Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Някой правил ли е тази гимнастика - внасяне на писма от друг пощенски сървър.

Моля, не ми казвайте да ползвам услугите на други пощенски доставчици. Ситуацията е специфична и се иска abv.bg Контактите вече са внесени(gmail->outlook->abv). Остава да се измисли как да се внесат писмата.

Поздрави към адекватно отговорилите!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Това работи за мен. http://www.labnol.org/internet/transfer-gmail/28088/

Грешиш в разбирането на задачата.

Беливак, не съм сигурен, че имаш такава опция, освен ако аз не пропускам нещо. Ако искаш да имаш достъп до тези писма от web-a ми се струва, че ще трябва да се свържеш със съпорта. Много куц вариант е, ако не са много да ги препратиш, ама ще стане една каша, но поне ще ги имаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Има - мениджър на имейли май се наричаше, ама айдебе нали си е убава, не ше да се върже към pop3 на gmail. Връща грешка за потребител/парола, а те са верни - MS Outlook  е вързаан с тия данни.

Писах на съпорта, ама съм 99% сигурен, че няма да ми върнат. :)

Zealer, проблемът не е в gmail

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Доколкото разбирам, си свалил .pst файла от гмаил и искаш да го импортнеш в акаунт от АБВ. Евентуално могат да ти го направят да се отваря в отделна папка, ако интерфейсът на АБВ позволява това (на пръв поглед не, но не съм разглеждал подробно). По този начин реално ще имаш два архива на писмата си, които са независими един от друг. Няма как да се обединят в един. При всички случаи ще трябва да пишеш на съпорта и да си платиш някакви пари. Ако обясниш каква е целта на занятието, може да успеем да помогнем повече, въпреки че ме съмнява.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Преди време писах една програма която да чете писма от gmail акаунт и ако има нови да ги препраща към списък с други пощи. След време спря да работи поради изменения на google който не вярват на смешни програми като моята.

Спирането на това пак я подкара.

https://www.google.com/settings/security/lesssecureapps

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.