Премини към съдържанието
Илиан Маврудиев

Проблем с настройка на езика в Windows 7

Препоръчан отговор

Здравейте, инсталирах си windows 7 ultimate но не мога да си го направя да ми е на Български бихте ли ми помогнали опитах от контрол панела  и с update но нищо не става ... Благодаря предварително :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

insiper    20

Изтегли от нета пач за бг език гледай да е за Прозорец(windows) 7 и го изтегли инструкциите в нета и си готов .. Сигурно Прозореца ,който си изтеглил няма вкаран бг пач

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако може да ми дадеш от каде и какво по точно да сваля защото намерих от 5-6 места свалих ги но нищо не става половината дори не се отварят ... . Благодаря !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    techmaniac    11069

Променил съм темата на заглавието. Моля прочетете правилата на форума, конкретно точка 2.3

По темата:

Езиковия пакет може да се свали и чрез Windows Update, а както са ви казали и по-горе и чрез инсталационен файл

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Променил съм темата на заглавието. Моля прочетете правилата на форума, конкретно точка 2.3

По темата:

Езиковия пакет може да се свали и чрез Windows Update, а както са ви казали и по-горе и чрез инсталационен файл

Извинявам се за заглавието пробвах през windows update но не става и просто не мога да намеря подходящия инсталационен файл ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    insiper    20

Изгледай клип или виш инструкции как да изтеглиш езиков пакет на windows 7 не е бог знае ,колко сложно и сам да го направиш ,но виж .. А след като го изтеглиш сменял ли си езика от самия компютър от контролния панел и да го рестартираш? На мен по ми се вярва да си го изтеглил ,както трябва ,но да не си го настроил да го направи на бг и да го реснеш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    techmaniac    11069

Ако Windows Update ви е пуснат и е проверено за ъпдейти, то би трябвало да имате достъпен езиковия пакет в списъка с ъпдейти. Ето така изглежда:

Free-Download-Windows-7-Enterprise-and-W

Инсталирате желания, и рестартирате машината. От този по-лесен начин не знам. Другия е с езиков пакет свален от мрежата, както вече каза друг колега по-рано.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    insiper    20

Оправихте ли проблема?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Оправихте ли проблема?

Не като упдате не ми излизат никаде тия пакети за езика нито мога да намеря нещо да сваля да го инсталирам ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    onogondur    3107

Хм,май имате трудности с ползването на интернет търсачките.

Какво ли ще стане,ако просто напишете в търсачката "Windows 7 Language Pack" ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Хм,май имате трудности с ползването на интернет търсачките.

Какво ли ще стане,ако просто напишете в търсачката "Windows 7 Language Pack" ?

Мне пиша го свалях някакви неща не става и не става до сега съм нямал тоя проблем само от упдате на прозореца всичко ставаше ... дори сега пак ми го показва но нещо не може да се свали ..

Направих го най-накрая Благодаря на всички :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    techmaniac    11069

А как го поправихте, поне можеше да кажете, за да е полезно и на други с този проблем...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.