Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,нов съм тук и предварително се извинявам,ако не съм си споделил проблема в правилната тема.

Та въпросът ми е ,като вляза да играя Цс и ми показва първо черен екран трябва да минимизирам Цс-а и тогава ми показва картина от играта.Не знам къде е проблема ,а също така след минимизирането екрана на десктопа ми го отрязва отстрани.От скоро съм със седмица и нищо не ми разбирам,плс помощ. :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Имате ли подобни проблеми с други игри, или проблеми с картината, ако няма въобще стартирана игра? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Имате ли подобни проблеми с други игри, или проблеми с картината, ако няма въобще стартирана игра? 

Когато не съм стартирал игра нямам проблем,но играя също така и футбол мениджър и там излиза същият проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Прилича на проблем с драйвъра на видеокартата. Пробвай да деинсталираш и да почистиш с Display Driver Uninstaller в безопасен режим. И да инсталираш отново.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Прилича на проблем с драйвъра на видеокартата. Пробвай да деинсталираш и да почистиш с Display Driver Uninstaller в безопасен режим. И да инсталираш отново.

Благодаря много,получи се . :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.