Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

DropTheBeat

Анкета: за или против гей парада в София?

65 гласували потребители

1. 1. Подкрепяте ли гей парада в София или не?

• Подкрепям го!
      11
    • Не го подкрепям!
      46
    • Нямам мнение по въпроса.
      8

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Всъщност не ми пука за софиенци, та ако ще има парад и ако  провеждането му е веднъж годишно, без вариант да се изнася извън столицата, съм направо с две ръце "за". Нека се изпе...арязят всички софиенци. Така след едно две поколения в столицата ще се опразни бая жилищен фонд, щото деца от еднополови семейства гейове и от лезбийки не се пръкват. Белята е, че тъмнозелените ще започнат бизнес да си продават своите и в Софето, не както е досега в Гърция или други по-стари отнашата  капиталистически държави и ще забавят процеса на очистване на мършата.

Редактирано от 1Force1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето още един начин да се пълнят главите на хората с глупости. Насочва се вниманието към подобни събития, а своевременно се забравя, че се обсъжда вдигането на тока със 17 процента, проблема с малцинствата все още стои и нищо не се прави и т.н

Гейовете са си гейове. Тях ги е имало и преди, ще ги има и занапред. Друг въпрос е, че в България се гледа на показността.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако имаше отговор "Все ми е тая" щях да цъкна него :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всъщност не ми пука за софиенци, та ако ще има парад и ако  провеждането му е веднъж годишно, без вариант да се изнася извън столицата, съм направо с две ръце "за". Нека се изпе...арязят всички софиенци.

Преди години софийските хомосексуалисти не бяха много и не парадираха с ориентацията си, но пришълците от провинцията драстично увеличиха числеността им, пишейки се за софиянци.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето още един начин да се пълнят главите на хората с глупости. Насочва се вниманието към подобни събития, а своевременно се забравя, че се обсъжда вдигането на тока със 17 процента, проблема с малцинствата все още стои и нищо не се прави и т.н

Гейовете са си гейове. Тях ги е имало и преди, ще ги има и занапред. Друг въпрос е, че в България се гледа на показността.

Дай като ще ми вдигат токът, да оставим настрана педерастията, за да може след някоя друга година да се превърнем в Холандия или САЩ? Децата ни да гледат надрусани отрепки от един пол как правят извращения на площада? Как са станали толкова свободни, че за да съм равен пред закона трябва да съм педераст, педофил или друг психично болен, защото ще има специални допълнителни права за тях, които нормалните няма да имаме? В съда как нормалните ще са със служебен адвокат, а психично болните с една пасмина международни адвокати? Да не мога да споря с даден човек, защото ще излезе, че нарушавам извънредните му права на психично болен педераст, циганин или някакво малцинство? 

Ами не съм съгласен. Имам мнение и за цената на тока, но не мисля да спамя в темата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дай като ще ми вдигат токът, да оставим настрана пе****стията, за да може след някоя друга година да се превърнем в Холандия или САЩ? Децата ни да гледат надрусани отрепки от един пол как правят извращения на площада? Как са станали толкова свободни, че за да съм равен пред закона трябва да съм пе****ст, педофил или друг психично болен, защото ще има специални допълнителни права за тях, които нормалните няма да имаме? В съда как нормалните ще са със служебен адвокат, а психично болните с една пасмина международни адвокати? Да не мога да споря с даден човек, защото ще излезе, че нарушавам извънредните му права на психично болен пе****ст, циганин или някакво малцинство? 

Ами не съм съгласен. Имам мнение и за цената на тока, но не мисля да спамя в темата.

Не са виновни гейовете. Децата се друсат и стават наркомани без да гледат педераси. Децата се напиват до припадък с ментета без да гледат гейове и обратни. Не бъркай геовете с педофили или психично болни. Прави разлика. Колкото до САЩ или Холандия там законите са други и се изпълняват.

За правата на малцинства или гейове и докъде трябва да стигат сме си виновни ние, защото не изискваме законите да се променят или спазват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То колежката вече започна да напада останалите на тема децата им, сега Емо и ти. Децата, да не би да имат, описаните от теб неща генетично заложени. Те и повечето, които се пишат гейове, също нямат заложби от тоя сорт(ако въобще това което го описват като генетична предопределеност да си гей, е нещо което наистина работи в тая посока, а не е нещо което са му измислили нарочно, че уж е с такава функция, за оправдание на нормалността на гействането)  ама на. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди години софийските хомосексуалисти не бяха много и не парадираха с ориентацията си, но пришълците от провинцията драстично увеличиха числеността им, пишейки се за софиянци.

Нали за това става въпрос. Необразовани, неморални, психично болни и всякакви подобни, които не могат да се реализират в живота, стават пе****сти и буквално си продават г*за на пе****стката мафия, за да живеят безгрижен лентяйски живот в охолност. Харесва им се, че не трябва да си дават зор за нищо, защото имат пе****стката мафия зад гърба си и започват да ходят и подкрепят осигурилите им блаженство, по пе****стки паради и всякакви подобни.  Наливат чували с пари да ги канят по телевизиите, за да могат да "претръпнат" хората с болестта им.

За мен отклоняване на вниманието е цената на тока, а не парада на педерастите. Цената на тока, ако дойдат морални хора, още утре може да падне, ама стигнем ли до нивото на педерастия и развращение в държави като САЩ и Холандия, връщане назад няма. Отива ни морала, християнските ценности и т.н.

Не са виновни гейовете. Децата се друсат и стават наркомани без да гледат пе****си. 

Как да не са виновни бе братле. Нали всичката тази свободия не идва отведнъж. От тук развращение, от там развращение и му губиш края. Децата се друсат и пият, защото същите тези хора, които лобират за педерастите имат кяр от това, децата да растат без морални предразсъдъци и християнски ценности. Границата между педераст и педофил не е голяма и лесно се прескача. Изобщо не знам с какъв акъл тръгваш да защитаваш една по една възможно най-неморалните в обществото тези. Отговори ти се на едно, завъртиш другия край. Всичко си е навързано и идва от свободията. А свободията идва със същите неморални организации, които лобират за педерастията. След като лобират за педерастията, след това ще решат, че е време да не си продават наркотиците скришом, а да ги легализират. 

Честно казано не мога да разбера защо толкова яростно се опитваш да изместиш зловещия проблем за болните от педерастия. Първо токът, след това децата и т.н. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе добре си беше някога, имаше си лудници да им лекуват заболяванията на тия, ако ли не, то Белене беше на разположение, от чукане на камъни не ти оставаше време да мислиш за извращения........

Иначе аз не съм против еднополовата любов, стига да не ми я навират в лицето, освен ако лицата не са от женски пол естествено. Ако знаете колко филми за възрастни на тази тематика съм изгледал, и то със две или повече лица от женски пол, мазолите още ми стоят :D  :D  :D  :D

Така че може да се каже че аз ги подкрепям активно, но в определени граници естествено, ;)  ;)  ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали за това става въпрос. Необразовани, неморални, психично болни и всякакви подобни, които не могат да се реализират в живота, стават пе****сти и буквално си продават г*за на пе****стката мафия, за да живеят безгрижен лентяйски живот в охолност. Харесва им се, че не трябва да си дават зор за нищо, защото имат пе****стката мафия зад гърба си и започват да ходят и подкрепят осигурилите им блаженство, по пе****стки паради и всякакви подобни.  Наливат чували с пари да ги канят по телевизиите, за да могат да "претръпнат" хората с болестта им.

За мен отклоняване на вниманието е цената на тока, а не парада на пе****стите. Цената на тока, ако дойдат морални хора, още утре може да падне, ама стигнем ли до нивото на пе****стия и развращение в държави като САЩ и Холандия, връщане назад няма. Отива ни морала, християнските ценности и т.н.

Как да не са виновни бе братле. Нали всичката тази свободия не идва отведнъж. От тук развращение, от там развращение и му губиш края. Децата се друсат и пият, защото същите тези хора, които лобират за пе****стите имат кяр от това, децата да растат без морални предразсъдъци и християнски ценности. Границата между пе****ст и педофил не е голяма и лесно се прескача. Изобщо не знам с какъв акъл тръгваш да защитаваш една по една възможно най-неморалните в обществото тези. Отговори ти се на едно, завъртиш другия край. Всичко си е навързано и идва от свободията. А свободията идва със същите неморални организации, които лобират за пе****стията. След като лобират за пе****стията, след това ще решат, че е време да не си продават наркотиците скришом, а да ги легализират. 

Честно казано не мога да разбера защо толкова яростно се опитваш да изместиш зловещия проблем за болните от пе****стия. Първо токът, след това децата и т.н. 

Това не е свобода, а слободия. В България от 10 ноември след падането на комунизма, се мина в другата крайност. От тотална забрана към тотална свобода, само че тази свобода се разбра грешно от хората. Не ме разбирай погрешно. Аз също съм против такива паради. Човек може да бъде какъвто пожелае, но да не пречи с това на другите. А това, кой с каква мафия, е и кой си дава гъза и кой не си е лично право на избор. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

. А това, кой с каква мафия, е и кой си дава г*за и кой не си е лично право на избор. 

Ами да си остане негова работа, а не да я прави достояние на всички, независимо дали го желаят или не.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами да си остане негова работа, а не да я прави достояние на всички, независимо дали го желаят или не.

Това казвам и аз. Не ми харесват подобни прояви, но те се правят с цел. Да се мразят гейовете , да има конфликти и да се отстранява вниманието от основните проблеми. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама всичките едни отговори давате. "Аз съм толернатен и нямам нищо против гейовете, но те не трябва да имат право да се показват". 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абсолютно против пе****стията. Щом загърбихме човекшите, морални и Правослвни ценности - положението е много зле.

Не може да се смята за нормално, това което е психично отклонение.

Да ги вкарват в психиатрии и да ги лекуват.

Редактирано от kolev_74 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това казвам и аз. Не ми харесват подобни прояви, но те се правят с цел. Да се мразят гейовете , да има конфликти и да се отстранява вниманието от основните проблеми. 

Стига човек, не съм съгласен с теб. Ти мразиш ли гейовете? Аз не съм нахпупил качулката и не съм тръгнал с тръбата да ги трепам, както казах Българите сме толерантни, само си чешаме езиците и това е, утре всичко ще е забравено, а за цената на тока ще се сещаш всеки месец. И конфликти не виждам, в Сърбия 500 сбърканяка ги пазеха 5000 полицай и пак ги размазаха, а тук, 100 такива ги пазят 100 полицай ама и те не знаят за какво, събрали се няколко хлапета, теглят им една майна и това е. Българите сме си овце.

Ама всичките едни отговори давате. "Аз съм толернатен и нямам нищо против гейовете, но те не трябва да имат право да се показват". 

Какво значи да се показват? Аз като съм нормален да не съм тръгнал да си го развявам из центъра или да съм опънал жената пред всички? Толерантноста трябва да е от двете страни, след като 90 процента от хората не желаят да гледат подобни неща, нека те да се усетят малко, прави каквото искаш но във вас. Хората са решили че трябва да има някакво благоприличие, значи то ще се спазва от всички, ако аз изляза в центъра по прашки, моментално ще ме арестуват за нарушаване на общественият ред и ще отнесса глоба, а тука щом посланника на Хамерика е наредил, заедно с няколко други посланници ( особенно Холандия, тия са най големите извратеняци в Европа) тогава ние се дупим и правим каквото кажат, независимо че другите хора са против, ето за това има противопоставяне.

ПП: Абе що не ги пратим на Рилските езера като дъновистите там да си веят байряците, тъкмо няма да пречат, и никой няма да ги бие, щом са толкова наплашени.

Редактирано от COBRA (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стига човек, не съм съгласен с теб. Ти мразиш ли гейовете? Аз не съм нахпупил качулката и не съм тръгнал с тръбата да ги трепам, както казах Българите сме толерантни, само си чешаме езиците и това е, утре всичко ще е забравено, а за цената на тока ще се сещаш всеки месец. И конфликти не виждам, в Сърбия 500 сбърканяка ги пазеха 5000 полицай и пак гио размазаха, а тук, 100 такива ги пазят 100 полицай ама и те не знаят за какво, събрали се няколко хлапета, теглят им една майна и това е. Българите сме си овце.

Какво значи да се показват? Аз като съм нормален да не съм тръгнал да си го развявам из центъра или да съм опънал жената пред всички? Толерантноста трябва да е от двете страни, след като 90 процента от хората не желаят да гледат подобни неща, нека те да се усетят малко, прави каквото искаш но във вас.

Напълно съм съгласен. С правата в България само се спекулира. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Такова съждение не може да има. Не ти харесват тези работи, но нямаш нищо против да стават скатано? По същата логика, може да нямаш нищо против наркоманите, стига да не ги виждаш, да си направят техни барове общности и т.н. Нямаш нищо против циганите да безчинстват, да крадат и да убиват, стига това да не става публично достояние? 

Вниманието НЕ се отклонява от основните проблеми, защото това е основният проблем. Не е проблема в цените на тока и изобщо в цените, защото парата може да се контролира. Днес цената на тока може да ти е 100 лв. на ват дори, утре може да стане 1 стотинка на киловат. Днес може да купуваш домати на 5 лв., утре може да ги купуваш на 1 лв. Това всичко е поправимо, спекулантите лесно може да ги "удариш", все някога ще дойдат на власт разумни хора. Ще отдадат богу дух комунистическите отрепки и техните наследници, ще дойдат други времена. Тези които роди комунизма, вече са на по 40-50-60 години, не им остава много. 

Изтървеш ли обаче нишката на морала, вече нищо не те спасява. Че тези уроди успяха да вкарат "управници" в християнския храм, в манастирите болни от пе****стия хора. Там където на децата ни трябва да се говори за християнските ценности, за мъжа и жената, за морала и т.н. Това е основния проблем и нищо друго. Как може да го пренебрегваш? Ами утре ще вкарат техни хора и по училищата, да говорят за пе****стията и това колко трябва да сме толерантни към едно болестно състояние, към едно лицемерие и олигофрения. Щом са толкова безскрупулни и оскверниха християнските светини, защо толкова ги пренебрегваш и защитаваш... те вече са прекрачили границата и ако дойдем на твоето мнение утре трябва да не пускам детето си на училище.. 

Отнасяйте се сериозно с тези неща...

Редактирано от kaldataforumuser (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Такова съждение не може да има. Не ти харесват тези работи, но нямаш нищо против да стават скатано? По същата логика, може да нямаш нищо против наркоманите, стига да не ги виждаш, да си направят техни барове общности и т.н. Нямаш нищо против циганите да безчинстват, да крадат и да убиват, стига това да не става публично достояние? 

Вниманието НЕ се отклонява от основните проблеми, защото това е основният проблем. Не е проблема в цените на тока и изобщо в цените, защото парата може да се контролира. Днес цената на тока може да ти е 100 лв. на ват дори, утре може да стане 1 стотинка на киловат. Днес може да купуваш домати на 5 лв., утре може да ги купуваш на 1 лв. Това всичко е поправимо, спекулантите лесно може да ги "удариш", все някога ще дойдат на власт разумни хора. Ще отдадат богу дух комунистическите отрепки и техните наследници, ще дойдат други времена. Тези които роди комунизма, вече са на по 40-50-60 години, не им остава много. 

Изтървеш ли обаче нишката на морала, вече нищо не те спасява. Че тези уроди успяха да вкарат "управници" в християнския храм, в манастирите болни от пе****стия хора. Там където на децата ни трябва да се говори за християнските ценности, за мъжа и жената, за морала и т.н. Това е основния проблем и нищо друго. Как може да го пренебрегваш? Ами утре ще вкарат техни хора и по училищата, да говорят за пе****стията и това колко трябва да сме толерантни към едно болестно състояние, към едно лицемерие и олигофрения. Щом са толкова безскрупулни и оскверниха християнските светини, защо толкова ги пренебрегваш и защитаваш... те вече са прекрачили границата и ако дойдем на твоето мнение утре трябва да не пускам детето си на училище.. 

Отнасяйте се сериозно с тези неща...

А кой според теб разрешава тези неща да се случват - ние потърпевшите и ние българите.

1. Няма лошо гейовете да си имат празник, но трябва да е в границите на нормалното и благоприличието. А тук това не се прави.

2. Циганите безчинстват и крадат, защото така им се разрешава, а и те нямат друга база за сравнение. Даже полицайте и властта по места ги заставя да правят подобни неща.

3. Наркоманите се друсат и стоят по улиците, защото също така им се разрешава. В така наречените клиники не им се помага, даже се правят и далавери с така наречения метадон.

4. По същия начин лудите и психично болните също се пускат по улиците и не се държат в специализираните затова заведения.

Защо се случват тези неща - защото не се спазват законите и защото не се променят да има ред в държавата. Целта е да има анархия и тя е налице.

ДА, неприятно ми е да има гей парад и да се парадира, но не можеш да вземеш автомат и да стреляш по тях. Както и не може да вземеш автомат и да стреляш по наркоманите и циганите. Ако го направиш ще се появят хора, който също ще им дадат оръжие и тогава ще се печели от смърт и от убийства.

Начина е българина да стане единен и да започне да търси отговорност и да си търси правата. С такива анкети не става. Прав си, че тук просто си чешем езиците.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Емо, ми то в щатите като са от 200 години "демокрация", да не би нещата да са влезли в релси? Напротив, оттам и частично от някои страни от западна Европа прелива и се изнася слободиблуство. Там 1000 религии, 1000000 секти, там мормоните с по 4 жени, то арабите и те с по колкото смогнат, така че разлика поне в многоженството нямат. Ма поне мормоните и арабите се бракосъчетават с жени. 

Както и да е, ето едно интересно четиво, свързващо жаждата за власт и пари с хомосексуализма и садизма. Разбира се, не става въпрос за научно изследване, публикувано в известна медия, а за интервю в блогстил интервю. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Емо, ми то в щатите като са от 200 години "демокрация", да не би нещата да са влезли в релси? Напротив, оттам и частично от някои страни от западна Европа прелива и се изнася слободиблуство. Там 1000 религии, 1000000 секти, там мормоните с по 4 жени, то арабите и те с по колкото смогнат, така че разлика поне в многоженството нямат. Ма поне мормоните и арабите се бракосъчетават с жени. 

Както и да е, ето едно интересно четиво, свързващо жаждата за власт и пари с хомосексуализма и садизма. Разбира се, не става въпрос за научно изследване, публикувано в известна медия, а за интервю в блогстил интервю. 

Щатите могат да си го позволят, а ние като нация НЕ. При тях се отсяват свестните, а "плявата" отива за наркотици, оръжие, порно индустрия и т.н. Да там има секти, религии, всякакви извратеняци, но там има и едно правило. 

У вас може да правиш каквото поискаш, но навън трябва да спазваш приетото благоприличие. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Водачът на Хилядолетния райх унищожава 15 000 души с хомосексуална ориентация. Неговата платформа за арийска раса запpограмира децата на възраст между 4г - 7г в периода 1933г - 1945г. Това е обяснението на психолозите, защо именно тези хора днес са най-ястреби по въпроса на антисемитизма. В съзнанието на едно дете проявата на подобни помпозности лесно превръща в норматив явлението гей-парад и на свой ред то отсяда като подпрограма в подсъзнанието. Подсъзнанието не разганичава Добро от Зло. То приема за чиста монета поднесеното от Съзнанието. И докато Съзнанието почива все пак 8 часа в денонощието, Подсъзнанието работи 24ч нон-стоп. Последвало израстване на младото поколение няма да оказва съпротива на подобни явления, а това е целта на кукловодите, които също са наясно с тази механизъм.

Хитлер е бил на Ти с психологията и въвежда трезвеността като еталон за израстване и възпитанието на бъдещия свръх-човек. Въвежда задължителна физкултура, ограничава употребата на спиртни напитки и тютюневи изделелия, разгромява публичните бордеи, като унищожава проститутките, въвежда смъртна присъда за хомосексуализъм.

В редица мюсулмански страни смъртната присъда за хомосексуализъм е действуваща. Путин забрани гей-парадите в Русия през 2013г.

Двете световни войни между Изтокът и Западът, добави още походите на Наполеон, не дадоха плодове. Извод - парадния вход е непрестъпен. Тогава ще влезем отзад, тихо на пръсти. Корупция, лунен прах, амфитаминчета, сринати идеали и заличен матриархат, свободия, гей-паради. Остава да се изчака поредното поколение и тази част на света ще е капут.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Няма лошо гейовете да си имат празник, но трябва да е в границите на нормалното и благоприличието. А тук това не се прави.

Абе човек, какъв празник искаш на болни или психично болни хора, контролирани за чиста проба бизнес от пе****стката мафия? Пол пе****ст няма. Ако трябваше някой да е*е мъжете, трябваше да им се сложи една вагина, от г*за се с*ре, друга биология няма. Защо ме караш да съм толкова груб. Биологично създадени са мъж и жена. Ти не разбираш ли, че хора наистина с някакви отклонения в главата като пе****стите са малко, може да се излекуват. Огромната част са някакви утайки, не можещи да се реализират в обществото, не морални, не образовани и мързеливи. Става пе****ст, целува ръка или к*р на старейшината и изведнъж с едното даване на дупката си, продължава лентяйския си мързелив живот, но този път вече е осеян в разкош, защото го използват за гей-уориър. Това си е чиста бизнес-ниша на моралните отпадъци на обществото. 

Сега специално искам да ти кажа аз как тълкувам и ти също да ми кажеш как тълкуваш следната графика от разпространението на гей-обществата: 

uxwzp.jpg

Къде са тези хора в Африка, Азия, Русия и Близкия Изток? Няма ги, липсват. Липсват защото всички хора по света се раждат нормални, но в богатите, развиващите се държави с гей-общества може от един мързелив, необразован лентяй, да се превърнеш във ВИП-Персона. Има го и другия проблем - даровит, но ако не си гей, в някои области няма пробиване, защото пе****стите вече ги приватизираха.

Та как може да нямаш нищо против, психично болни хора, на които им трябва лечение и останалите утайки станали от  немай къде пе****сти, да имат парад на разврата или дори да се признават като друг пол. Абсурд. Лечение им трябва, а не толерантност. И както казах хората с истинска болест на психична основа са малко, останалите ги писах от къде се пръкват и по какви причини.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гейовете не са психично болни хора. Сега по този въпрос може да се спори много, а аз не искам да споря. Тази карта, която показваш, няма доказателства че е достоверна. Гейове е имало и преди. Като пример мога да дам спартанската армия или пък древен Рим. 

Колкото до това, че във дадена област ако не си гей няма пробиване, по същия начин ще ти дам пример и за други области, където ако не си жена и не правиш с*****ки няма пробиване и там не е виновна педерастката мафия, а това си е процедура в цял свят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гейове е имало и преди. Като пример мога да дам спартанската армия или пък древен Рим. 

Педерасти не е имало никога, такъв пол няма, това е психическа болест. Спартанската армия е била задължавана от военните си началници на това извращение, защото на 2-3 години по веднъж са се прибирали по домовете и военните началници са решили, че това е варианта да отпушат парата. Спартанците кой мислиш и по какъв начин ги е раждал? Или твърдиш, че стотици хиляди спартанска армия са подбирани родени педерасти, ходещи с червило и извити китки, говорещи като олигофрени? 

Приятел аз с теб ще спра да споря, защото явно си решил да се правиш на интересен с твоята толерантност, която може да ни затрие като общество и утре ако порят сина ти като разпран, да се приема за даденост. 

Преди това:

- РИМ - искаш ли да започнем един спор на тема извратени "Цезари"? От какво произхожда това, родили са се такива или от многото блаженства са се побъркали и са се чудили какво извращение да измислят? 

- Египет - тук не искаш ли да ми дадеш пример как трябва да съм толерантен и е съвсем нормално, братя и сестри, майки и синове, бащи и дъщери да се плющят като за последно? 

Това твоето съм 100% сигурен, че не е толерантност, а лицемерие. Просто няма смисъл, но от такова лицемерие обществото ни, християнските ценности и всичко хубаво запазено до сега, може да си отиде и никога да не се върне.  Не 100, а 500 милиарда процента съм сигурен, че това, което пишеш тук, ако имаш потомство никога няма да им дадеш да го прочетат. 

Не е възможно нормален човек да защитава убийството на християнските ценности, дори и мюсюлманските. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...