Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър ден !!! Както прочетохте по заглавието ... трябва ми някой програма с която се правят мапове/карти за counter strike 1.6 ;) мерси предварително на тези които ще ми дадат името на програмата :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Valve Hammer Edition

Но имай предвид, че карти не се правят лесно.

Ето ти и линк http://cs-bg.info/forum/viewforum.php?f=63&sid=a43343a1fc599ddcf5756e38ba8b8e8b, ако изпитваш затруднения или имаш въпроси, тук има доста информация. Enjoy ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    niki292002    2506

Тази игра е доста ама доста стара. По-добре мигрирай към cs:go с 20 кинта. (не са много, това са ти 1 седмица закуски)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Тази игра е доста ама доста стара. По-добре мигрирай към cs:go с 20 кинта. (не са много, това са ти 1 седмица закуски)

Какви закуски бе човек ? 1во - тей като ми гледаш подписа с конфигурацията ми,мога ли да подкарам CS:GO ? и 2ро - какви закуски ? Аз съм завършил даскало от 5 години ;)

Valve Hammer Edition

Но имай предвид, че карти не се правят лесно.

Ето ти и линк http://cs-bg.info/forum/viewforum.php?f=63&sid=a43343a1fc599ddcf5756e38ba8b8e8b, ако изпитваш затруднения или имаш въпроси, тук има доста информация. Enjoy ;)

Мерси ;) Ще я пробвам програмата ама сигурно няма да мога да направя мап знам,че си е доста играчка :) Ама ще я пробвам :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.