Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Интересно ми е да видя какво е вашето мнение за тази игра. На мен лично ми е една от любимите,  въпреки че е леко стара вече :) Да видим има ли фенове на играта или съм само аз :D

Може да напишете и любим последовател, моят определено е Aela the Huntress  :super:

11450-1-1332022085.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Интересно ми е да видя какво е вашето мнение за тази игра. На мен лично ми е една от любимите,  въпреки че е леко стара вече :) Да видим има ли фенове на играта или съм само аз :D

Може да напишете и любим последовател, моят определено е Aela the Huntress  :super:

2.1 Писането на български език с кирилица е задължително. Теми и съобщения, написани на латиница, само с главни букви или със заместени символи вместо Ч-4, Ш-6 и т.н. се изтриват без предупреждение.

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Гост
    Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.