Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

mimincetu7

Как да си направя сайт в който потребители да гледат видеота трябва да си платят

Препоръчан отговор

Здравейте! Някой знае ли как да си направя сайт в който тези които искат да гледат видеота трябва да си платят наприме месечна такса, сайт подобен на Netflix, Voyo. Например плащане да се извършва с банкова сметка. Благодаря ви предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не можете да си направите такъв сайт на компютър, който се изключва сам. 

Компютърът ми беше на ремонт и е поправен!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой знае ли как да си направя сайт в който тези които искат да гледат видеота трябва да си платят наприме месечна такса, сайт подобен на Netflix, Voyo. Например плащане да се извършва с банкова сметка. Благодаря ви предварително!

Да знам как може да се направи такъв сайт!Но не мисли,че някой ще драсне два три реда и ти ще разбереш нещо.А като гледам как пишеш думата „видеота“ ... :no-no:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да знам как може да се направи такъв сайт!Но не мисли,че някой ще драсне два три реда и ти ще разбереш нещо.А като гледам как пишеш думата „видеота“ ... :no-no:

И как се прави такъв сайт?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И как се прави такъв сайт?

Да не си въобразяваш,че някой ще седне да пише с цели часове?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То ако можеше един човек да направи такъв сайт само за няколко часа...Е, ами доста постен би бил. Ама не стига само да се напише. Щом ще се движат парични потоци, ще трябва сайта  да се върже с банка, с разни държавни институции. Колежке, искаш ли да си следена отблизо от тези държавни институции? Може пък да намерят нещо, което не искаш да излиза на бял свят и да ти потърсят отговорност за него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не си въобразяваш,че някой ще седне да пише с цели часове?

Goodbye

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

С HTML,CSS,JavaScript и PHP. Предполагам, че ще стане и със CMS, но май не е добра идея.

Редактирано от RJ45 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С HTML,CSS,JavaScript и PHP. Предполагам, че ще стане и със CMS, но май не е добра идея.

Добре! Благодаря все пак

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да си направя сайт ... във вашия случай като просто си платите на някой, който знае как.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не си сериозна, Мария. 

За да се направи такъв сайт ще ти вземат няколко хиляди лева. Ако ще извършваш каквато и да било търговска дейност ще трябва да регистрираш фирма. Всичко трябва да бъде поместено на сървъри, защото на домашния компютър няма да стане. Плюс това трябва да се замислиш какво повече можеш да предложиш. 

Видео-уроци ли ще имаш? Филми ли ще са?

Не забравяй, че конкуренцията ти е убийствена, защото в Youtube например всичко е безплатно и там човек може да намери видеоуроци и всякакви клипове напълно безплатно. Помисли... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от mustafa bilgin
      Здравейте приятели! Първо се извинявам ако пиша на грешното място и в грешен раздел, но моля да бъда извинен и ако не отговарям на условията или нарушавам политиката на форума поста ми да бъде премахнат.
      Имам много стари видео касети с хубави филми (предимно бойни) с бг аудио, купих си наскоро кепчър и мисля да ги дигитализирам. Бих искал да попитам дали някой от вас има желание да ги качи после в торент сайт за сваляне, мисля че филмите са готини и много редки. Аз немога да качвам тъй като нямам  все още това право а и незнам точно как процедира качването на торент. Бих се наел да дигитализирам касетите една по една, който са по 90 мин и да дам на някой който ще може да ги споделя. Благодаря предварително и се извинявам пак ако съм нарушил някое от правилата на форума.
    • от Simona Yan
      Здравейте, извинявам се ако вече има такава тема...
      Искам да създам страничка от която мога да печеля пари тоест да има повече посещения.
      1. да помага на хора да си намерят работа тоест 2 раздела предлагащи и търсещи.Да сложа и реклами по-късно за да печеля пари.
      2.блог да пиша нещо и другите да пишат...
      3.имам много тетрадка с планове по различни предмети.Слагам подраздели бг,мат...и пиша плановете и учениците сега като гледам нищо не пишат ,а искат на готово...50ст на месец и така.
      Нямам друга идея за сега ще се радвам за мнението ви
    • от kristiyan.channel
      В това видео ви показвам Начини да станете по популярни в инстаграм
    • от kristiyan.channel
      В това видео ви казвам 10 Причини защо да си купим iPhone и какви са му предимствата. 
  • Дарение

• Добави ново...