Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

DropTheBeat

Анкета: за или против гей парада в София?

65 гласували потребители

1. 1. Подкрепяте ли гей парада в София или не?

• Подкрепям го!
      11
    • Не го подкрепям!
      46
    • Нямам мнение по въпроса.
      8

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

http://news.ibox.bg/news/id_1609123117

Редактирано от DropTheBeat (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти пак ли?

8 пъти ти обясних как се пускат теми, но ти явно нарочно се правиш на някакъв великан.

Че и в Политика си я пуснал...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Категорично против! 

Ти пак ли?

8 пъти ти обясних как се пускат теми, но ти явно нарочно се правиш на някакъв великан.

Че и в Политика си я пуснал...

То до някъде е политика ,защото от ЕС и САЩ официално призовават българските власти за подкрепа на този парад. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Толерантна съм към хората с различна ориентация,но определено не подкрепям" Парадирането" им.То е все едно да има Парад на хората с психични отклонения и ние да се кефим.Това е мое мнение и не ангажирам никой с него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

... Националистите протестират, че при наличието на толкова много проблеми в София, сред които цигани, бежанци, инфраструктура и още много други, Столична община в лицето на Фандъкова ще изразходи общински средства именно за такива събития ...

Хората протестират против Фандъкова, а не конкретното събитие :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

... Националистите протестират, че при наличието на толкова много проблеми в София, сред които цигани, бежанци, инфраструктура и още много други, Столична община в лицето на Фандъкова ще изразходи общински средства именно за такива събития ...

Хората протестират против Фандъкова, а не конкретното събитие :P

Веднага след протеста започва анти-гей парад от същите тези хора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А я си представете, че и хетеросексуалните си направят показен парад. Добре, искаме толерантност. ОК. А защо мен не ме пускат с къси гащи в съда при 40 градуса жега? Педалите ме накараха да се връщам 3 километра пеша, да си обувам дънки, да ходя пак пеша 3 километра до съда за едно свидетелство за съдимост. Всъщност, нищо против обратните, стига да не ме заглеждат :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аман! Всеки с маймунджалъка си.

Толерантен човек съм, но не мисля, че една група хора трябва да се натрапи на други хора чрез нещо такова като пр. парад!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Какъв е този шум, Джеймс?
- Гей парад, милорд!
- И какво искат?
- Еднополова любов, милорд!
- Някой забранява ли им?
- ...Не, милорд!
- Е, тогава защо вдигат този шум?
- Еми, педерасти, милорд!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

твърдо против! да си ги правят тези извращения в израел и да не досаждат на другите хора по света!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

твърдо против! да си ги правят тези извращения в израел и да не досаждат на другите хора по света!

Е то е извращение и да се мляскаш по улицата с мацка, ама никой не иска да ги праща в зраиля. Всеки да си прави каквото иска, но нека е тайно и скришом. Включително мляскането. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тея демократични изяви нещо ми идват в повече.От друга страна такива са най-актуалните криволици на демокрацията -

Върховният съд на САЩ призна еднополовите бракове за законно право   

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Толерантна съм към хората с различна ориентация,но определено не подкрепям" Парадирането" им.То е все едно да има Парад на хората с психични отклонения и ние да се кефим.Това е мое мнение и не ангажирам никой с него.

Да са ти влезли у къщата - не нали.

Само ти ли имаш право на място под слънцето а ?

Кой си ти да казваш кой как да живее ? Кой си ? Никой.

Извращения са обесването им и още ли не сте сложили в спойлер тая снимка тука и деца влизат все пак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Комшиите като надуят музиката след полунощ сигурно си мреш от кеф.По същата логика  след някоя и друга година да очакваме ли паради на педофилите,некрофилите ,скотофилите и други *фили ?

А! Колегата и той мислел по подобен начин!

Редактирано от kashchey (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По същата логика трябва да има и парад на педофилите, зоофилите, некрофилите и всякакви там -фили.

kashchey ме е изпреварил, но съм съгласен с него - в крайна сметка защо трябва да се толерират едни извратеняци, а други не?

Редактирано от ined (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Stalik ти ли си :D

П.П. Не подкрепям никакви паради, които промотират извращения!

Редактирано от 1Force1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Комшиите като надуят музиката след полунощ сигурно си мреш от кеф.По същата логика  след някоя и друга година да очакваме ли паради на педофилите,некрофилите ,скотофилите и други *фили ?

ти изобщо правиш ли разлика

не нали

Stalik ти ли си :D

П.П. Не подкрепям никакви паради, които промотират извращения!

къде е извращението че не разбрах

или е само у низшето ви нещо си у вас

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами както е тръгнало на свободия и равни права, скоро и там ще влезнат, че даже ще трябва и дупе да даваме че иначе сакън ще им нарушим правата и ще бъде дискриминация......К'вото искат да правят ама в тях, а не да навират педе.......тията в лицата ни, от толкова права утре и педофилите ще тръгнат на парад, сигурно с голи дечица под ръка, аре стига вече. :mad:  :angry:  :nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ти изобщо правиш ли разлика

не нали

къде е извращението че не разбрах

или е само у низшето ви нещо си у вас

Ти си нямаш морални задръжки, съответно и преценка какво е извращение и за теб всичко е нормално щом съществува. Та нямам намерение да ти се обяснявам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами както е тръгнало на свободия и равни права, скоро и там ще влезнат, че даже ще трябва и дупе да даваме че иначе сакън ще им нарушим правата и ще бъде дискриминация......К'вото искат да правят ама в тях, а не да навират педе.......тията в лицата ни, от толкова права утре и педофилите ще тръгнат на парад, сигурно с голи дечица под ръка, аре стига вече. :mad:  :angry:  :nono:

абе то и аз селянията не искам да ми я врат всеки ден у лицето ама търпя

и се ограмотете малко бе баси не се излагайте

Ти си нямаш морални задръжки, съответно и преценка какво е извращение и за теб всичко е нормално щом съществува. Та нямам намерение да ти се обяснявам.

ти да ме познаваш случайно лично а - не нали

та след като не ме познаваш си запази коментарите за любовницата или жената

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

абе то и аз селянията не искам да ми я врат всеки ден у лицето ама търпя

и се ограмотете малко бе баси не се излагайте

Ами ще търпиш, нали искаш равни права за сексуално угнетените, след като ние можем да търпим мъже по прашки с вериги по зърната и пера в зад....ците които се натискат по улиците пред децата и това се прави в името на някаква "потъпкана от незнайно кой свобода", тогава и ти ще трябва да изтърпиш "селянията" на "нормалните" хора.

ПП 1: Аз лично ако искам да гледам изрисувани мъже ще отида в цирка, поне ще се посмея, а тия не са ми смешни а само жалки.

ПП 2: Това за ограмотяването не е лошо да го изпълниш и ти, не само да се търсят недостатъците в другите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-грамотен=по-гражданин=по-меки китки? Или най-малкото непукист за това, как някакво съсловие набива в мозъците на децата ден след ден, а някои дни направо с чукове(паради) колко успешно било да си гей и едва ли не е краткия път до американската мечта.Такива ли алогични последователности се въртят в нечии тикви. Аз разбирам всички защитаващи тези "идеи" да бяхте копия на премиера, ама някои са просто прецакани със заплатите преди време от тошко батковия.  :D

Редактирано от 1Force1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами ще търпиш, нали искаш равни права за сексуално угнетените, след като ние можем да търпим мъже по прашки с вериги по зърната и пера в зад....ците които се натискат по улиците пред децата и това се прави в името на някаква "потъпкана от незнайно кой свобода", тогава и ти ще трябва да изтърпиш "селянията" на "нормалните" хора.

ПП 1: Аз лично ако искам да гледам изрисувани мъже ще отида в цирка, поне ще се посмея, а тия не са ми смешни а само жалки.

ПП 2: Това за ограмотяването не е лошо да го изпълниш и ти, не само да се търсят недостатъците в другите.

абе ти си много смешен - ще идеш да го гледаш ли

или детето си ще заведеш

грамотна съм много повече от тебе

педофил и педераст са две различни неща

офф

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-грамотен=по-гражданин=по-меки китки? Или най-малкото непукист за това, как някакво съсловие набива в мозъците на децата ден след ден, а някои дни направо с чукове(паради) колко успешно било да си гей и едва ли не е краткия път до американската мечта.Такива ли алогични последователности се въртят в нечии тикви. Аз разбирам всички защитаващи тези "идеи" да бяхте копия на премиера, ама някои са просто прецакани със заплатите преди време от тошко батковия.  :D

Ами някой хора мислят че само те са грамотните, но за жалост не поглеждат творенията си. А, иначе такава си им е ценностната система, в днешно време за да си модерен, успяващ и истински американец трябва да си мека китка, или поне да демонстрираш колко си отворен към "онеправданите" и да надигаш глас в тяхна защита........Пфффф да им имам и културата.

Хайдукпикасо-Извинявай но нямам никакво желание да ходя да ги гледам, миналата година "дефилираха" на улицата пред нас в центъра, а комшията с детето си беше навън и то го пита....."Тате, защо тия батковци са облечени като мама?" Ходи му отговори....

А за грамотноста можем да поспорим, защото явно според теб и твоята ценностна система  това са различни неща, за мен това е просто по ниско стъпало, след време от едното и към другото ще опрат......Аман от извратеняци.

Редактирано от COBRA (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами някой хора мислят че само те са грамотните, но за жалост не поглеждат творенията си. А, иначе такава си им е ценностната система, в днешно време за да си модерен, успяващ и истински американец трябва да си мека китка, или поне да демонстрираш колко си отворен към "онеправданите" и да надигаш глас в тяхна защита........Пфффф да им имам и културата.

ако ти беше педераст щеше да мислеш другояче обаче

нали

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...