Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Интересно ми е да видя какво е вашето мнение за тази игра. На мен лично ми е една от любимите,  въпреки че е леко стара вече :) Да видим има ли фенове на играта или съм само аз :D

Може да напишете и любим последовател, моят определено е Aela the Huntress  :super:

11450-1-1332022085.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересно ми е да видя какво е вашето мнение за тази игра. На мен лично ми е една от любимите,  въпреки че е леко стара вече :) Да видим има ли фенове на играта или съм само аз :D

Може да напишете и любим последовател, моят определено е Aela the Huntress  :super:

2.1 Писането на български език с кирилица е задължително. Теми и съобщения, написани на латиница, само с главни букви или със заместени символи вместо Ч-4, Ш-6 и т.н. се изтриват без предупреждение.

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от SouRCe
      Искам да знам на какво се дължи следния  проблем с играта. Когато вляза в играта и пускам да се зареди ме изхвърля от нея. 

На какво може да се дължи? Възможно ли е да е от модовете или от това, че нямам достатъчно рам памет?
    • от stoian32
      Пичове много искам да играя тази игра.Но я няма никъде освен в ''Pirates bay'' Но там има много версий и някой са бъгави.И затова питам някой който може да ми каже от къде мога да си дръпна играта без бъгове и да работи нормално.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.