Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

didoka01    0

Здравейте!

Предложете ми видеокарта на която ще вървят игри от сорта нa: League of Legends, Dota2, GTA 5, CS:GO, ще вървят на средни или високи графики без проблем.

Бюджета ми е от 200 до 250 лв.

Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

GTA5

на високи ще можеш да играеш с компютър от 2500лв!

А и между другото си кажи процесора и захранването

ЕДИТ: ето това; http://olx.bg/ad/prodavam-sapphire-r9-280x-toxic-garantsionno-zamenena-ID5bhJo.html#9d700431e9;promoted

Редактирано от Виктор Руменов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    didoka01    0

http://www.dicombg.com/product/136601/intel-core-i5-4590-3-3g-6mb-box-s-1150.html

http://www.dicombg.com/product/32015/power-supply-350w-computer.html

Тука са ми направили компютъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Tomoff1    52

Па моя е от 1700 и пак си играя на високи настройки GTA 5?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    _Grim_    5

Глупости.На  лаптопa ми дето беше преди 2 години 1700 лв (Lenovo Y500) GTA  си върви на комбинация от средни и високи настройки със стабилни 60 кадъра.Със всичко на high пада ,но пак е над 30.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    1Force1    4389

http://www.dicombg.c...box-s-1150.html

http://www.dicombg.c...w-computer.html

Тука са ми направили компютъра.

Захранването, ако линка е правилен и наистина сте с такова, не предполага поставянето на дискретна видеокарта над бюджетният клас.

Редактирано от 1Force1 (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Начи си за ново захранване+ ново видео

ЕДИТ: http://nikem-bg.net/computer-components/PSU-SEASONIC-SSR-350ST--350Wи http://olx.bg/ad/prodavam-video-karta-ati-gigabyte-r9-270-2gb-ID58Wke.html#d6b1e5b83f има и по-качествени ама за тези пари толкоз (пак е много добре)

Глупости.На  лаптопa ми дето беше преди 2 години 1700 лв (Lenovo Y500) GTA  си върви на комбинация от средни и високи настройки със стабилни 60 кадъра.Със всичко на high пада ,но пак е над 30.

35 ли?

Редактирано от Виктор Руменов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Roujin Z    5854

Най-добре не ходи в оная фирма повече понеже яко са те прееб*ли.

Първо цените им са надути второ са ти сложили китайска бомбичка за захранване дето всеки момент може да създаде проблем.

Първата ти грижа е да се отървеш от него и да купиш не просто по-яко а такова на което не са спестени защитите!

После виж кутията (дано не са те прекарали и там) колко дълги карти събира както и с колко перки е (трябват ти две).

Чак тогава мисли за видеокарта.

пс. Поне дадоха ли ти пълната гаранция за всеки отделен компонент или и там са те метнали?

Ако си вързан с гаранцията занеси цялата машина и кажи че искаш по-добро захранване демек

да доплатиш и да си приберат боклука а не да плащаш изцяло новото.

Добри варианти са - ArcticCooling Fusion 550W или FSP Raider 550W

Второто е за предпочитане ако ще взимаш лакомии като R9 280X за ниския клас или Nvidia може и първото.

Примерно за по-горе предложения Toxic взимай Raider-а и задължително провери кутията ще го събере ли понеже картата е над 300 мм.

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    BG-Team-DRIFT    8031

Тя ти върви с 40-45, но не всеки има нерви и знания да търси коя настройка му товари процесора, коя видеокартта, та да я намалява. В общия случай вместо да търси кое на medium,  кое на High,  ще сложи всичко на Low  и нещата ще се оправят. Има игри, при които дори една  единствена настройка може да разтовари 20-50% видеокартата. Най-пресен пример е DIRT Rally, която при изключена една единствена настройка, която на всичко отгоре няма кой знае какъв ефект, видеокартата се разтоварва наполовина, което означава и двойно увеличение на кадрите. тая настройка не е включена в общите настройки, когато избереш Ultra,  а самостоятелна. Добре, че са се сетили да я отделят от всичко останало, та да не се шашкат геймърите ненужно. Шашкането идва, когато почнеш да базараш ръчно. Обаче много игри изобщо не си правят труда да разделят нещата и доокато не сложиш всичко на LOW,  няма оправия, въпреки че за малкото кадри може да е виновна една единствена настройка и без нея спокойно да можеш да сси джиткаш на Ultra. например при по-старите игри на Codemasters,  отражението на автомобилите от Ultra  на High  ти дава едно 20% повече кадри. Ама който не знае, ще си сложи всичко на High и ще загуби доста от качеството на картината. Всъщност, затова и AMD+NVIDIA  измислиха автоматични настройки за игрите - ей такива ламери да не играят на LOW  и да се кефят, как им вървят игрите.  При Far Cry 3  има гадна настройка( postprocesing), която трябва да поставиш на LOW  ако си със слаб процесор. Всичко останало може да е на ultra  дори. Обаче ако не знаеш тия неща, си играеш играта на LOW. А честито. 

Редактирано от bildera_ (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    _Grim_    5

Много точно казано.Именно затова много ми харесва порта на ГТА 5- има  много настройки с които да си играш  и да си максимилизираш кадрите.При повечето обаче получаш 5 настройки на кръст и а сега ходи и се чуди кое какво точно прави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Glenarvan    1025

"Прецакали" е дори меко казано. За по-мощен процесор и видеокарта е ясно, че трябва добро захранване. Особено ако решиш да рендираш или да извършваш по-специфична дейност, която товари процесора.

Не ми се впуска в технически подробности, но вземи нещо или на Cooler Master, или на Fortron.

Февруари месец си взех това: Cooler Master B600 ver.2 и засега нямам проблеми.

Редактирано от baner4ooo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Can Oa    537

Преди година изгоря фортрона на една машина в офиса и нямаше какво друго да сложим понеже машината трябваше спешно и сложихме този китаец който беше на склад http://shop.sky.bg/index.php?route=product/product&product_id=10848&search=goldenfield при нас.
    Машината е с i5 не се сещам коя версия но най-евтината която е била преди година/две и GTX750 на палит. Машината работи все още с китаеца понеже не прави проблеми и никой не се сеща за китаеца. Чертаят се дребни обекти на солидуоркс. Смисъл ако някой наистина няма пари какво да си вземе този китаец е много добър китаец :) ако няма решение с нещо качествено.

едит: продал съм 30на такива до сега нямам проблемно, идват 24 месеца гаранция.

това е едно запечатано понеже няма как да ви покажа вътре кво има :)

Перката е много тиха няма нищо общо с другите китайци

IMG_20150629_092317.jpg

Редактирано от Can Oa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.