Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър вечер! Пускам темата от името на един приятел, който в момента е доста зает.

Ето го проблемът: Когато пусне играта, постоянно му излиза това -> http://i.imgur.com/Bg994lk.jpgи не може да играе въобще online. (Compeptative, Casual и др.)

Какъв е проблемът?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

KiriL Cox    5584

Накратко: това анти-чийт систамата (VAC),която не му позволява да играе ,защото е засякла хак.

VAC (Valve Anti-Cheat)

Другия вариант да си верифицира файловете на играта ,и ако няма хакове ,ще може да играе.

Отваря ланчера ,от libery секцията десен бутон на играта > options > Local Files ,и натиска VERIFY INTEGRITY OF A GAME CACHE.

Ако след като този процес завърши ,и пак излиза това съобщение ,значи има открит хак.

Редактирано от KiriL Cox (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    KiriL Cox    5584

По принцип има някакви хакове за CS 1.6 ама са от на баба ми сефтето. За CS:GO всичко е чисто. 

Тая система представлява един лист от хакове ,които ако бъдат отикрити нема оправия. Дали са от на баба ти ,или на дядо ти времето няма никакво значение.

Чети линка в първия ми пост да разбереш за какво става дума ,само че там няма да намериш инфо кои точно хакове са откриваеми ,и кои не.

До колкото знам какъвто и чийт да има за игра ,която се играе през Стийм ,получаваш VAC ban.

П.П.Грешен линк съм копнал в първия пост ,сега го оправих :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    FreezA    6

Първо да пробва с MalwareBytes да сканира и да изчисти всичко,съмняваме че има някои червеи които цапа нещата,при мен беше така и се нормализира всичко след като премахнах гадината :)

Редактирано от FreezA (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    KiriL Cox    5584

Първо да пробва с MalwareBytes да сканира и да изчисти всичко,съмняваме че има някои червеи които цапа нещата,при мен беше така и се нормализира всичко след като премахнах гадината :)

Човека си написа ,че имал някакви хакове за CS 1.6. Няма нужда от сканиране за зловреден софтуер ,при положение ,че той вече сподели ,че има такъв наличен :) Да пусне file verification  ,и да се види има ли нещо ,или няма ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    FreezA    6

Човека си написа ,че имал някакви хакове за CS 1.6. Няма нужда от сканиране за зловреден софтуер ,при положение ,че той вече сподели ,че има такъв наличен :) Да пусне file verification  ,и да се види има ли нещо ,или няма ...

да,но ме съмнява да е от това,като се има напредвид,че като гледам демота всеки почти играе с хак не вярвам,че е от тея на компа,но може :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    atridi    209

да,но ме съмнява да е от това,като се има напредвид,че като гледам демота всеки почти играе с хак не вярвам,че е от тея на компа,но може :)

Глупости на търкалета!!!! Значи нон-стоп играя с читове (хакове ги наричат леймърите)!!!

Чупи му се автоъпдейта и затова мрънка играта, като при мен :P

===Да пусне file verification=== Цитирам пост по горе!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    KoiAzLiWe    415

То си пише,че не може да провери достоверността на даден файл и иска да се направи ръчна проверка а не ,че е открит хак.

Приятел си цъкаше с хака на 1.6 пиратка ,но забравил да го спре като си пуска цсго ( стиим ) и му банаха 10 годишният акаунт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    FreezA    6

ами точно това прави един червеи аз нямах хакове на компа,но този червеи ме караше да правя постояно проверка на файловете,защото 10 файла небиле потвърдени,него карам да си смени OS-а или да дейнсталира просто да сканира с тази програма е най-лесното,отнема 20 мин. цялата процедура :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.