Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Искам да изляза от вайбър и да им изписва че съм офлайн и да не ми се доставят когато ми пишат, как може?

Другия ми въпрос е , контактите които ми са в телефона, сега си сложих вайбъра и ми ги няма там. как да ги преместя?

пише ми че нямам контакти в вайбър... а преди когато го имах си ми бяха там , скоро не съм го ползвал.

Редактирано от problem33 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако си с Андроид, единственият вариант да излзеш за възможно най-дълго време от вайбър, без да го деинсталираш, е от настройките на приложенията да избереш на Viber "Force Stop".

А този въпрос "...контактите които ми са в телефона, сега си сложих вайбъра и ми ги няма там. как да ги преместя?" не ти го разбрах нещо. Къде ги няма контактите ти? Във Viber или са изчезнали от телфонния ти указател по някаква си причина?

Редактирано от kakoytou (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако си с Андроид, единственият вариант да излзеш за възможно най-дълго време от вайбър, без да го деинсталираш, е от настройките на приложенията да избереш на Viber "Force Stop".

А този въпрос "...контактите които ми са в телефона, сега си сложих вайбъра и ми ги няма там. как да ги преместя?" не ти го разбрах нещо. Къде ги няма контактите ти? Във Viber или са изчезнали от телфонния ти указател по някаква си причина?

имам си контакти в телефонния указател, сложих вайбъра, и там ги няма, в телефона си ги има, преди когато си слагах вайбъра като го отворих веднага си бяха преместени и там, а сега е празно, трябва да ги добавям наново във вайбъра. има ли начин да се конфигурират спрямо списъка ми и автоматично да си влезат в приложението от графата контакти.

под force stop имате предвид , принудително спиране защото ми е на български.

аз по принцип давам, изчистване на данни обаче като реша иска кодове и глупости по добре е принудително спиране така ли? и как се включва след това принудително спиране/ force stop като се отвори приложението ли ? С андроид съм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аха, ем, би трябвало автоматично във Viber да ти се покажат всичките абонати, които имат инсталиран Viber (в графата Viber), както и като цяло всички останали (в графата All). Но всичко това трябва да става автоматично, не е нужно никакво ръчно вкарване на абонати. Ако искаш, пробвай да го деинсталираш и инсталираш наново, вероятно е нещо да се е бъгнало. ;)

Edit:  Да, "Принудително Спиране" мисля, че се водеше при бг интерфейса. Иначе да, после просто си отваряш приложението.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пробвах колко пъти, не става няма ги.... а абонатите са доста не мога ръчно да ги прехвърлям.... И отделно забравих кода. сега трябвало да чакам 24 часа за нов код........ защото свикнах като не ми трябва да изчиствам данните и нали излиза автоматично офлайн. но явно трябва да правя принудително спиране, както казахте, за да не стават подобни глупости... сега какво да правя, незнам, отдеве влязох с кода, и ги нямаше абонатите, сега изчистих данните да вида дали ще ми иска код, искаше но не ми дава нов, забравих стария... абонатите ги нямаше, ся утре трябва да чакам за нов код 24 часа, след това абонатите ще се чудя от къде да ги вкарам и то стана ......... пф

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Има "Изход", но след време автоматично се стартира програмата, не става и с "Принудено спиране". Ако не искаш да те показва онлайн, трябва да изключиш тази опция, но така и ти няма да видиш състоянието на другите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

С Windows phone 8.1 просто му забраняваш да се изпълнява във "фонов режим" и си онлайн само когато си влязъл в самото приложение ,докато не си ,то не функционира ,нито получаваш известия ,нито нищо. Та по същия начин и с андроид ,просто му забраняваш да се изпълнява въпросното приложение в "фонов режим".

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

В момента контактите ти в телефона ли са или в СИМ картата? Също така да си си прехвърлял контактите от телефона на СИМ картата например и от там да е дошъл проблем?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Сега ми пратиха код за активация, пиша кода, казва ми че е невалиден. друг код не ми праща, КАКВО ДА ПРАВЯ........ пф, каква е тая простотия , техния код да е грешен, ся какво да правя..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Хмм, не знам какво толкова се случва с теб. При мен инсталацията на Viber както на смартфона ми, така й на лаптопа ми, мина супер гладко - то реално създаване на профил не е нужно да се прави (по традиционния начин, де).  Не мога да разбера защо при теб са се закучили толкова много нещата.

Изчакай 1-2 дни, може заради толкова много искания на нови кодове системата да е сметнала, че се опитваш да злоупотребиш по някакъв начин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Еми изтрил съм си вайбъра както пише при проблем, 24 часа изчаках, сега го слагам , пращат ми кода на смс, въвеждам го и ХОП грешен код, давам наново звънят ми тоя път диктуват същия код, пробвах ГРЕШЕН. Е добре де мамка му от 3 дни не мога влеза в тоя вайбър, после пък абонатите ми ги няма..... ееееееееееееееееееее Четох в коментарите, и други хора са имали подобни затруднения, един човек беше писал цитирам " да не ти се налага да го преинсталираш после няма влизане с дни" сега разбрах за какво говори. Благодаря за отговорите иначе.

Изчакай 1-2 дни, може заради толкова много искания на нови кодове системата да е сметнала, че се опитваш да злоупотребиш по някакъв начин.

Добра идея и аз това си мислих да направя... :beer11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Абе и аз съм го махал и инсталирал на няколко пъти, ама такива проблеми съм нямал. Доколкото си спомням дори и код не ми искаше. Код ми искаше само за десктоп приложението.

Не знам, ако искаш или изчакай някой ден още или се поразтърси за някакъв контакт със съпорта на Viber. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Абе и аз съм го махал и инсталирал на няколко пъти, ама такива проблеми съм нямал. Доколкото си спомням дори и код не ми искаше. Код ми искаше само за десктоп приложението.

Не знам, ако искаш или изчакай някой ден още или се поразтърси за някакъв контакт със съпорта на Viber. ;)

И аз преди месеци така съм правил, но вчера реших да вляза и от тогава ядове, явно са го променили...... точно затова говорих да правя "принудително спиране" вместо да чистя данни и да го преинсталирвам когато ми потрябва, защото не ми трябва често, и след толкова ядове с влизане, по добре, друга опция за спиране да правя от колкото триене и т.н. че виждаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Има "Изход", но след време автоматично се стартира програмата, не става и с "Принудено спиране". Ако не искаш да те показва онлайн, трябва да изключиш тази опция, но така и ти няма да видиш състоянието на другите.

С принудително спиране ми се спира и не могат да ми пишат, освен ако не цъкна на иконката на вайбър и автоматично се включва, но незнам до кога ще действа това принудително спиране... незнам защо сте писали, че не става с него ? Кога се включва с като се даде принудително спиране от настройките,

За протокола, след 2 часа когато ми пратиха код, току що пробвах и ми дадоха съвсем друг код, а уж трябвало 24 часа. и стана, а контактите се появиха когато разреших при влизане да чете контакти, аз съм давал изход от тази питанка а трябвало разрешение. Дори сега излязах и влязах от деинсталирах го и даже не ми искаше код втория път... Вайбърска работа... :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Малко страни от темата: видях, че и друг има проблем с това "велико" приложение. След като се върнах от едно пътуване извън България това нещо (Viber) отказа и на телефона, и на компютъра. Преинсталирах - не ми приема кода. Пробвам на компютъра, там ме пита, имам ли го на мобилен телефон. Въртях се една седмица в омагьосания кръг на инсталирай/деинсталирай и беше безрезултатно.

Теглих една *%@()**)!*@§ и сега изобщо не се занимавам с Viber. Беше ми омръзнало някой само да ме пита: "Как си?", "Какво правиш" или "Какво става?". Явно повечето си нямат работа и си търсят само как да се намерят с някого на приказка.

Редактирано от sisone22 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.