Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

milanist22    3

Здравейте! Преди няколко дни инсталирах 8.1 на Toshiba C855 и от тогава забелязвам, че при включено зарядно лаптопа тръгва сам при отварянето на капака. Погледнах настройки в BIOS да не би някое от УСБ устройствата включени в него да са виновни, но не намерих такава опция, Wakeup on LAN e DISABLE. Мисля си, че е някой настройка от power plan, но и там греда. Бихте ли помогнали? Благодаря!

PS. Сега забелязах, че и само на батерия без зарядно се включва сам.

Редактирано от milanist22 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

А как го гасиш?От бутона ли или от системата с функцията изключване?За да тръгва при отваряне на капака е оставен в режим заспиване,а не е изключен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    milanist22    3

И през системата (shut down) и със задържане на power бутона се включва сам при отваряне на капака без да натискам бутона.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Zealar    270

Спри всички спящи и хибернация режими също така забрани Fast Startup

Има малък шанс да е и батерийката на дъното.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    milanist22    3

Точно от Fast Startup беше гяволията! Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от SourceTV (Source)
        Здравейте!
        Онзи ден преминах към Windows 8.1, но не иска да ми инсталира актуализациите, по какъвто и да е начин, след Windows 8.1 Update. KB2919355 е актуализацията.
        Диска ми беше с най-старата версия на операционната система, от 2013 година.
        Проблема е там, че операционната система търси за актуализации, обаче не ги открива и товари процесора на 25-30%, постоянно. Въпроса е, как да инсталирам следващия ъпдейт, ще можете ли да ми дадете директен линк, който да оправи този проблем, след голямата актуализация от Април, 2014 година.
        Иначе Windows-а върви перфектно!
      • от Soviet Soldier
        Здравейте! От години ползвам Windows 8.1 и до този месец проблеми с актуализациите не бях имал. В началото на Декември се появи актуализация ,която се изтегля и инсталира успешно ,дава ми да рестартирам компютъра за да се завърши инсталацията ,тече някакъв процес и след рестарт отново същата актуализация си стои. Понякога при опит за инсталиране дава грешка. Опитах се да задам на ОС да открие грешка ,реално всеки път открива и на теория я решава ,но на практика въпросната актуализация си стои неинсталирана. Може би вече 10 пъти съм я инсталирал и все на края резултат нулев. Компютърът според Nod 32 не е заразен. Моля кажете ,на какво може да се дължи това ,и как да отстраня този проблем? 

• от _________
        Здравейте!
        Наскоро ми се наложи да преинсталирам Windows 8.1 и по време на инсталирането на над 260-те ъпдейта започнах да се чудя дали, ако рефрешна или ресетна Windows-а, ще се върне към състояние все едно сега е преинсталиран, но без да си загубва ъпдейтите?
        Търсих информация из интернет, но обяснението какво прави конкретно "Reset" е много постно:
        - All your personal files and apps will be removed.
        - Your PC settings will be changed back to their defaults.
        Затова се обръщам към всеки, който е прочел някъде или пък вече е използвал някоя от двете опции за "освежаване" на Windows - запазват ли се поне ъпдейтите? Надеждата ми е, че, подобно на Android, обнови ли се веднъж, после колкото и да го нулираш, не дърпа отново ъпдейти за самата система.
      • от Радостин Тодоров
        Имам много голям проблем и се надявам някой да даде съвет, понеже никога до сега не ми се е случвало.
        Както си работех на компютъра и просто ми заби всичко стана бял екрана и се изключи. Стартирах компютъра и ми излезе това
        Опитах се да го преинстарилам но ми показа същото натиснах Entar след като сложих диска и ми излезе логото на Windows 8.1 и дотам.
        След около 10 пъти накрая изкарах диска и ми излезе още по кофти екран.
        Някакви идей за моя проблем. И най-лошото не ми е проблем да го хвърля през терасата но да не ми е заминал Harda, че имам важна информаия на него.
      • от Roki_03
        Когато инсталирам играта и като я отворя не се отваря.
        Моля помогнете!!!
        Благодаря предварително!!!
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.