Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

забравих към кой пенсионен фонд съм. Можете ли да ми кажете начин по който да разбера към кой пенсионен фонд съм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ммм, ха. Отивате в сайта на НАП и вписвайки вашият ПИК(персонален индентификационен код) би трябвало да получите достъп до тази информация. Имаше някакви информации в началото на годината, че се работело над възможността този достъп до информация да може да става с телефонно обаждане, ама не знам дали са стигнали до работеща версия.

Редактирано от 1Force1 (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Нямам възможност да пътувам до областния град т.е. до НАП защото ми е 1 час път. Но в моя град по един път на седмица идва служител от НАП, дали и от там могат да ми дадат ПИК ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Нямам възможност да пътувам до областния град т.е. до НАП защото ми е 1 час път. Но в моя град по един път на седмица идва служител от НАП, дали и от там могат да ми дадат ПИК ? 

В долната част на посочената от мен страница от сайта на НАП има написан телефонен номер.  Предполагам, че все пак ще Ви отговорят, ако се обадите в рамките на работното време, а не когато и да е. А има и посочени по-бавни форми на комуникация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.