Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

DropTheBeat

Анкета: за или против гей парада в София?

65 гласували потребители

1. 1. Подкрепяте ли гей парада в София или не?

• Подкрепям го!
      11
    • Не го подкрепям!
      46
    • Нямам мнение по въпроса.
      8

Препоръчан отговор

11214169_798571436907874_676889108033730

Обърнете внимание на последната снимка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
публикувано (редактирано)

11214169_798571436907874_676889108033730

Обърнете внимание на последната снимка.

Става въпрос за най-дясната, долу, нали?....абе това ти ли си бил бре!!! Не се сетих отначало.

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Става въпрос за най-дясната, долу, нали?....абе това ти ли си бил бре!!! Не се сетих отначало.

Прекрасно чувство за хумор, но не не съм аз. Това е доказателство че пе******ията се насажда умишлено.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Общо взето деца, които въобще не се интересуват още съзнателно от половите въпроси, биват закърмвани с такива събития и направо все едно си е нормално за тях както всичко останало което се случва. Едно българче, родено от двама български родителя примерно в Англия или друга страна, които не говорят въобще родният си език и учат детето си  на местния, които никога не му казват за българският му проидход, когато се осъзнае национално ще си мисли че е англичанин, или французин, ще приказва съответният език перфектно, щото му е роден. Ако му кажат когато порастне родителите му, бе ти не си гей...ъъъъ англичанин де, а си българин, при това на български език му го кажат, какво ще разбере това дете? Ще е щастливо ли от ситуацията, ще иска ли да се възползува, особено като му разкажат колго гаден е живота у нас за бедните и че огромна част от населението е бедна, щото България е гетото и помийната яма и последен пазар за бракуваната стока и отпадъците произвеждани в Англия и другите страни членки на ЕС. За тях е нормално, защото те вече порастнали като разберат какво е положението някак си не успяват да повярват че нещо не е наред, онези ситуации, с които са живели първите десетина години от живота изглеждат истински, а тези които довеждат знанието, че не е нормално да има еднополови семейства, са нещо като мимолентна илюзия за възрастни.

Редактирано от 1Force1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Общо взето деца, които въобще не се интересуват още съзнателно от половите въпроси, биват закърмвани с такива събития и направо все едно си е нормално за тях както всичко останало което се случва. Едно българче, родено от двама български родителя примерно в Англия или друга страна, които не говорят въобще родният си език и учат детето си  на местния, които никога не му казват за българският му проидход, когато се осъзнае национално ще си мисли че е англичанин, или французин, ще приказва съответният език перфектно, щото му е роден. Ако му кажат когато порастне родителите му, бе ти не си гей...ъъъъ англичанин де, а си българин, при това на български език му го кажат, какво ще разбере това дете? Ще е щастливо ли от ситуацията, ще иска ли да се възползува, особено като му разкажат колго гаден е живота у нас за бедните и че огромна част от населението е бедна, щото България е гетото и помийната яма и последен пазар за бракуваната стока и отпадъците произвеждани в Англия и другите страни членки на ЕС. За тях е нормално, защото те вече порастнали като разберат какво е положението някак си не успяват да повярват че нещо не е наред, онези ситуации, с които са живели първите десетина години от живота изглеждат истински, а тези които довеждат знанието, че не е нормално да има еднополови семейства, са нещо като мимолентна илюзия за възрастни.

Теб мама и тате ли те научиха да правиш секс или на една определена възраст почна да се интересуваш сам от тези неща? Ето ти огромната разлика между език/култура и сексуална ориентация - първото се научава, второто е основен човешки инстинкт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Прекрасно чувство за хумор, но не не съм аз. Това е доказателство че пе******ията се насажда умишлено.

Може и да си прав. Аз не зная, защото не съм водил такъв сексуален живот. По живково време много-много не се котираше това. А ако имах син и знаех че е такъв изрод, щях да му отрежа ташаците и да му ги зашия на устата. Вие сте по млади, учете се от Америка.Нали там е демокрацията! А аз ще си карам по старият и изпитан от векове начин - ще опъна жената да не е капо. Дано не е станала гейка, за лесбийка не е, щото няма приятелка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

....3. Какво значи да си "мъж"?....

Надявам се да схванеш шегата !

И малко повече да започнеш да разбираш нещата .

Ето това е "мъж" : 

http://novatv.bg/accents/view/8023/%D0%9A%D0%B0%D0%BA-%D0%BA%D0%BC%D0%B5%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%B5-%D0%BA%D1%83%D0%BF%D1%83%D0%B2%D0%B0%D1%82-%D1%81%D0%BB%D1%83%D0%B6%D0%B5%D0%B1%D0%BD%D0%B8-%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B8-%D0%B7%D0%B0-%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%82%D0%B8%D1%86%D0%B8-%D1%85%D0%B8%D0%BB%D1%8F%D0%B4%D0%B8-%D1%81-%D0%BE%D0%B1%D1%89%D0%B8%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D0%BF%D0%B0%D1%80%D0%B8/

Ето , това е перверзия и извращение ! Това е и наглост и безочие - гьонсурат , както му казва народът ...

Други определения няма ! (това и към algor за понятията)

Това са ни проблемите - ИСТИНСКИТЕ !   

В това време обаче , гей-парадът излиза на чело - друга форма на гьонсурат , но НЕсъществена....и започва едно безкрайно , напечено умуване , `ма то кое било морално и кое неморално , кое било дискриминация , демокрация , свобода на личността....!

Това е и пързалката - ИСТИНСКАТА !..... (виж и помисли , и върху по-предните ми постове...)

Редактирано от by_chechi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой попита "какво значи на мъж?"

11047872_10154276719768539_5224397614342

А не това...

11221886_999618196757656_631622733221472

Редактирано от KiriL Cox (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой попита "какво значи на мъж?"

11047872_10154276719768539_5224397614342

Само така, братушки! Във вас ми е надеждата!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Само така, братушки! Във вас ми е надеждата!

Ама ти какво? Само братушките ли го могат това? Кой знае колко от тези моми са яздили някой българин по черноморието. Ако ти пратят призовка от Русия след някое време да не вземеш да отидеш на дело. Шегувам се бе приятел. Нали е ГЕЙ - празник!

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напълно против съм! Дори не разбирам как въобще е възможно да се допуска подобно нещо. Нека си имат каквито си искат отношения помежду си, но без да ни ги натрапват и парадират с тях. Под парад разбирам да се показват стари ретро автомобили, военен парад и т.н., а не някакви си олигофрени с психични отклонения които и те самите не знаят за какво са там. Днес дори гледах по телевизията интервю с един гей от парада който каза, че трябва да се заличат няколко поколения българи и всичко щяло да си дойде на мястото... Не знам как да го коментирам. За мен това е парад на хората с умствени увреждания. Ако не бяха отменили задължителната казарма едва ли щеше да се стигне до тук. Разглезени ,, момченца " с умствени увреждания..

Редактирано от k0brABG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато се плющят, гейовете трябва да се замислят, какво бъдеще (деца, народ, нация) оставят след себе си!

Защо е нужна тази показност и за какво равноправие реват, след като никой не ги закача, имаме равни права, плащаме данъци-дали си гей или хетеро- храниш „римляните“- важните гласоподаватели. Ние (хетеро) ако направим парад, като вашия, също ще сме нападнати, щото е противозаконно. Онождайте се, но не го тикайте в очите на хората!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Koлеги, напразно се форсирате. Нек си има гейове, повече гейове значи повече свободни жени за нас.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

вие още ли пишете, парада мина ако не ви е известно

Стотици гейове и лесбийки на "София прайд"

поискаха обществото да ги приеме

430x330.jpg

Стотици гейове и лесбийки се събраха за поредна година в центъра на София, за да покажат различието си и да поискат от обществото да бъдат приети.

Този път като място на старта на своето шествие организаторите от „София прайд" избраха Паметника на съветската армия и заградиха периметъра около него. Всеки участник в прайда трябваше да премине през пропускателен пункт, като получи от организаторите жълта лентичка за ръка с обяснението, че това е необходимо от съображения за сигурност.

След това с цветно флагче в ръка участниците могат да се насладят на музика от голяма сцена, поставена точно пред паметника. Въпреки това някои от участниците предпочетоха да се покатерят на Паметника на Съветската армия и оттам да развяват флагове с цел да покажат различието си.

Впечатление прави, че мнозинството присъстващи на гей парада са на видима възраст до 25 години. Шарени гримове, скъсани дънки, а някои от тях мъже, облечени с женски рокли и силен грим, характеризират днешния гей парад. След като се съберат достатъчно на брой, участниците в прайда ще се отправят по булевард „Цар Освободил", за да покажат на хората, че искат да бъдат приети от обществото.

И тази година „София прайд" предизвика интереса на много столичани, които решиха в съботния ден да дойдат да погледат шоуто.

„София прайд" вдигна на крак и стотици полицаи и служители на жандармерията, които да проследят дали „прайдарите" няма да имат проблем, докато шестват. На пръв поглед „различните хора" на днешното събитие са почти колкото униформените.

Две млади момичета на 17 години, хванати за ръце, разказаха пред news.bg, че са разбрали, че са различни, обичат се и искат да го покажат на всички. Те споделиха, че от личен опит знаят, че в България трудно се приемат гейовете и лесбийските и дори техните родители трудно ги разбират.

Шествието, посветено на човешките права, равенството и недискриминацията на лесбийките, гей мъжете, бисексуалните, трансполовите и интерсексуалните хора (ЛГБТИ), се провежда за осми пореден път в столицата.

news.ibox.bg

27.06.2015

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Koлеги, напразно се форсирате. Нек си има гейове, повече гейове значи повече свободни жени за нас.

Логическа грешка - що игнорираш лесбийките?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично смятам, че обществото ни е достатъчно толерантно, към хората с различна сексуална ориентация / или поне аз съм - може и да греша за обществота /, но категорично съм против такива паради и демонстрации. Това вече не е молба за толерантност, а натрапване на различната сексуална ориентация. Аз не обечам да ми натрапват, каквото и да било. Всеки има право сам да си избира, как и по какъв начин ще живее, но да го тика в носа на останалите, е меко казано - грубо !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично смятам, че обществото ни е достатъчно толерантно,

Гледай горе - достатъчна част не е, а знаем приказката за лъжичката с катран и кацата с мед - в този случай е два вида катран даже.

за останалото съм на същото мнение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Логическа грешка - що игнорираш лесбийките?

Щото не видях някой да има нещо против лесбийките :) Te лесбийките са налице така или инак, желанието на възмутените в темата е да няма гей мен. Е, ако това се сбъднеше, нямаше ли да сме повече мъже на по-малко жени? И като каза логика ми се размърдаха ръждясали вериги, каква е логиката "повече" да се пише слято а "по-малко" с тире :huh:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Минах я по диагонал темата...И според мен, не е толкова важно, кой къде си го слага, или поема, а педepaстията, като начин на поведение. Интересното е, че хора с такова именно поведение, са най-върлите противници на мероприятието...А, де :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да си правят каквото правят с когото и както поискат , но такива паради са просто ненужни.Не съм против нито гейовете нито лезбийките , но това просене на внимание с тези паради е червен картон.Никой нито им забранява нито ги гони ,  и за какво е наистина цялата тази шумотевица тогава ? Както някой хора се изразиха , скоро ще има парад на педофили , зоофили , некрофили и т.н. И според лично мнение както е тръгнала Европа съвсем скоро може да легализират и педофилията защото онея "свети" кардинали от Ватикана да може да си вземат момченца съвсем легално.Друго да не говорим че в Ислямските държави едно момиче се смята полово зряло на 12-14 години.Както са плъзнали и се множат , съвсем скоро те ще диктуват законите и правилата така че ... 

Редактирано от Azhen (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Минах я по диагонал темата...И според мен, не е толкова важно, кой къде си го слага, или поема, а педepaстията, като начин на поведение. Интересното е, че хора с такова именно поведение, са най-върлите противници на мероприятието...А, де :whist:

Тая "закономерност" кога си я измисли? Преди или след гей-педерада?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...