Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, правя си сървър на играта Майнкрафт, но понеже вече имам друг рутер не си знам нито паролата нито името за рутера, моля помогнете! :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рутерът ваш ли е или е на интернет доставчик ,защото ако е второто само те знаят името и паролата ако е първото username:admin password:admin

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рутерът ваш ли е или е на интернет доставчик ,защото ако е второто само те знаят името и паролата ако е първото username:admin password:admin

Глупости. Паролите ги пише от долу на рутера. Ако не ги, ресетваш го и вече са същите като на етикиета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам съмнение, че това е Вивакомски рутър.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
  • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не става колега. На новите модеми на Виваком паролите се сменят след рестарт на модема и не са едни и същи. А и на постващия не му трябват за настройката на играта.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нали иска да прекара сървъра преез рутъра.

Ако е наистина на Вива, може да го настрои през my.contact.bg и си влиза с потребителските данни.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Глупости. Паролите ги пише от долу на рутера. Ако не ги, ресетваш го и вече са същите като на етикиета.

Ники , не скачай така  ;) щото има доставчици с моднат фирм и ти си го ресетвай колкото си искаш  :) а модема на виваком като го ресетне и ще остане без интернет , до идването на техниците ......ако той не знае да си го направи през страницата  :D

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ники , не скачай така  ;) щото има доставчици с моднат фирм и ти си го ресетвай колкото си искаш  :) а модема на виваком като го ресетне и ще остане без интернет , до идването на техниците ......ако той не знае да си го направи през страницата  :D

Аз съм на виваком и фърмуера не е моднат. Иначе, имам чуството че автора сам си е сменил рутера. (не е от оператора, а той си го е закупил) Иначе, не е нужно да остава без интернет. Обажда се на оператора и иска да се свърже с техниците, а те му казват къде да напише настройките.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм на виваком и фърмуера не е моднат. Иначе, имам чуството че автора сам си е сменил рутера. (не е от оператора, а той си го е закупил) Иначе, не е нужно да остава без интернет. Обажда се на оператора и иска да се свърже с техниците, а те му казват къде да напише настройките.

Модемите на Виваком не са с фабричен firmware, а са с такъв направен от производителя по тяхно искане. Постващия не си е сменял нищо, просто новите модеми от серията HUAWEI си сменят паролата при всеки рестарт. Това се направи поради оплакване от клиенти, които искат да имат отворени мрежи. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.