Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Pc за гейм ще използвам старата кyтия хард диск и захранване сколнен сам да отделя до 800 махимум

Редактирано от Stoqn Tanushev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Какво захранване имаш ?

Corsair 500w немога да го намеря из нете иначе ще пратя линк

Приема и части втора употреба

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Roujin Z    5863

i3-4170, 3.70GHz

POWERCOLOR PCS+ R7 370 2GB

CRUCIAL 2x4GB 1600MHz CL9

GIGABYTE B85M-D3H

Крайна цена 798 лв.

Редактирано от naruto (преглед на промените)
    • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

A неможе ли сега да взема 4 гб рам да вземма по евтино дъно и да си взема и5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    1Force1    4389

Защо да не може? Все пак, от Вас зависи как ще си похарчите парите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Значи за сега ще съм с 4 гб рам по ефтино дъно а за видеото това добро ли е или да търся 2 ръка Благодаря ви че отделяте от времето си за мен

Във hl-shop има едно видео msi radeon r9 280 gaming edition 3 gb ddr5 за 280 лева но маи няма гаранция

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Can Oa    537

Ако ще слагаш по-скъпа карта от 370-та , i5 4460 , каквато и рам и дъно да сложиш ще превиш доста 800 лева

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако ще слагаш по-скъпа карта от 370-та , i5 4460 , каквато и рам и дъно да сложиш ще превиш доста 800 лева

тази карта която е дадена от наруто е по скъпа от тази в hl-shop неговата е 320 а моята 280 а нещто 2 ръка ако се наложи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Can Oa    537

тази карта която е дадена от наруто е по скъпа от тази в hl-shop неговата е 320 а моята 280 а нещто 2 ръка ако се наложи

Аз за втора ръка не говоря , такова чудо видео втора ръка не бих си взел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Roujin Z    5863

Ако искаш да спестиш някой лев по-скоро се ориентирай към процесор втора ръка тъй като почти няма риск.

Примерно с някое Айви или Санди няма да видиш никаква разлика в игрите а и са по-студени.

I5-3450  - Ето ти едно 100 лв. спестени.

Asus P8Z77-V LK - Не лошо дъно в гаранция.

пс. Дъното принципно е над 200 лв. та и 150 лв. не е много особено щом е в гаранция но го пазари за 110 лв. и да си задържи Селерона.

Въпреки че е заключен клок е възможен при старите стига дъното да е с Z77 чипсет.

При новите е обратното а и се охлаждат по-зле та старите си остават по-изгодни.

Рам също може да си потърсиш на старо но АМД карта втора ръка си е рискова работа та задължително да е с гаранция.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Кюнко    127

Ако искаш да спестиш някой лев по-скоро се ориентирай към процесор втора ръка тъй като почти няма риск.

Примерно с някое Айви или Санди няма да видиш никаква разлика в игрите а и са по-студени.

пс. Дъното принципно е над 200 лв. та и 150 лв. не е много особено щом е в гаранция но го пазари за 110 лв. и да си задържи Селерона.

Въпреки че е заключен клок е възможен при старите стига дъното да е с Z77 чипсет.

Рам също може да си потърсиш на старо но АМД карта втора ръка си е рискова работа та задължително да е с гаранция.

Пак пишеш смехории вместо да си лягаш,а утре да се образоваш,от което си проличава колко си компетентен и научен,докато ние сме били под масата.За какво му е това "клокърско" дъно с 4 фази! за процесора и то за 150 лв втора ръка и тоя i5 3450,при положение,че се намира Z77 и i52500K много по-евтино втора ръка?Отделно и тая PC 370,като има по-евтина на РС 285?Лягай си и наблегни повече на четене,по-малко на писане,че сериозно набутваш хората!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

А ако си купя амд фх 6300 втора ръка   и го клокна до 4,2 гхц  хем е по евтино  или си е набутвация

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Roujin Z    5863

Няма да даде по-добър резултат от I5 а и ще трябва сериозно дъно и охладител.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    BG-Team-DRIFT    8033

Пак пишеш смехории вместо да си лягаш,а утре да се образоваш,от което си проличава колко си компетентен и научен,докато ние сме били под масата.За какво му е това "клокърско" дъно с 4 фази! за процесора и то за 150 лв втора ръка и тоя i5 3450,при положение,че се намира Z77 и i52500K много по-евтино втора ръка?Отделно и тая PC 370,като има по-евтина на РС 285?Лягай си и наблегни повече на четене,по-малко на писане,че сериозно набутваш хората!

Е теб нали не те набутва? Виждал си ти набутвация...Xec  номер 2. То самата тема за части втора ръка си е набутвация по дефолт. 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Кюнко    127

Е теб нали не те набутва? Виждал си ти набутвация...Xec  номер 2. То самата тема за части втора ръка си е набутвация по дефолт. 

Защо се обаждаш?Като ще е смешно Z дъно със смешни 4 фази има Asrock Z77PRO3 за под 100 лв и NoK.Има за под 100 лв Z68 с кусурнайсе фази дето с 2500К ще направи чудесия.2500К се намира и под 250 лв!Вземи си и ти да не ревеш,че ксеонът ти спъва картата! Най-много 68 да даде някоя точка по-малко при бенч на SSD и кво като.Или ще почнете с глупости,че Sandy не подържа 3.0 или контролерът на паметта е по зле и няма памет 12800 да хване 2133 HZ,a?! Хайде по-малко приказки! Дано някой не ви се върже!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Can Oa    537

Дръж се малко по-нормално , ко ми ревеш тука да не сме ти съучениците на другия чин в голямото междучасие!

Ако имаш различно мнение от някого просто си го кажи като нормален човек.

едит: ей ти го форума ей ти ги темите казвай нещо по темите и се дръж като човек толкова ли е трудно , не си интересен като ревеш тука а си дразнещ.

Тука не е състезние а форум за помощ и обмяна на опит или за нови знания!

Редактирано от Explo (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    BG-Team-DRIFT    8033

Защо се обаждаш?Като ще е смешно Z дъно със смешни 4 фази има Asrock Z77PRO3 за под 100 лв и NoK.Има за под 100 лв Z68 с кусурнайсе фази дето с 2500К ще направи чудесия.2500К се намира и под 250 лв!Вземи си и ти да не ревеш,че ксеонът ти спъва картата! Най-много 68 да даде някоя точка по-малко при бенч на SSD и кво като.Или ще почнете с глупости,че Sandy не подържа 3.0 или контролерът на паметта е по зле и няма памет 12800 да хване 2133 HZ,a?! Хайде по-малко приказки! Дано някой не ви се върже!

Бегай от тука с тия антики!

А Asrock никога няма да взема по простата причина, че не ми харесват вградените аудиокарти. А да плащам пари и за външна, много евтино ще ми излезе тоя Asrock.

Абсурд е лично аз да се връщам назад с тоя SB. И да, прав си и за 3.0. Но всеки е свободен да си чупи главата. 

Редактирано от bildera_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    matadorBG    35

за начало играеш с вграденото видео,на по-късен етап видео картата на Наруто R7 370
    Редактирано от matadorBG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Кюнко    127

Дръж се малко по-нормално , ко ми ревеш тука да не сме ти съучениците на другия чин в голямото междучасие!

Ако имаш различно мнение от някого просто си го кажи като нормален човек.

едит: ей ти го форума ей ти ги темите казвай нещо по темите и се дръж като човек толкова ли е трудно , не си интересен като ревеш тука а си дразнещ.

Тука не е състезние а форум за помощ и обмяна на опит или за нови знания!

Kато ти гледам снимката,то май е сайт за запознанства на стари ергени.Щом си мислиш,че имаш вид на голям мъж,така да е,ще ти се вържат 12 годишните ученички.Та ти си помисли къде се намираш и какъв ти е тона.А като ти гледам постовете,майката му е още години четене,че ти е рано за писане за компютри.@bildera_ знаеш,че 2500К е много по-производителен от твоето Ivy,та е смешна думата антики.В много постове искаш мегахерци дето ги няма твоя,а с 2500К ги имаш или ще се отметнеш ;) .Кажи кое Ivy без К ще се опре на 2500К ;) и някой Haswell e зад него даже.Антика...ама я нямаш ;) .Отделно аудиото на твоето дъно как е ;) ,айде празни приказки на пазара.Като искате да помагате,помагайте,ама с акъл,а не с глупости и набутване.Аз бих му казал едно Asrock Z77Pro3+2500K да си вземе за по-малко от 350 лв ;),а има 67/68 дъна с много фази за никви пари дето ще си държат 2500К на 5000,а ти ходи го стигай с тия 3300 или колкото ги наредиш с turbo boost,че няма да са всички на 3700 ;).Хубаво си правите лаф,ама приказките ви са празни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Can Oa    537

Е кво исша ку** ли да си сложа като снимка или батман или роналдо.

едит: ахаха сега видях това за ученичките :) ахахаха преди 20 години можеше и да си го мисля и си го мислих ахаха ;)

Редактирано от Can Oa (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    BG-Team-DRIFT    8033

Kато ти гледам снимката,то май е сайт за запознанства на стари ергени.Щом си мислиш,че имаш вид на голям мъж,така да е,ще ти се вържат 12 годишните ученички.Та ти си помисли къде се намираш и какъв ти е тона.А като ти гледам постовете,майката му е още години четене,че ти е рано за писане за компютри.@bildera_ знаеш,че 2500К е много по-производителен от твоето Ivy,та е смешна думата антики.В много постове искаш мегахерци дето ги няма твоя,а с 2500К ги имаш или ще се отметнеш ;) .Кажи кое Ivy без К ще се опре на 2500К ;) и някой Haswell e зад него даже.Антика...ама я нямаш ;) .Отделно аудиото на твоето дъно как е ;) ,айде празни приказки на пазара.Като искате да помагате,помагайте,ама с акъл,а не с глупости и набутване.Аз бих му казал едно Asrock Z77Pro3+2500K да си вземе за по-малко от 350 лв ;),а има 67/68 дъна с много фази за никви пари дето ще си държат 2500К на 5000,а ти ходи го стигай с тия 3300 или колкото ги наредиш с turbo boost,че няма да са всички на 3700 ;).Хубаво си правите лаф,ама приказките ви са празни.

Точно аудиото е най-доброто вградено на пазара.  Слага в краката си всички Realtek  пръдни без ниски честоти. Нещо си сбъркал адреса ми се струва. предлагай антики на клошарите, не на мен. Тоя процесор си иска и охлаждане. И който го няма, аман му системата. Айде сложи там още 70-100 лева. И тоя процесор излиза златен. 2500К  може и да се клоква над 4.5 GHz,  но трябва да свалиш едно 10-15% производителност, ако искаш да го изравниш с IB. Да не говорим, че му липсва и HT. Не е ясно и колко ще живее това Z77  дъно с тоя изнасилен през годините процесор. Не е за мен това, може би за някой клошар ще е идеален. 

И между другото Xeon-а  си работи на 3.65 GHz  с 4 ядра. Това дъно, дето не ти харесва с аудиото, което пък никога не си ползвал, позволява и клок на тоя процесор.  Дъното на практика е най-доброто от цялата ми система. 

Редактирано от bildera_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Roujin Z    5863

bildera_ оня потребител съм му дал банана но понеже ти дигна темата трябва да кажа че не си прав за процесорите.

Такова нещо като 10-15% по-голяма производителност в игрите не съществува без значение кой процесор ще вземеш

от Санди насам включително тепърва излизащите.

Специално между Санди-Хасуел в комбинация с дискретна видеокарта може при някви тестове да видиш 1% разлика при игрите.

Поддръжката на 1600MHz е неосезаемо предимство а по-добрата графика където имаме големия приръст не ни касае.

И не намесвай ХТ (I7/Xeon) говорим за I5. 

пс. Не ми харесва нито тона му нито съм съгласен че може да се намери отключен по-изгодно от заключен

а и да се намери обява за 2500К на 200 лв. трябва да се действа много предпазливо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.