Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Blue Ray    1004

Здравейте, става въпрос за телефона от заглавието... При опит за отключване на ограничението на сим картата т.е. телефона е кодиран да разчита сим карти само на определен оператор са въведени 10 пъти неправилни пароли при поставяне на непозволена сим карта... След това телефона блокира... Не разчита дори и сим карти за, които не е кодиран... Иска някаква парола (Очевидно не паролата на телефона или паролата за отключване на сим картата) Някой идеи как да се оправи? Телефона не е мой и е при мен до утре...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

niki292002    2506

Щом е заключен, се предполага че още се узплаща следователно е в гаранция. Най-добре е да се обадиш на оператора, а ако е изплатен и плана лъм него е изтекъл, да изискаш от оператора да ти го отключят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Blue Ray    1004

Хъммм трудна работа телефона не е купуван от България, нито е купен със сим карта от него... Гаранцията е изтекла. В краен случай може и така да стане, но след време, за сега трябва нещо по-просто за решение в домашни условия...

Само да подчертая пробван е ресет с *2767*3855#

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    RudeBoy    9561

Тоя телефон най-вероятно е подарен от оператора, при подписване на договора. Щом вече не е в гаранция, значи е на повече от 2 години. Значи - без пари, изживял си е живота. При това положение не мисля, че си струва да се занимаваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Blue Ray    1004

Същност просто телефона е купен за 45 долара от мобилен оператор, незнайно защо е заключен от към сим карта... Под гаранцията е изтекла се има предвид, че е отварян и удрян и няма да се признае... Най-вероятно няма да се занимавам просто питах дали някой знае нещо по въпроса, което може да се използва и за в бъдеще...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Blue Ray    1004

За първи път чувам руутване на обикновен телефон.... т.е. не смартфон... И не виждам това как ще реши проблема?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    RudeBoy    9561

Евентуално в сервиз биха могли да го разкодират. Не знам колко ще ти вземат за услугата, но в Продавалника го има същия за 10 лв :) .

Затова ти казвам, че не си заслужава.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    niki292002    2506

Занеси го на сервиз да го руутнат :)

Научи се да ползваш гугъл, защото това е най-обикновен телефон!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Blue Ray    1004

Аха просто бях помолен ако мога да направя нещо за телефона, да го направя... Явно не може нищо да се свърши... Благодаря на всички отзовали се!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.