Премини към съдържанието

История на промените

Няма история на редакциите, която да бъде показана или този коментар е редактиран от модератор.

• Подобни теми

• от Bai Toz
      Здравейте, имам следният проблем: Имам Samsung S5, който винаги си е работел безупречно. Закупен е от Германия и е вече 3 години с мен. Пристигнах в Дания преди 5 дена със самолет и като си пуснах телефона.. нямаше обхват, нито мобилни данни, нищо.. Рестартирах телефона и обхвата (роуминга (R)) и интернета проработиха... да но само за 2-3 минути като видях как обхвата изчезна  и ми изписа само спешни повиквания... и така си остана.. След всеки рестарт всичко тръгва в първите 2 минути, а след това отново се загубва... Пробвах и да проведа разговор веднага след рестарт докато имам обхват.. и всичко си работи дори разговорът беше 30 минути. Обаче веднага след като затворих обхвата и данните изчезнаха и до там. Помислих да не е от Telenor-а нещо, и сложих sim карта датска на един приятел, но с нея обхват изобщо и не тръгва, а си пише "само спешни повиквания" .  Не е от оператора, защото като сложа sim картата си на друг телефон си работи безпроблемно.. Моля ви кажете от какво може да е.. Благодаря
    • от Георги Л.
      Тъй като искам да си вземем P10-тката искам да се ориентирам и с Вас, даите ми някви мнения кво няма,кво има минуси плюсове и всичко гледах ревюта неща но все пак пиша тук така че даваите мнения! 
    • от milva0720 M
      Здравейте,
      Колебая се между следните телефони: Samsung A3, A5 и Huawei P10 Lite. Може и друг, но да е със сходни характеристики. Екран, не по-голям от 5,2 инча, по възможност с по-висока резолюция и Gorilla Glass (3/4). Добър процесор, напр. 8 ядрен 1,7 или 1,9, или  2 броя 4ядрен по 1,7 и 2,1, примерно. RAM най-малко 2  GB, вътрешна памет поне 16 GB, задна камера поне 12 MP, предна няма значение, батерия - не по-малка от 2300 мАч, с висок battery endurance. Android 7  или 6 със бъдещ ъпгрейд до 7. Сензор за пръстови отпечатъци. 4G.
      Huawei P10 Lite има голяма батерия, но нисък battery endurance според gsmarena.com. Максимален бюджет 600 лева.
      Ще се радвам ако можете да ми помогнете. Прикачвам няколко снимки от моите проучвания върху трите модела от заглавието.
      Благодаря предварително!

• от crashgold
      Здравейте. Незнам дали тук е мястото на темата.. Та ако е възможно мнение   за  Този  компютър  .. Ще се ползва за интернет и леко игрово натоварване .   Та ако не е 'ОК' компютъра ... Ще помоля да ми препоръчате от този сайт .Тъй като съм неграмотен (откъм процесори видео карти . и тн.) ... .. Бюджета ми е 1000лв .  Желая да е от този магазин.   Благодаря за разбирането    ! 
    • от bumblebee
      Здравейте, 
      можете ли да ми кажете дали се е развалил телевизорът или  нещо е натиснато? Не съм бил у нас като е станало това, но........ телевизорът работи - менюта канали и тн., но картината я няма... ето пращам ви снимкa
      Моделът е SAMSUNG UE55HU7

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.