Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравеите направих си аукант и сега искам да го изтрия но незнам как,ако някои може да помогне.Благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти не си правиш акаунт в Windows 8, ти си правиш акаунт в microsoft. Акаунта не може да се изтрие. Можеш да смениш акаунта, с който е обвързана операционната ти система. Дай повече информация, за да разберем заради какво искаш да го направиш и има ли алтернатива за решение на проблема.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да точно за тоя аукант в microsoft става на въпрос мога ли да го премахна щото ме дразни всеки път да ми иска парола.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това вече е друго. Просто премахни искането на парола от настройките. Влизаш в старт менюто - настройки - и търсиш настройките на акаунта ти, от където можеш да премахнеш паролата и да сложиш 4-цифрен ПИН или пък да не се въвежда нищо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да точно за тоя аукант в microsoft става на въпрос мога ли да го премахна щото ме дразни всеки път да ми иска парола.

Тук

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пак ще му иска парола, но за локалния акаунт.

1) От десктопа натискаш WIN+R.

2) В отворилия се прозорец пишеш "netplwiz" (без кавички) , и Enter.

3) В новия прозорец:

user-accounts-windows-8.png

махаш отметката от "User must enter ..." , въвеждаш си два пъти паролата, и си готов.

4) Черпиш :beer: за помощта.

Редактирано от RudeBoy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.