Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

ExaFlop    26986

Здравейте! Някой правил ли е тази гимнастика - внасяне на писма от друг пощенски сървър.

Моля, не ми казвайте да ползвам услугите на други пощенски доставчици. Ситуацията е специфична и се иска abv.bg Контактите вече са внесени(gmail->outlook->abv). Остава да се измисли как да се внесат писмата.

Поздрави към адекватно отговорилите!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

exwol    2766

Това работи за мен. http://www.labnol.org/internet/transfer-gmail/28088/

Грешиш в разбирането на задачата.

Беливак, не съм сигурен, че имаш такава опция, освен ако аз не пропускам нещо. Ако искаш да имаш достъп до тези писма от web-a ми се струва, че ще трябва да се свържеш със съпорта. Много куц вариант е, ако не са много да ги препратиш, ама ще стане една каша, но поне ще ги имаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    ExaFlop    26986

Има - мениджър на имейли май се наричаше, ама айдебе нали си е убава, не ше да се върже към pop3 на gmail. Връща грешка за потребител/парола, а те са верни - MS Outlook  е вързаан с тия данни.

Писах на съпорта, ама съм 99% сигурен, че няма да ми върнат. :)

Zealer, проблемът не е в gmail

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    badsector    5089

Доколкото разбирам, си свалил .pst файла от гмаил и искаш да го импортнеш в акаунт от АБВ. Евентуално могат да ти го направят да се отваря в отделна папка, ако интерфейсът на АБВ позволява това (на пръв поглед не, но не съм разглеждал подробно). По този начин реално ще имаш два архива на писмата си, които са независими един от друг. Няма как да се обединят в един. При всички случаи ще трябва да пишеш на съпорта и да си платиш някакви пари. Ако обясниш каква е целта на занятието, може да успеем да помогнем повече, въпреки че ме съмнява.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Zealar    270

Преди време писах една програма която да чете писма от gmail акаунт и ако има нови да ги препраща към списък с други пощи. След време спря да работи поради изменения на google който не вярват на смешни програми като моята.

Спирането на това пак я подкара.

https://www.google.com/settings/security/lesssecureapps

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от Недко
        Здравейте !

За първи път получавам мейл, в който снимките не са прикачени, а са отворени и видими в мейла.
        Мейлът е от клиент, не е спам.
        Опитах да ги изтегля с десен бутон, и save image as,
        но ми сваля непознат файл, с нулев (0) размер, с име displayline.

Свалих и целия мейл, но в този файл пък снимките не са снимки,
        а огромен блог от букви.

Под мейла пише :
        Gesendet von Yahoo Mail auf Android

Обясних на клиентката, че обикновено снимки се прикачват, с прикачи или attach,
        тя ми отговори, че ги е прикачила.

Моля за съвет или линк,
        ако някъде вече е писано или обяснено как се прави !

Предварително ви благодаря !
      • от Bbt_sm
        Здравейте. Имам поща в yahoo.com, но когато изпращам e-mail към abv.bg, някои от пощите ги получават във входяща поща, а някои в спам. Какво в пощата на поща като mbk_plovdiv@yahoo.com Може да бъде разчетено като spam? На други пощи си ги изпраща във входящи.
      • от KnoX
        Днеска докато влезнах да си проверя пощата, видях че имам едно писмо в "Кошчето". Когато го отворих вътре няма нищо. Някой да му се случвало подобно нещо ? Тъй като е доста дразнещо, а най - вече и объркващо....
      • от viliyana.iv
        Можете да изтриете темата.
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.