Премини към съдържанието
  • Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от R4bb1t
      Здравейте, отскоро съм със Samsung Galaxy S7 (G930F) и имам проблем с намирането на преден протектор... Както знаете екранът е леко извит и оттам идват всички проблеми... Има много мнения по този въпрос и не знам на кое да разчитам. Искам телефонът да е добре защитен! В момента съм с фолио по целия екран, но то постоянно се отлепя отсрани заради кейса на телефона. Гледах за стъклен - единият дори не обхваща целия екран и не съм сигурен доколко е полезен, другият (който е по целия екран) се бил отлепвал веднага след слагането заради извитото. Бях се спрял на вариант, в който съм без никакво предпазно средство на екрана, но си ме е страх. Вие как използвате телефончето? На кой протектор разчитате? Давайте съвети!
    • от Goshoyy
      Клавиатурата на Samung на кирилица когато е не забива, но когато обърна на латиница, буквите се показват с известно закъснение което е доста фростриращо когато искаш да напишеш нещо бързо преди да си го забравил.Когато съм с различна клавиатура ( някоя свалена от Google Play проблема го няма и всичко върви както трябва.Та въпроса ми е как може да оправя проблема.Пробвал съм с рестартиране на телефона,връщане на фабричните посъветвайте ме какво да правя, искам да използвам клавиатурата на Samsung тъй като е доста удобна и не е претрупана с реклами и ненужни бутони?
    • от Йордан Георгиев Йорданов
      Здравейте всички, 
      Продавам един страхотен телефон, който за съжаление вече не използвам, тъй като ми подариха друг. 
      Телефона е използван малко време и е в изключително добро състояние . На снимките е с протектор, който е захабен. При интерес той ще бъде махнат, за да се види, че няма никакви драскотини по екрана.
      Към телефона се подарява кейс, който може да се види на една от снимките, както и 2 нови чифта тапи за слушалки и иглата за отваряне на слотовете. 

Ако проявявате интерес, не се колебайте да звъннете или пишете. 
      А при интерес за лична среща за хората от град София съм на разположение, за да се уверите лично, че телефона е в перфектно състояние и външно и вътрешно.
      Линк към ОЛХ : https://www.olx.bg/ad/samsung-galaxy-a3-2015-ID784uZ.html
    • от Йордан Георгиев Йорданов
      Здравейте,

За всеки, който се интересува, продавам телефона, тъй като си купих нов. Телефона е ползван много малко време и е в отлично състояние.

Към телефона се подарява кейса, който може да видите на една от снимките, както и 2 чифта нови тапи за слушалки и игла за слотовете.

Ако проявявате интерес, не се колебайте да се обадите. 
      При интерес за лична среща за хората от град София съм на разположение, за да се уверите лично, че телефона е в перфектно състояние и външно и вътрешно.
      https://www.olx.bg/ad/samsung-galaxy-a5-2015-ID784C5.html - Линк към ОЛХ !
    • от Mirela Gukova
      Здравейте! Искам да си взема iphone 7, но втора ръка. Не мога да избера подходящ понеже не съм наясно с точно с конфигурацията и всичките тези icloud, отключени телефони и т.н. Бихте ли ми помогнали с това какво точно трябва да търся?
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.