exe файл.

Препоръчан отговор

Здравейте. Търся програма която да оправи вирус от exe файл. Благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Няма такава.

Ако вирусът е променил съдържанието на файла, не можеш да очакваш, че някоя програма ще се "досети" какво е било, и ще го възстанови.

Триеш файла, и си го намираш от друго място.

Все пак - какъв е вирусът?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Такава програма не знам дали ще намерите. Щом са поразени изпълними файлове, вероятно се касае за полиморфния Sality, и борбата с него е много трудна.

Все пак ако искате да ви се помогне, може да посетите раздела за борба със зловредния софтуер. Там колегите от HJT ще ви насочат най-добре.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Има по лесен начин отваряш диспечера на задачите ама за тази работа трябва да си знаеш процесите на компютъра със който си работи да не спреш нещо и от там ако видиш някоя задача която не би трябвало да е там по принцип те са exe влизаш във локал диск C там където ти е windows-а  пишеш името във търсачката но ще натиснеш да търси и във под папки и кучето Шаро го намира след като го намери от диспечера го спираш "Вирусът" след като си го спрял го изтриваш кадето ти го намери търсачката ако не ти е ясно пиши ЛС ще ти влезна във компютъра и ще те науча за напред да си знаеш и да не пръскаш излишни за работа която е 2,3 минутки

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Има по лесен начин отваряш диспечера на задачите ама за тази работа трябва да си знаеш процесите на компютъра със който си работи да не спреш нещо и от там ако видиш някоя задача която не би трябвало да е там по принцип те са exe влизаш във локал диск C там където ти е windows-а  пишеш името във търсачката но ще натиснеш да търси и във под папки и кучето Шаро го намира след като го намери от диспечера го спираш "Вирусът" след като си го спрял го изтриваш кадето ти го намери търсачката ако не ти е ясно пиши ЛС ще ти влезна във компютъра и ще те науча за напред да си знаеш и да не пръскаш излишни за работа която е 2,3 минутки

Вие сериозно ли така си чистите вирусите..?

• Харесва ми 15

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Еех, искам да видя на живо как така лесно се изтрива вирус като го намериш...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Лесно е опитай и ще видиш 1 вирус 80% от тях влизат в диспечера :)

Спри се до тук че ще започнат да те пишат по темите за бисери.

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Преди над 10г. съм ползвал WinPatrol ибщо взето шарото правеше точно описаното от колегата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Еми те не са го правели за това им става смешно понякога антивирусната Avast не може да засече тези на диспечера ако я ползваш Free ако е платена ги премахва Free антивирусните ви защитават 30% а другите 70% не троянски кон а 1 прост червей ще имате  :D  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Момче, по-горе те уведомиха да се ограничиш. Ама ти явно не приемаш.

Иди зтрий примеврно по тоя начин мигриращ вирус или заключен в системата файл. Без специализирани орУжия е просто мисия невъзможна. Още в момента, в който си видял пост №3 и видиш какво пише под аватара на публикувалия го, е трябвало тихо и по терлици да се изнижеш или поне да се извиниш за незнанието си. Този аватар (да бе, да, аватарът) толкова вируси е изкъртил....

Никой не се е родил научен, но е глупост да се отстоява грешка!

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Еми те не са го правели за това им става смешно понякога антивирусната Avast не може да засече тези на диспечера ако я ползваш Free ако е платена ги премахва Free антивирусните ви защитават 30% а другите 70% не троянски кон а 1 прост червей ще имате  :D  :D

Пиши на HJT Team да ти пратят един крипто вирус да видим кой е по-бърз. Ти ли ще го изтриеш от диспечера или той ще ти криптира харда.

:computer2::crying10::angry22:

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Всеки потребител във домашни условия едва ли ще хванеш крипто защото домашните компютри се използват предимно музика игри и т.н забавления а крипто вирус е направен за бързо събаряне на компютри така че той се приема само ако ти изпратят даден фаил и във него е вирусът

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Всеки потребител във домашни условия едва ли ще хванеш крипто защото домашните компютри се използват предимно музика игри и т.н забавления а крипто вирус е направен за бързо събаряне на компютри така че той се приема само ако ти изпратят даден фаил и във него е вирусът

FBPhotoComment.Net-10.jpg

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ти, обаче, не се спираш да ръсиш бисери. Не зная какво си правил през последните 15 години, ама като ти чета писанията, жална им майка на получателите на услугите ти.

• Харесва ми 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Още в момента, в който си видял пост №3 и видиш какво пише под аватара на публикувалия го, е трябвало тихо и по терлици да се изнижеш или поне да се извиниш за незнанието си. Този аватар (да бе, да, аватарът) толкова вируси е изкъртил....

Искаш да кажеш пост 7. :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Еми засега никой не се оплаквал всичките ми клиенти са доволни и според мен се справям добре през тези 15 години :) и винаги се възползват от моите услуги 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Може би и те толкова разбират, но това не е важно. Всичко може да се потвърди или отхвърли с няколко логчета или шотчета, всичко друго да празни приказки, но всеки да прави това, което сметне за добре за него и системата си и всички да са доволни. :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Може би и те толкова разбират, но това не е важно. Всичко може да се потвърди или отхвърли с няколко логчета или шотчета, всичко друго да празни приказки, но всеки да прави това, което сметне за добре за него и системата си и всички да са доволни. :)

Разбират хората не са чак толкова на зад  но става въпрос че понякога и със търсачката си ги намираш но това рядко ги намира +1 съгласен съм със теб колега който както сметне за добре :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    съгласен съм със теб колега

Силно се съмнявам да си му колега. ;)

Редактирано от Stoyannnov (преглед на промените)
    • Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Запознай се с възможностите на безплатната версия и платените версии на Аваст , че наистина е смешно. ;)

https://www.avast.com/compare-antivirus

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Еми засега никой не се оплаквал всичките ми клиенти са доволни и според мен се справям добре през тези 15 години :) и винаги се възползват от моите услуги 

Платен ли си, за да говориш такива небивалици? Знам, че е честа практика това, но ако си сериозен и глупостите, които пишеш наистина ги мислиш, а не са плод на платена провокация, ще ти дам един приятелски съвет. Форматирай на ниско ниво всичките си знания и представи, които имаш до тук и налегай здраво книгите, че има много да учиш, а след 4-5 години като придобиеш представа за какво се говори в темата ела и благодари за съвета.

Редактирано от exwol (преглед на промените)
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.