Премини към съдържанието
proxy97

Искам да натрупам малко килограми

Препоръчан отговор

proxy97    9

Здравейте, искам да ви попитам как? Как да натрупам килограми, не ям по-малко, даже обратното ям много, по 4-5 пъти на ден през няколко часа огладнявам, ям протеини, по-малко " банички " и такива боклуци, пия по-често мляко (съдържа белтъчини) ям пилешко месо, ядки, гледам да ям такива работи, които съм чел, че трябва да ги ям. И какво нищо... Висок съм 175, тежа 58-60 кг (несъм се мерил скоро) на 17 години. Тренирам главно у дома, лицеви опори, коремни преси, има и то голям ефект макар, че искам по-добър, но трябва да ходя на фитнес ама не искам, защото ми е малко тъпо... Неискам да пия чисти протеини, искам да си ги набавя от храна, но вече незнам какво да правя. Така, че ако може дайте някой съвет. И не е въпрос само да имам " шкембе " говоря как да натрупам главно мусколна маса. 

Редактирано от proxy97 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Agentpat™    3554

Повече застоял живот. Повече сладко, мазно, пържено. Смесвай храните. Не яж по 5-6 пъти на ден, а яж по 2-3, но янашки! И много важно - колкото се може по-малко движение. Гаранция, че след няколко месеца на такъв "здравословен" животец, ще качиш минимум 10-15 кила, но последствията може да са ужасни

А сега сериозно:

Има си специалисти по храненето - консултирай се с тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Мисля че целта на момчето не е да умре от нездравословен живот. Яж повече месо, хляб, ориз, картофи и яйца.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    by_chechi    4741

Още не му е дошло времето да растеш "на килограм" .

Все още "на ръст" те избива и това е съвсем в реда на нещата (дано и на ум да е ! :) ) !

Не бой се момко !

И недей да искаш срещу природата !

Някои твои връстници (и не само) биха казали със завист :" Да ти имам проблемите !".  :)

Според това което казваш , всичко е перфектно (та , ти си на 17 !) !

Аз на твоите години с по 8-10 сантиметра на година , нагоре дърпах....!

Кога и от къде да се натрупа мускулна маса ?  :)

Пък и то не става "днес - за утре" .

На мен ми се случи в казармата , а тогава там не беше "дом за благородни девици" - доста пот се лееше.... :)

За 2 години от 58 на 76 килограма станах , без грам тлъстинка по торса....а като погледнеш и без кой знае какво специално ядене.... :(

Ще ти дойде времето на Шварценегер да се правиш - след 20-21 години се започва трупането на мускулна маса (без употреба на разните му там ....лекарства за болни мозъци )..... :)

Сега "гърдите ми твърде ниско са паднали" : 

554824.gif

:lol6:

Редактирано от by_chechi (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.