Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Преди месец реших да отида на плаж, и с целия си акъл реших да се цопна във водата със з2ката. Уж била водоустойчива. Както и да е. Когато влязох във водата, камерата на тела беше включена. Работи около 5-6 секунди и се изключи. Опитах се да го включа и видях, че свети много слабо, чак под фанелата го сложих за да видя кво показва. Когато се прибрах вкъщи забелязах, че телефона си работи, издава звуци от цифрите, които натискам, но не показва нищо.. Има ли решение на този проблем? Трябва ли да го закарам на сервиз, или мога сам да си го оправя. 

Благодаря ви.

Редактирано от VolvoPower (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И трите модела от Z линията, притежават сертификация за издръжливост срещу вода и прах. При Xperia Z2 тя е IP58, което означава, че може да бъде използван под вода, при дълбочина до 1.5 метра, в продължение на 30 минути. Не забравяйте обаче да затворите всички предпазни капачета и не потапяйте смартфона в солена вода (като морската, например).

Сервиз и най-добре до тогава не го пускай и го дръж някъде на проветриво.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колега може ли да споделиш какъв ти беше проблема на телефона и как си го разреши понеже имам същия благодаря 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, Unforeseen1 написа:

Колега може ли да споделиш какъв ти беше проблема на телефона и как си го разреши понеже имам същия благодаря 

Вие кой от двата имате? Пишете един и същ текст в тема за Z2 и в тема за Z3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колега много добре знам какво и къде съм писал и много добре съм запознат кой модел точно имам .Ако се поинтересуваш  малко от проблема ще разбереш ,че това е масов проблем на всички z1 z2 z3  телефони точно за това съм писал и в двете теми с надеждата някой от собственицте на темата да ми отговори .Така че ако трупаш мнения с безсмилени отговори по добре не пиши 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Unforeseen1 написа:

Колега много добре знам какво и къде съм писал и много добре съм запознат кой модел точно имам .Ако се поинтересуваш  малко от проблема ще разбереш ,че това е масов проблем на всички z1 z2 z3  телефони точно за това съм писал и в двете теми с надеждата някой от собственицте на темата да ми отговори .Така че ако трупаш мнения с безсмилени отговори по добре не пиши 

1. не сте ми колега

2. темите има автори, не собственици

3. говоренето на ти с непознати хора не е израз на висока култура

4. проверете (ако имате знанията) дали постовете ми са безсмиСлени

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да благодаря ВИ ,поинтересувах се ,но не точно от вашите коментари.Направих си труда да изчета първите 3 страници от съответния раздел. И не видях почти нищо друго някой да предлагате  освен очевидните хард ресет и занеси го на сервиз . И като цяло почти никой не знае от къде идва даден проблем просто стреля на сляпо и отговаря стандартни неща хард ресет и сервиз  . Ще пробвам с някой чуждестранен форум Благодаря все пак :) . В съответната тема дори не е написано къде е проблема в дисплея или в дъната платка или някъде другаде за това и попитах с надеждата автора да отговори  .А мене точно това ме интересува нямам нужда от Бг сервизи дето си  слагат х100 лв за нещо което се прави за 5 мин и струва "х" по малко  смятам се за достатъчно сръчен за да мога и сам да си сменя повредената част .Просто не мога да локализирам проблема за да го отстраня за това и потърсих помощ тук , но  явно няма да я намеря. Защото някой който няма грам идея къде може да проблема и който дори не си е направил труда в интернет да се поинтересува за дадения проблем тръгнал да ми се заяжда .Телефона ми е Z3 и понеже гледам ,че обичаш да четеш във форума би трябвало да си попаднал и на моята тема а там ясно е описан модела и какво съм пробвал .От което следва ,че първият ти коментар е отново излишен както написах вече .И ако искаш да знаеш си ми колега съфорумец за това, че не съм ти говорил на вие е моя грешка не мислех, че е чак такъв проблем ,извинявам се за което .Също така смятам ,че това е форум и няма нужда да се разводнява някаква тема с общи приказки и да ми се заяждаш.И се извинявам още веднъж не знаех, че си толкова докачлив за "ти" и "вие " също така искам да подчертая, че пиша а не си говоря с вас . Та ако нямаш идея къде може да е проблема, или какво може да се пробва за да се локализира проблема , или някакъв линк към някоя статия която може да ми помогне по добре не пиши нищо благодаря .И понеже разбра че е z3 чакам да видя какво ще ми препоръчаш да направя , а сетих се занеси го на серивз :D благодаря нямам нужда от очевидни неща .Ето ти и линкче към темата в случай че си я пропуснал  

Редактирано от Unforeseen1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Alexandar89
      Здравейте, тъй като ми попадна дъно на изгодна цена, внесено от чужбина, Gigabyte GA-H81M-S2PV REV2. Сокета е 1150, обаче попаднах на интересна информация относно потдържаните процесори или по-конкретно за Intel Pentium G3260 със същият сокет, който до сега използвам. Идилията е следната, за същото дъно като модел само че ревизия 1 този процесор е съвместим в листа с потдържани процесори от сайта на гигабайт, но след ъпдейт на биоса, докато за рев 2 този процесор отсъства. Не се отказах, реших да проуча малко по-подробно и попаднах на  саита  www.cpu-upgrade.com , според който и трите възможни ревизии на това дъно потдържат процесора, като единствено ревизия 1 се нуждае от ъпдейт на биоса, както се вижда на снимката от сайта. Въпроса е на кое да вярвам ? И в този случай означава ли че този процесор няма изобщо да тръгне на това дъно. Благодаря предварително за отделеното внимание.

• от Nicole V.
      Здравейте, от скоро имам един проблем..Вече ползвам телефона (samsung j7 2017) от половин година и наскоро изведнъж се появи следния проблем. Като си пусна например песен, първите секунди си се чува както трябва, но после изведнъж рязко се намалява сам без да го пипам, а е усилен до край и няма как да го усилиш още..така е със всичко звънене, аларми..И нямам дори идея защо е така, не съм теглила приложения и не съм си пипала настройките, някой да знае как да се справя, че нещо май не му се свири? 
    • от dipsuchos
      Хай!
      Отново аз, отново сходна спънка. 

Много често (всеки ден) лаптопът ми настройва дата и час по негово грешно усмотрение, а там, където мога да ги сменя... не ми дава. Няма значение. За мен е по-важно да разбера откъде произлиза проблемът, за да знам как да го предотвратявам в бъдеще. 

(Тези прозорци се отварят директно с включването ми на лаптопа?!?!?!)

Свежи, леки предположения?

• от dipsuchos
      Здравейте,

Не знам в коя графа да категоризирам проблема си, но се радвам, че го има, защото отдавна не съм имала музата да науча нещо ново.
      Не ми излизат графики и повечето от информацията не е достъпна. Проблемът го имам само в YouTube, тъй че вероятно не е в CSS кодът. И все пак... Споделете вие. :)))

• от taika
      Здравейте, имам въпрос. Мисля че PS-то ми загрява прекалено много. Не знам за какви градуси става въпрос. Когато пусна някоя игра мястото където е хард диска и захранването е горещо на допир, а перката която е на процесора мисля си работи на бавни обороти. Това нормално ли е за PS4 или трябва да се притеснявам? Благодаря Ви!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.