Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

The Crixus    0

Ще си купувам нова конфигурация, която ще се ползва главно за игри, кои по-слаби, кои по-силни...Ето някой имена CS:GO,Dota 2,Crysis 3 и някой други като не е задължително те да са на максимални настройки... Конфигурацията да е без монитор.. Аз си бях избрал една готова конфигурация, но прочетох тук, там, че не били добри. Та оставям на вас да ми предложите някоя конфигурация и да ми кажете някой сайтове от които и аз да погледам..

Редактирано от The Crixus (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Roujin Z    5854

Крайна цена 1 134 лв.

За кризата определено ще куцат нещата но другите не са проблем.

Цената е превишена а е желателно да се вземе още една 120 мм перка за кутията а и по-добър охладител за процесора.

За по-евтино може да се спестят 10 лв. с тази рам което не е голям проблем и по-малък хард което не е много изгодно.

Сглобяването е безплатно та може да я получиш готова ако това те е притеснявало?
    Гаранцията е пълна за разлика от на готовите. Пише я колко е за всеки компонент като цъкнеш на линковете.
    Редактирано от naruto (преглед на промените)
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    enigmatic    79

Нямаше ли преди 10 дена да взимаш конфигурация ? И теми за захранване и карта имаше.. нещо намирисва.

GB B85M-D2V
    I3-4170 3.7GHZ/3MB/LGA1150/BOX
    CM N300 BLACK /USB3 /NO PSU
    8G DDR3 1600 KINGST HYPER FURY
    1TB WD Caviar Blue 7200rpm 64MB SATA3 WD10EZEX
    PSU SEASONIC SSR-430ST /430W
    POWER AXR9 280X 3GBD5-T2DHE/OC

Обща стойност - 1 099.16 лв. с ДДС

Линк

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Roujin Z    5854

Е ти го уби с тоя смешен Сиисоник и печката на АМД.  :no-no:  По-добре да си вземе като твоята Евга.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    The Crixus    0

Аз не съм оригиналния потребител, аз съм му приятел и дори не знам, че той е правил теми тук просто днес му споделих за сайта и той ме даде неговата регистрация, да се допитам до вас, извинявам се ако е станало някакво объкване

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    enigmatic    79

Не е налична EVGA-та. Какво му е на Turbo-Duo-то?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Roujin Z    5854

Доста неща и има но имах имах предвид високата консумация а си турил бюджетното Сиисониче дето на всичко отгоре е 100 лв.

Просто е лоша комбинация. За тия пари се слага 500W Евга.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Can Oa    537

За тия пари наруто да сложи 4460 и интелско дъно и е готов компа :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Нико_    2825

R9 280X заедно с i5-3470 показаха точно 260W от контакта по време на гейминг със скромното Corsair-че от подписа. Сами може да си сметнете колко ще дърпа от самото захранване. Така че и 300W-о качествено захранване ще е съвсем достатъчно. Картите нито са толкова топли, нито толкова лакоми, нито толкова шумни колкото се опитват да ги изкарат някои.

naruto, аз не знам защо си му набил тая гадна EVGA за 100 лв. при положение, че за тия пари се намират поне 2-3 по-добри захранвания?

Редактирано от Нико_ (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Roujin Z    5854

Скапаният Сиисоник не е с единична линия та просто е смешно да се дават 100 лв. за подобно захранване особено с карта с такава консумация.

Евгата е 40А та просто е идеална за тия 95 лв. И моля ви да не чувам за златни кондензатори, титаниеви кабели и диамантени жакчета.

Бижутерията затвори!

пс. По-добри има но идеята е да са от един магазин за да не плаща две доставки и да я получи сглобена.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Кюнко    127

Скапаният Сиисоник не е с единична линия та просто е смешно да се дават 100 лв. за подобно захранване особено с карта с такава консумация.

Евгата е 40А та просто е идеална за тия 95 лв. И моля ви да не чувам за златни кондензатори, титаниеви кабели и диамантени жакчета.

Бижутерията затвори!

пс. По-добри има но идеята е да са от един магазин за да не плаща две доставки и да я получи сглобена.

Много си в грешка,ама много.Явно никога не си виждал такъв Seasonic отвътре.Една 12 волта линия е и не гледай какво е написано на етикета (питай в hardwareBG).Отделно качеството и работата му е на светлинни години над тая Evga/HEC,дори при 110% товар и поддържа до 40 градуса,което не променя данните на компонентите,за разлика от тая Evga.Запознай се малко с хардуера. ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Roujin Z    5854

не гледай какво е написано на етикета (питай в hardwareBG).

Добре вече ще питам в плод и зеленчука вместо да гледам спецификациите дадени от производителя.

Това не е висок клас захранване на Сиисоник че да работи постоянно над спецификациите си

което така или иначе не е препоръчително а и за по-малко пари ще взема нещо работещо с 60% от възможностите си.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Кюнко    127

Добре вече ще питам в плод и зеленчука вместо да гледам спецификациите дадени от производителя.

Не.Вече е време да лягаш да спиш,а утре вземи прочети,като нямаш опит,хората-имат. http://www.hardwaresecrets.com/seasonic-s12ii-bronze-520-w-power-supply-review/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Roujin Z    5854

Новият върви си говори с другите лапета в хардуербг вместо да ми се пънеш тука!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Кюнко    127

Новият върви си говори с другите лапета в хардуербг вместо да ми се пънеш тука!

Иди ти,ама с тия познания ще има само подигравка там с теб.Айде лягай и стига спами,а утре се образовай малко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Roujin Z    5854

Аз като съм се образовал ти си ходил прав под масата та поне се поинтересувай кое е обсъжданото захранване в темата.

Става въпрос за бюджетното китайче ECO Series 430W с лепенка Сиисоник и надута цена та ходи го хвали на баба си.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Кюнко    127

Аз като съм се образовал ти си ходил прав под масата та поне се поинтересувай кое е обсъжданото захранване в темата.

Става въпрос за бюджетното китайче ECO Series 430W с лепенка Сиисоник и надута цена та ходи го хвали на баба си.

Точно платформата на даденото на линка SS520GB e това Eco! Ето ти снимка и си лягай,като не разбираш,а утре отдели време за четене без писане. http://hard.rozetka.com.ua/seasonic_ssr_430st/p2599857/

record_586293947.jpg

Хайде лягай,а утре разгледай снимките от розетката и ревюто и ни покажи на нас лапетата къде са разделени двете 12 волтови линии!

Редактирано от Qnko222222 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    tahumba    853

Янко, от линка, който си дал се вижда +12 В1 / +12 В2 - 18 А / 18 А, 396 Вт

Как го разбираш това?

Редактирано от tahumba (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Кюнко    127

Янко, от линка, който си дал се вижда +12 В1 / +12 В2 - 18 А / 18 А, 396 Вт

Как го разбираш това?

Трябва четене,а не писане.Дал съм линк към ревю на 520,чиято платформа се използва,а и снимка/и на 430то,погледни снимката.

Ето от ревюто на 520.

8196887Q.jpg

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    tahumba    853

Май си прав. Моя е грешката. Като гледам платформата е същата, не знам защо така го е представил производителя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.