Премини към съдържанието
ozic

Възстановяване на изтрити контакти

Препоръчан отговор

Здравейте!

Имам Самсунг Дуос. Контактите ми са запаметени в профила в Gmail. Също така съм активирал автоматичната синхронизация. Днес, без да искам, изтрих част от контактите. Оттук имам няколко въпроса: 

1. Има ли начин да си ги възстановя изтритите контакти?

2. Има ли начин контактите да си ги запазя само в Gmail и ако ги изтрия от телефона, да си останат там?

3. Как да спра автоматичната синхронизация?

4. Има ли начин да разбера кои контакти точно съм изтрил?

Редактирано от ozic (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте!

Имам Самсунг Дуос. Контактите ми са запаметени в профила в Gmail. Също така съм активирал автоматичната синхронизация. Днес, без да искам, изтрих част от контактите. Оттук имам няколко въпроса: 

1. Има ли начин да си ги възстановя изтритите контакти?

2. Има ли начин контактите да си ги запазя само в Gmail и ако ги изтрия от телефона, да си останат там?

3. Как да спра автоматичната синхронизация?

4. Има ли начин да разбера кои контакти точно съм изтрил?

Влизаш, в профила си в Gmail, през компютър. Горе в ляво, където пише 'Поща', цъкаш и избираш 'Контакти'. Ще ти се покажат, всички контакти, синхронизирани с gmail. Намираш опцията, за възстановяване на контактите, или както там беше. Ще те пита, колко време назад, искаш да се върне възстановяването. По този начин, ще си върнеш изтритите контакти.

Автоматичната синхронизация, може да я спреш от настройките на телефона. Намираш опцията Профил. Там трябва да виждаш, акаунта си в Гугъл. И да имаш възможност, да избереш какво да се синхронизира /календар, контакти gmail и т.н./. Но имай предвид, че ако спреш синхронизацията, нови записи няма да се качат в google. И ако ги загубиш, няма начин да ги върнеш.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.