Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Някой знае ли как да си направя сайт в който тези които искат да гледат видеота трябва да си платят наприме месечна такса, сайт подобен на Netflix, Voyo. Например плащане да се извършва с банкова сметка. Благодаря ви предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не можете да си направите такъв сайт на компютър, който се изключва сам. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не можете да си направите такъв сайт на компютър, който се изключва сам. 

Компютърът ми беше на ремонт и е поправен!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Някой знае ли как да си направя сайт в който тези които искат да гледат видеота трябва да си платят наприме месечна такса, сайт подобен на Netflix, Voyo. Например плащане да се извършва с банкова сметка. Благодаря ви предварително!

Да знам как може да се направи такъв сайт!Но не мисли,че някой ще драсне два три реда и ти ще разбереш нещо.А като гледам как пишеш думата „видеота“ ... :no-no:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да знам как може да се направи такъв сайт!Но не мисли,че някой ще драсне два три реда и ти ще разбереш нещо.А като гледам как пишеш думата „видеота“ ... :no-no:

И как се прави такъв сайт?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И как се прави такъв сайт?

Да не си въобразяваш,че някой ще седне да пише с цели часове?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

То ако можеше един човек да направи такъв сайт само за няколко часа...Е, ами доста постен би бил. Ама не стига само да се напише. Щом ще се движат парични потоци, ще трябва сайта  да се върже с банка, с разни държавни институции. Колежке, искаш ли да си следена отблизо от тези държавни институции? Може пък да намерят нещо, което не искаш да излиза на бял свят и да ти потърсят отговорност за него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

С HTML,CSS,JavaScript и PHP. Предполагам, че ще стане и със CMS, но май не е добра идея.

Редактирано от RJ45 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

С HTML,CSS,JavaScript и PHP. Предполагам, че ще стане и със CMS, но май не е добра идея.

Добре! Благодаря все пак

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Как да си направя сайт ... във вашия случай като просто си платите на някой, който знае как.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не си сериозна, Мария. 

За да се направи такъв сайт ще ти вземат няколко хиляди лева. Ако ще извършваш каквато и да било търговска дейност ще трябва да регистрираш фирма. Всичко трябва да бъде поместено на сървъри, защото на домашния компютър няма да стане. Плюс това трябва да се замислиш какво повече можеш да предложиш. 

Видео-уроци ли ще имаш? Филми ли ще са?

Не забравяй, че конкуренцията ти е убийствена, защото в Youtube например всичко е безплатно и там човек може да намери видеоуроци и всякакви клипове напълно безплатно. Помисли... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от icaka9
        Привет хора! Искам да попитам хората с Galaxy A3 2017 за мнения(впечатления) относно работата на телефона, бързината му, качество на камера и видео, след време дали се забавя, дали забива....като цяло как се държи и ако може някой, който го има и го ползва да направи едно кратко видео дали на 720p или на 1080p без значение...2-3 минутки на светло и на тъмно(с лампа или лампички да светят в тъмното и силна музика....в дискотека или бар или клуб,концерт или у дома) това което искам да видя е дали от светлината на лампа в тъмното има такива подобни на саби отблясъци и блестене от светлината на лампата и също микрофона какво качество на звук вади на запис с силна музика от концерт или нещо от сорта....защото в момента съм с Iphone SE и това може да се каже, че е единственото нещо което ме спира да взема Galaxy-то.....много ще съм благодарен на човека, който може да ми направи тази услуга, защото не знам как и къде по друг начин мога да го тествам аз като го нямам.....Благодаря!
      • от Ivan Slavov
        Здравейте търся система за сайт на филми качване на голямо количество филми,
        търся нещо от рода на http://filmisub.com ако може благодаря за вниманието.
      • от Petar Manov
        Здравейте!
        Първо се извинявам, ако темата не е за тук!
        От известно време имам проблем с пускането на видео фаилове. Първо нещо се беше строшил БС плеъра и което и видео да пусна ми го даваше на поне 300 % зуум. Нищо не се различава от видеото, защото е приближено и например виждам на цял екран око или нос. Ползвах Гом и влс плеъри и там ми го пускаше с нормална големина, докато не направих едно клипче с мувй мейкъра и от тогава каквото и да пусна без значение от формата (ави, мп4 и т.н.) ми го дава зумнато по същия начин. Рових в настройки, но няма как да се коригира. Нещо е цялостен проблема, защото като направя клип и го кача на флашка после на телевизора ми изила пак зумнато.
        Много, много ще съм благодарен, ако някой ме посъветва нещо, иначе трябва да преинсталирам цялата система.
      • от Мирослав 75
        Какво ви е мнението за PTC сайтовете?
      • от dadino
        Мисля да си закупя нова видео карта.Бюджетът е 200 лева. В момента съм с NVIDIA 9500GT, като я използвам просто така, за да има видео   Конфигурацията ми е ASROCK B75 DGS,Pentium G2020, 4GB, XFX TS430, обикновен монитор. Смятам, че ще има някакво подобрение, въпреки старите части.
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.