Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

вчера над 2 годишната работа на рутера TL-WR841N приключи

(СПРЯ ДА РАБОТИ ОТ НИШТОТО)

днес мисля да си взема рутера  TP-LINK N WR940N 300M ..

дайте мнение и кажете дали си струва за цената..

n76316e168bed0916f3afec8836dd865f.jpg324

-------------------------------------------------------------------------------------------

TP-LINK Wireless N Router

300 MB/S TL-WR940N

24 месеца гаранция

цена 60.55 лева

-------------------------------------------------------------------------------------------

Редактирано от Димитър6641 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

krassleto    1367

непретенциозен рутер за домашни цели - става, но няма някой нови неща, които може да ти потрябват при обновяване на техниката в къщи....

например ac стандарт...

не е актуален модел - справка: http://www.tp-link.com/iq/products/?categoryid=212

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

непретенциозен рутер за домашни цели - става, но няма някой нови неща, които може да ти потрябват при обновяване на техниката в къщи....

например ac стандарт...

не е актуален модел - справка: http://www.tp-link.com/iq/products/?categoryid=212

имам TV LG с SMART TV опция

1x - PC

2x - SMARTPHONA

бяха свързани към стария рутер и нямах

проблеми с скоростта на интерната

най-много след време да си 

взема и лаптоп и след това към 2-3 години 

едва ли ще обновявам техниката утома

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Идеален за домашно ползване. Щом няма да обновяваш техниката у дома си, го взимай. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    adersa    632

вчера над 2 годишната работа на рутера TL-WR841N приключи

(СПРЯ ДА РАБОТИ ОТ НИШТОТО)

днес мисля да си взема рутера  TP-LINK N WR940N 300M ..

дайте мнение и кажете дали си струва за цената..

n76316e168bed0916f3afec8836dd865f.jpg324

TP-LINK Wireless N Router

300 MB/S TL-WR940N

24 месеца гаранция

цена 60.55 лева

Как така спря от нищото ?

Според мене е време да си вземеш един AC рутер с гигабитови портове и нета ти ще литне . Аз от 2 години с 740 N вързани са лаптоп , настолна и 2 смартфона и няма проблеми с скоростта за онлайн , мултиплеър игри е идеален .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от crashgold
        Здравейте. Незнам дали тук е мястото на темата.. Та ако е възможно мнение   за  Този  компютър  .. Ще се ползва за интернет и леко игрово натоварване .   Та ако не е 'ОК' компютъра ... Ще помоля да ми препоръчате от този сайт .Тъй като съм неграмотен (откъм процесори видео карти . и тн.) ... .. Бюджета ми е 1000лв .  Желая да е от този магазин.   Благодаря за разбирането    ! 
      • от Gabriel Dimitrov
        Имам бюджет от 1000-1100лв машината ще използвам за игри и учене, нямам претенции към Аll Ultra Settings, игрите са Battlefield 1 , Total War Attila&Warhammer , CSGO, Resident Evil 7, Rainbow six siege, Far Cry , и мн. други.. широкоспектърен геймър съм  
        За момента съм се спрял на i3 6100, GTX 1050ti но съм отворен за предложения,до сега съм ползвал лаптоп така че нямам никакви други части, нямам и информация кой магазини в българия е коректен. Ако може ми препоръчайте конфигурация и магазин.
        Относно монитор имам отделен бюджет от 250-300лв като все още се колебая между IPS LCD LED държа предимно да е щадящ очите.
      • от Boris Dimitrov
        Отскоро имам този телефон,при мен върви много добре,взех го на изплащане от Мтел по 8,98лв.това прави 215,52лв.иначе навсякъде е по 299лв. и дори малко повече.На ан ту тестовете ми прави 39740 точки и го определя на трето място по производителност.Аз му намерих само два кусура,първият е че не показва инструментариума на СИМ картата,за това си инсталирах приложението Моят мтел.Вторият кусур е че телефона е дву симов,но не мога да му открия настройките на всяка сим карта,никъде ги няма.Телефона зарежда много бързо с осем ядра е,хваща 2,3,4G мрежите,слабо загрява при по дълго ровичкане.И още един последен кусур е че няма отделно гнездо за SD карта,трябва да се използва втората сим карта за SD като едната сим карта е микро а втората е нано сим.Моят телефон е тъмно син и изглежда много добре/все едно че е луксозен/,батерията е вградена,сим картата се отваря с кламер.Аз много искам да си купя Blackberry dtek 60 но е много скъп.Според мен Леново ще сложат капак на всички телефони с мощните си батерии,последното най издръжливо Леново p2 е с 79 часа време за разговор на 2G,никой телефон няма така батерия 5100 mah.Точно този Леново ще ми бъде следващия и ще си остана само с Леново.Каквито и хвалби да казват за други телефони,няма такива като Леново с такива мощни батерии.
      • от Kefrost
        Здравейте, искам да си взема още една платка RAM за pc-то но не съм сигурен дали всичко ще е наред защото знам че трябва платките да са напълно еднакви за безпроблемна работа. Та сега съм с kingston KVR1333D3N9/2G линк имам 3 такива платки и искам да добавя още една за да станат 8 гб общо но не намирам точно такава платка никъде. Видях тези 2 платки линк линк които ми се струват еднакви с моите но не знам дали ще има проблем ако взема някоя от двете. Процесора ми е Intel i5 750 а дъното е gigabyte GA-P55-UD3 Та според вас ще имам ли някакъв проблем с pc-то ако купя някоя от тези платки ? 
      • от Ivan945
         Здравейте искам да ви попитам какво ви е мнението за nvidia geforce 210 1gb?

ПИШЕТЕ ВСЯКАКВИ МНЕНИЯ!
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.