Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

VolvoPower    10

Преди месец реших да отида на плаж, и с целия си акъл реших да се цопна във водата със з2ката. Уж била водоустойчива. Както и да е. Когато влязох във водата, камерата на тела беше включена. Работи около 5-6 секунди и се изключи. Опитах се да го включа и видях, че свети много слабо, чак под фанелата го сложих за да видя кво показва. Когато се прибрах вкъщи забелязах, че телефона си работи, издава звуци от цифрите, които натискам, но не показва нищо.. Има ли решение на този проблем? Трябва ли да го закарам на сервиз, или мога сам да си го оправя. 

Благодаря ви.

Редактирано от VolvoPower (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Zealar    270

И трите модела от Z линията, притежават сертификация за издръжливост срещу вода и прах. При Xperia Z2 тя е IP58, което означава, че може да бъде използван под вода, при дълбочина до 1.5 метра, в продължение на 30 минути. Не забравяйте обаче да затворите всички предпазни капачета и не потапяйте смартфона в солена вода (като морската, например).

Сервиз и най-добре до тогава не го пускай и го дръж някъде на проветриво.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Unforeseen1    0

Колега може ли да споделиш какъв ти беше проблема на телефона и как си го разреши понеже имам същия благодаря 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    capnemo    43975
    преди 23 минути, Unforeseen1 написа:

Колега може ли да споделиш какъв ти беше проблема на телефона и как си го разреши понеже имам същия благодаря 

Вие кой от двата имате? Пишете един и същ текст в тема за Z2 и в тема за Z3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Unforeseen1    0

Колега много добре знам какво и къде съм писал и много добре съм запознат кой модел точно имам .Ако се поинтересуваш  малко от проблема ще разбереш ,че това е масов проблем на всички z1 z2 z3  телефони точно за това съм писал и в двете теми с надеждата някой от собственицте на темата да ми отговори .Така че ако трупаш мнения с безсмилени отговори по добре не пиши 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    capnemo    43975
    преди 1 час, Unforeseen1 написа:

Колега много добре знам какво и къде съм писал и много добре съм запознат кой модел точно имам .Ако се поинтересуваш  малко от проблема ще разбереш ,че това е масов проблем на всички z1 z2 z3  телефони точно за това съм писал и в двете теми с надеждата някой от собственицте на темата да ми отговори .Така че ако трупаш мнения с безсмилени отговори по добре не пиши 

1. не сте ми колега

2. темите има автори, не собственици

3. говоренето на ти с непознати хора не е израз на висока култура

4. проверете (ако имате знанията) дали постовете ми са безсмиСлени

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    дръндю    13900
    преди 2 минути, capnemo написа:

1. не сте ми колега

2. темите има автори, не собственици

3. говоренето на ти с непознати хора не е израз на висока култура

4. проверете (ако имате знанията) дали постовете ми са безсмиСлени

хм, странно ...ъ-ъ-ъ... мбаси самообладанието

аз ако бях, щях да му тегля една дълга...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Unforeseen1    0

да благодаря ВИ ,поинтересувах се ,но не точно от вашите коментари.Направих си труда да изчета първите 3 страници от съответния раздел. И не видях почти нищо друго някой да предлагате  освен очевидните хард ресет и занеси го на сервиз . И като цяло почти никой не знае от къде идва даден проблем просто стреля на сляпо и отговаря стандартни неща хард ресет и сервиз  . Ще пробвам с някой чуждестранен форум Благодаря все пак :) . В съответната тема дори не е написано къде е проблема в дисплея или в дъната платка или някъде другаде за това и попитах с надеждата автора да отговори  .А мене точно това ме интересува нямам нужда от Бг сервизи дето си  слагат х100 лв за нещо което се прави за 5 мин и струва "х" по малко  смятам се за достатъчно сръчен за да мога и сам да си сменя повредената част .Просто не мога да локализирам проблема за да го отстраня за това и потърсих помощ тук , но  явно няма да я намеря. Защото някой който няма грам идея къде може да проблема и който дори не си е направил труда в интернет да се поинтересува за дадения проблем тръгнал да ми се заяжда .Телефона ми е Z3 и понеже гледам ,че обичаш да четеш във форума би трябвало да си попаднал и на моята тема а там ясно е описан модела и какво съм пробвал .От което следва ,че първият ти коментар е отново излишен както написах вече .И ако искаш да знаеш си ми колега съфорумец за това, че не съм ти говорил на вие е моя грешка не мислех, че е чак такъв проблем ,извинявам се за което .Също така смятам ,че това е форум и няма нужда да се разводнява някаква тема с общи приказки и да ми се заяждаш.И се извинявам още веднъж не знаех, че си толкова докачлив за "ти" и "вие " също така искам да подчертая, че пиша а не си говоря с вас . Та ако нямаш идея къде може да е проблема, или какво може да се пробва за да се локализира проблема , или някакъв линк към някоя статия която може да ми помогне по добре не пиши нищо благодаря .И понеже разбра че е z3 чакам да видя какво ще ми препоръчаш да направя , а сетих се занеси го на серивз :D благодаря нямам нужда от очевидни неща .Ето ти и линкче към темата в случай че си я пропуснал  

Редактирано от Unforeseen1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от Кристиян Йорданов
        Здравейте, 
        Искам да ви попитам понеже върнах фабричните настройки на моя iphone 7 и забравих моето Apple ID Има ли как да го премина без Apple ID  аз съм с IOS 10.3.3 
      • от DangerFTW
        Здравейте ! Когато сложа стил на phpbb3 ми излиза следната грешка:
        Някои да знае как да се оправи това ?
      • от Борис Недялков
        Здравейте, колеги,

Имам един наистина кратък, бърз и може би елементарен за Вас въпрос, но какво точно е KVM Linux базирана виртуализация? В моят случай тя(виртуализацията) трябва да бъде инсталирана на сървър.
        Като нормална Linux server-based операционна система ли е, т.е. като RedHat или Suse? Ако инсталирам RedHat 7(примерно) на този сървър значи ли, че съм инсталирал KVM Linux базирана виртуализация?
        От сега благодаря на отговорилите, защото този въпрос ме тормози от известно време.

Поздрави!
      • от nikolay11
        Здравейте, днеска си инсталирах windows 10, но при стартирането му не ми тръгна touchpad-а.. Изгледах доста клипове в интернет и пак не ми се получиха нещата..
        Някакви предложения?

• от Emo Emilov
        Ще пусна този въпрос и тук, дано някой има адекватно предложение: 
        Купих си онлайн Lenovo vibe shot z90-7, което е европейската версия на модела. Оказа се обаче, че не намира покритие, чете картата, приема пин и я отключва, след което изписва sim not detected, картата работи на други устройства. Андроида беше 5.01 с български език, хард ресет не помогна, затова го флашнах с официалния ром на модела Z90a40 версия на ос 6.0.1. Освен че направо лети с новия ром, други ползи няма, защото основният проблем си остана. 
        Посъветваха ме да флашна друг радио модем файл, но никъде не мога да намеря подходящ, не намирам от къде да го сваля или пък ако може да се експортне и копира от работещ телефон за да го флашна на моя? Благодаря на отзовалите се! 
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.