Премини към съдържанието
Християна Акиванова

Грешка в сървърите на google или рамка на услугите на google

Препоръчан отговор

Здравейте имам таблет Samsung galaxy tab 7 от почти 3 години. След последната фабрична настройка нещо стана и спря да тегли от googleplay дава постоянно грешки в сърварите на google. В прикачените снимки се вижда. Препращаме към google talk и там не мога да се свържа с профила си а и немога да го деинсталирам. Ходих на сервиз и ми казаха че немогат да ми помогнат не са срещали такъв проблем. Ако някой може да ми каже какво да направя че да се оправи ще бъда благодарна.

П.С. Пробвала съм да го изключа и включа наново, да изляза от профила си и да вляза пак, да вляза с друг профил, да изтрия съществуващ и са създам нов, да направя фабрична настройка, да изтегля приложение например скайп от друг сайт изтегли го но не ми даде да се впиша пак. post-359881-0-07272300-1435346881_thumb.post-359881-0-99493500-1435346896_thumb.post-359881-0-70901900-1435346908_thumb.post-359881-0-16361600-1435346921_thumb.post-359881-0-52208200-1435346930_thumb.post-359881-0-70722300-1435346939_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Направи един reset (до фабрична настройка), но не от таблета. Виж в YouTube как се прави....Моя таблет е (предполагам) от същата серия и доста често му правя reset.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Направи един reset (до фабрична настройка), но не от таблета. Виж в YouTube как се прави....Моя таблет е (предполагам) от същата серия и доста често му правя reset.

Направих ресет не става. Пак ми дава същата грешка като се пробвам да изтегля приложение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Госпожо защо не пробвате линка, който съм ви дал?

Редактирано от YordanYordanov1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Изпратете таблета в официален сервиз на Samsung, да му бъде преинсталиран софтуера.

По принцип не е трудно това да се направи и в домашни условия, но изисква един минимум от познания в областта. Ако не сте сигурна в себе си, не ви препоръчвам да го правите. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.