Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Предлагам в тази тема да обсъждаме неща свързани с играта AruaROSE.

Редактирано от _xSuNnYbGx_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Че то играе ли се още тази игра? Мислех че вече са и дръпнали шалтера. То титана затвори миналата година, очаквах и аруата да го последва. Какво има да се коментира играта, като надали ще събереш и 10 човека тук дето да знаят за какво става въпрос, и 2-ма дето да я играят. Не искам да звуча като хейтър, но просто първоначалната идея беше доста добра, имам предвид преди доста години още като излезна като Кросе, и след това започна да се популяризира, аз лично и станах истински фен, помня как играехме в NaRose и чакахме ( така и не ги дочакахме) прословутите седем планети ( нали от там идваше името на играта). Е, всичко беше добре, но така и си остана, само като едно намерение. Разработчиците фалираха, сървърите се нароиха и още по бързо затвориха, докато Ръфф росе бачкаше ставаше нещо, от там нататък вече беше загуба на време, специално в Аруата бях още от както задействаха сървъра, и съм играл много, много време, но всичко започна да се скапва. Админите са некадърници (още помня как един българин Евчо хакна базата им данни :) :) :) ) Отделно си имат фаворити на който се позволяват много неща, а другите не могат, картите зациклиха, планетите едвам ги добутаха до 5 до колкото знам последно, но са супер небалансирани, цялата идея се изчерпа, всичко е много еднообразно, станаха прекалено меркантилни и ламтят за пари, плащаш ли получаваш много неща, а останалите няма как да те настигнат, няколко клана основно филипинци и китайци държат най добрите места и няма как да им се противопоставиш, паричната система е супер зле, търговията е на нивото на българското финансово министерство, читавите български играчи отдавна се отказаха, останаха само някакви 10 годишни хлапета които само чакат да видят че си българин и почват да просят или да те обиждат. Аз лично имах герой на макс от всеки вид и така зарязах всичко, просто омръзва, еднообразно е и затъпяващо. Едни и същи евенти, и до болка познати спотове на които се залостват разни и почват да те бъзикат, ако си нов нямаш никакъв шанс, освен ако нямаш познат който да ти помага, но като знам как всички читави българи се отказаха, не знам как би могъл да играеш......Общо взето играта вече не си заслужава.

ПП: Това е мое мнение, всеки е свободен да си я играе или не.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не съм я играл ор година-две, но днес ми се доигра и реших да поцъкъм малко в Arua. Тя се чудя в кой сървър да играя в ROSE Online или в Arua или в някои друг? Според теб къдв е най-добре да се играе?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не съм я играл ор година-две, но днес ми се доигра и реших да поцъкъм малко в Arua. Тя се чудя в кой сървър да играя в ROSE Online или в Arua или в някои друг? Според теб къдв е най-добре да се играе?

Че то до колкото знам това са единствените два останали сървара, и лично мое мнение по добре в Rose Online, така или иначе българите са малко и тези които са останали крият че са такива, а и в двата сървара последно нямаше бг кланове, а играят из другите. Но ако имаш висок левъл играч по добре в Аруата, там поне пуснаха и петата планета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

То играта мисля, че няма официален сървър. Иначе има доста сървъри http://www.xtremetop100.com/rose-online

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Официален сървър няма как да има след като разработката спря, иначе последно NAROSE се смяташе за главен неофициален сървър. И става въпрос за действащи сървъри в които има повече от 5 човека, то има и един бг такъв ама там никой не влиза освен хоста и двама негови приятели. Само Аруата и НАРОСЕ стават, не че и там са останали много хора, миналата година в Аруата бяха 1000 човека и то регистрирани, а един приятел даже казваше че вътре понякога и 100 човека не могат да се съберат.............., а като си спомня в началото бяха два канала фул и трябваше да се чака да влезнеш вътре...........

Редактирано от COBRA (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да и аз си спомням, че в аруата имаше два канала и единият от тях всеки път беше full.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да и аз си спомням, че в аруата имаше два канала и единият от тях всеки път беше full.

Е, със спомените ще си останеш, играта замира, просто са останали някой и друг заблуден и това е, а някога на планетата лунар Бегемота чакаше ред да влезе на картата че имаше толкова хора че монстерите не можеха да се доредят :)  :)  :D . Колко човека в момента биха започнали да я играят при положение че до левъл 100 има да биеш бобени зърна, пеперуди и пчелички и охлюви......

Редактирано от COBRA (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Вчера поиграх в ROSE Online, още като почнах имах скил на F2. Там е по-лесно отколкото в Arua. А когато е лесно не е интересно :(

Май е най-добре в Arua.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Абе щом искаш пробвай, после кажи има ли някой или е тръгнаало на затваряне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

На всякъде е тръгнало към затваряне. Играта вече не е толкова популярна колкото беше

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.